Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

lindda
26. sep 2009

ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😀

bambi09
15. jan 2010

ahojte 🙂
a ja že kde sú všetky baby z BA a oni sa sem schovali 😀 😀 😀 😀
zdravíííím 😉

jahodka11
15. jan 2010

ahooooooj bambi🙂)))))

paola.o1
15. jan 2010

caute baby, buduci piatok sa aj my na otocku dovalime do BA, tak ked budete mat stretko, alebo niekto nieco mate v plane piste, radi sa pridame.

capy
15. jan 2010

jahodka aj my mame auperk blizsie ale namam ho moc rada koli tomu ze sa tam nemaju deti kde vyblaznit. tak radsej sadnem na 96 alebo idem autom do hyperky 😉

bambi ahoj 😉

verada80
17. jan 2010

jéééj sneží 🙂 teším sa. Dúfam, že sneženie vydrží do zajtra, a máme program, sánkovačka 🙂

katrin79
17. jan 2010

caute baby, mozem sa k tu k vasmu pokecu pridat? ja som z Petrzalky, neviem, ci niektora z vas je z tejto casti...

jahodka11
17. jan 2010

ahojte, zasa sme mali pokazney pocitac, uz s tym naozaj musime nieco urobit:( sneziiiiii, aj ja sa tesiiiim🙂
katrin, jasne, ahoj🙂 ja som z petrzalky a aj capy...

katrin79
18. jan 2010

ahoj jahodka: no snezi a v ba je riadna kalamita, my sme mali ist dnes na kontrolu na chirurgiu na kramare, ale vsak by sme tam ani nedosli do toho kopca...tak to nechame na inokedy ked bude normalnejsie pocasie...

a odkial ste baby z petrzky? ze ci sa niekde nestretavame pri kocikovani....ja byvam pri ZS Sustekova, chodim kocikovat vacsinou do ovsista

lindda
autor
19. jan 2010

cafte tak co ako ja nemam cas nejak na vas omluvam sa napravim 🙂))
tak co dame stretko

lindda
autor
19. jan 2010

cafte halo co ste zaspali ???
Ja som dnes bola malemu objednat tortu ze 45 eu skoro som omdlela a to je iba torta cela oslava cca 200eu bleee

paola.o1
19. jan 2010

caute baby, tak je rozhodnute, v piatok doobeda pojdem do hojdany, nepridate sa niekto? O tej 10 by som tam bola na dve hodinky...

capy
19. jan 2010

katrin ja som od dostizky. ale ked je teplo tak chodime k salezianom 😉 a teraz tak rozne

jahodka11
20. jan 2010

dobre ranko 🙂
katrin - my byvame pri panonskej...
paola a kde to je? aj ked mne je to asi neskoro, akosi sme zacali vstavat pred siedmou a o dvanastej uz je v postielke a spi....to by sme sa asi nesihli vratit.......

verada80
20. jan 2010

Paola, uvidím ako mi malá zajtra vstane, ale ak by vstala tak ako obyčajne okolo deviatej, tak by sme dobehli do hojdany aj my. Ešte som tam nebola.
Jahodka11, hojdana je materské centrum v ružinove na Haburskej ulici, v okolí štrkoveckého jazera.
Dnes mi malá vstala o štvrtej ráno, neviem čo sa jej porobilo, asi zase zuby, tak išla spať o trištvte na sedem znovu, tak teraz spí. Uvidím ako mi dnes vstane a kedy pôjde zase spať a či vôbec ju dám ešte dnes poobede spať, no poviem vám úplne rozhádzaný deň.

jahodka11
20. jan 2010

ahojte,

verada- jaaaj, toto som neznasala, take rozhadzane dni a v podstate nevies, co mozes cakat...
tak to ruzinova to mame daleko....keby mi maly spinkal rano, ale posledne dni vstava o siedmej...a o pol dvanastej je uz strasne unaveny a ide spinkat, skoda..mozno niekedy, ked bude krajsie pocasie....a dokazem ho zabavit cely den....a pojde spinkat az vecer 🙂

lindda
autor
20. jan 2010

cafet ja mozno pridem do hojdany ak tam trafim 😀 mne vstave o 7,30 tak mame budik nadstaveny a spat ideme o jednej tak by sme mohli prist do hojdany okolo pol desiatej a byt tam tak hodku dve alebo mozeme ist aj von lebo mas snezit na strkovecke jazero ale len tak sa prejst

lindda
autor
23. jan 2010

halo kde ste ? co ste sa usankovali 🙂

capy
24. jan 2010

vyzera to tak 😀

ale my sme mali tazky tyzden. ☹ ☹ ☹ od vracaciek cez prehanacky. tak sa mi ani nechcelo pisat 😒

