Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

Ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😃
capy
25. feb 2010
jahodka bol to neprijemny faul a nasledny pad hlavou na lad bez prilby. velka kaluz krvy pod hlavou a odniesli ho na nosidlach 😞 ale potrestali sme to dvomi golmi v presilovke, ktoru sme za ten zakrok hrali.
luppita
25. feb 2010
cavte kocky, ja som od narodenia blavacka, ale teraz som sa prestahovala do snca 🙂
capy
26. feb 2010
ahoj luppita x-) x-) x-)
linddaautor
26. feb 2010
cafet jeej niesom sama s capy 😃
Ja si akurat davam farbu na vlasy maly kukat rozpravky a muz je na hokeji krasny piatkovy vecer nie 😃
capy
26. feb 2010
no ja pozeram hokej a dufam ze budeme hrat lepsie ako fini :-N
capy
27. feb 2010
prehrali sme 2:3. skoda ze prespali druhu tretinu 😞 keby hrali tak ako na konci cely zapas tak by boli vyhrali :-|

dobruuu noc |-| |-| |-|
capy
1. mar 2010
ahojte ja som dnes bola s vikinom na logopedii. mame problem zo sikavkami (kde nerozlisuje s,š z,ž c,č). cize ked mu povedala aby povedal zúži tak on povedal žúži a podobne. ale najvac mu robi problem L,R. tak mame doma precvicovat jazyk. dostali sme neake cvicenia 😉

kde ste kto?
jahodka11
2. mar 2010
ahojte,
no nejako vas tu zanedbavam....uz sa polepsim🙂)) tak sem sa, baby 😉

capy - no co, precvicujte....neboj, to sa napravi, len treba "cvicit" 🙂
capy
2. mar 2010
jahodka cvicime, cvicime :-N :-N :-N
capy
24. mar 2010
ako je tu pusto 😞 😞 😞
capy
4. apr 2010
vsetkym vam prajeme veselu velku noc
linddaautor
25. apr 2010
cafte dlho som tu nebola ako sa mate ???
jahodka11
25. apr 2010
jeej, ahoj.)

my ok, dobre sa mame....mali sme otravu jedlom my dvaja, ale uz je dobre....az moc....musim sa krotit v jedle, nech to schudnutie udrzim 😉
a vy? este si doma, ci uz zarezavas?
capy
25. apr 2010
jeeej zeby to tu zasa ozivalo?
jahodka11
26. apr 2010
no mohlo by 🙂
capy
26. apr 2010
tak sup sup x-) x-) x-)
claudinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
linddaautor
11. máj 2010
cafte no my sme v skolke a ja si uzivam 🙂 chodim iba poobede na 2hodky do roboty tak mam volno ako dobre maly ma seple zajtra ideme k dok. tak uvidime dufam, ze pojde hned do skolky 🙂)
capy
11. máj 2010
lindda tak to je super ze mas teraz tolko casu na seba x-)

aj tominka prijali do skolky, tak od septembra budeme mat doma dvoch skolkarov x-) sa tesime
linddaautor
12. máj 2010
cafte tak nino ma teplotu od teraz vecera slahne ma neviem co robit stale iba spi nebyva taky porazi ma :-|
capy
12. máj 2010
ninkovi skore zotavenie 😞 😞 😞
linddaautor
12. máj 2010
dik ani nespim sedi a fajcim stale sa iba prehadzuje chudacik 😞
plienka
12. máj 2010
aku ma teplotu?
linddaautor
13. máj 2010
vcera 39 a teraz rano 39,3
slahne ma ale uz mu klesla na 38
capy
13. máj 2010
ako ninko? uz lepsie?
linddaautor
14. máj 2010
caf no teplota zatial nic ale dnes sme mali vysledky s nosa mame streptokoka pneumonia a v hrdle ahgina + nejake pluzgiere ci afty co co zabavicka obrovska ,,,,, Uz som dala za lieky ani neviem kolko EU vsetky flase a dudle do kosa a to sme mali dve uplne nove flase max tyzden doma tak takych dalsich 60 eu do kosa ,slek traf aj skolku 😞 😃
linddaautor
15. máj 2010
Halo ako ?? my uz lepsie sice hrdlo ma strasne ale nema teplotu co je super 🙂
capy
15. máj 2010
linda super ze ste uz bez teplotky 😞 😞 😞 drzkajte sa
capy
21. máj 2010
lindda tak ako je na tom ninko? uz ste zdravy?
linddaautor
26. máj 2010
cafko ano uz sme zdravy hura stacilo na jeden rok 🙂 toto pocasie ma zabija kurnik uz staci prsat 😎

Začni písať odpoveď...

Odošli