jahodka11
24. jan 2010

oj capy, no uplne super, ine vam uz netrebalo, ze?! 😒
ja akosi nestiham, teraz budeme tyzden sami, manzel ide zasa do francuzska...no este ze je ten sniezik a da sa chodit von 🙂 aj ked popravde maleho to moc nebavi, skor by behal ako sa sankoval, ale ved ench rbi, co chce 🙂

a urcite pojdeme aj do baumaxu, na dobru kavicku a vedla je detsky kutik....sice pozeram na kachlicky, ale asi "jedina" kaviaren s detskym kutikom 😉 akavicku si naozaj vychutnam 🙂

lindda
autor
24. jan 2010

cafte my sa chodime korculovat maleho to strasne bavi a dnes sme boli v thermale v DS a bolo uzastne 🙂
capy a co ste mali ??

capy
24. jan 2010

jahodka ako vravis ☹ ☹ ☹

lindda neviem, asi vikino nieco priniesol zo skolky 😒 zajtra budem mat vysledky tad uvidim. ale dokina vravela ze neaky virus. rotavirus to nebude ten sme uz mali, tak povedala ze to moze byt adenovirus a este akysi, tak uvidim 😒
a uz sme bez plienok tak sa tesim 🙂

jahodka11
25. jan 2010

ooooj capy, zaaavidim, my sme este plienkovi....uplne stale....ale nechavam to teraz tak a na jar ideme na to... 😒 si ani neviem predstavit, ze by sme ju nemali.....sa neviem dockat 😉

jeej, lindi, aj my by sme sa islli kuupat, ale nemozeme....kvoli maleho moluskam, ale uz ich konecne uspesne liecime... ale nachytali sme ich pre rokom v senci, tak neviem, ci by som isla...asi radsej nie, aj ked maly sa velmi rad kupe, no ale co uz..... 😖

tak pekny dnik...my sme uz bez manzela..... ☹
dnes ideme prvykrat cvicit, tak som zvedava, co maly, ci bude posluchat alebo len blbnut 🙂

lindda
autor
25. jan 2010

cafte my sme bez plienol od 2.4 mes a je to oki nastatsie 🙂 co su molusky ???
capy my sme este nemali rotavir a dufam, ze ani nebudeme mat maly je velmi zdry nastastie vobec nikdy nebyva chori 😉

capy
25. jan 2010

jahodka dakujeme a neboj aj vy sa ich zbavite 😉 vikino mal tolko co danielko ked sme ostali bez plienok.

lindda molusky: je vírusová infekcia kože alebo výnimočne sliznicových membrán charakteristická tvorbou molusiek (j.č. moluskum), teda bradavicovitých útvarčekov.
Infikujúci vírus je DNA poxivírus nazývaný poxvirus mollusci alebo vírus molluscum contagiosum (angl. skratka je MCV). Existujú 4 typy MCV, MCV-1 až -4. Prevažuje MCV-1 a MCV-2 je sa vyskytuje u dospelých jedincov a je často prenášaný pohlavne. Pravdepodobnosť výskytu infekcií MC u malých detí je približne 17% a vrcholí medzi 2. a 12. rokom. Choroba napadá akúkoľvek oblasť pokožky, ale najčastejšie sa vyskytuje na tele, rukách a nohách. Rozširuje sa priamym kontaktom, slinami alebo spoločne zdieľanými časťami odevu (vrátane uterákov).
U dospelých sú molusky často prenášané pohlavne a napadajú genitálie, spodnú časť brucha, bedrá a vnútorné strany stehien. Vo výnimočných prípadoch sa taktiež vyskytuje na perách a ústach.
Inkubačná doba, tj. doba od infekcie až do objavenia lézií, môže byť od 1 týždňa do 6 mesiacov.

jahodka11
25. jan 2010

oj capy, dakujem ti za info o moluskach....vidim, ze mame naozaj stastie, 17% a nas to zasiahne.....no co uz.... ale liecime, mame super vodicku....sa nemozem dockat 🙂

my tiez nebyvame moc chori, aj ked sa flakame a chodime kade tade 😉 ale nam sa vsetko prejavi na pokozke... tak asi by som radsej raz za cas zrazala teploty, ako riesila toto...no ale kazda mame nieco ine.. 😖

capy
26. jan 2010

jahodka nemas zaco. 😉 😉 😉

capy
29. jan 2010

akosi je tu ticho? 😒

lindda
autor
30. jan 2010
verada80
30. jan 2010

Lindda, máš môj hlas pre dnešok, zajtra dám zase 🙂

lindda
autor
31. jan 2010

jeej diky ano kazdy den mozete dat jeden uz som 16ta hura 😀DD

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre