• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

2. apríla 2013 
autor
halo dobre ranko nejako sa stracate
5. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. okt 2009 o 10:48 • ninny
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. okt 2009 o 10:50 • ninny
ahojte, my sme dnes boli cvicit, tak som nestihala net :slight_smile:
5. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
ako sa mame?
5. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme boli na kuchajde bolo super nechcete sa niekedy pridat ?? a co sme sem napisali ze admin to zmazal dajte do ip ja si nepamatam ze by som sem nieco dala
5. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cafte tak dnes nejako nesiel mk ale ani bbb nejde asi maju nejaku spolocnu chorobu :grinning:
6. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
lindi, radi, ale kuchajdu mame na uplne opacnom konci....a to sa mi moc nechce.... :unamused: ked sa tak skoro stmieva....
a admin zmazal nejaky prispevok od ninny....neviem, co to bolo, ale nebolo to tvoje :slight_smile:
7. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a odkial si z ba ?
7. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindi, z petrzalky... :slight_smile: na kuchajdu som chodila, ked som pracovala.....robila som v Poluse vo vyyysokej budove, tak to som mala blizko :slight_smile:
7. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja idem dnes do sadu JK potrebujem ist do auparku a dnes mi Nino ani nespal to zase bud eprijemny :sweat_smile:
7. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte dnes bude krasne treba to vyuzit posledny teply dnik ja asi pojdem na kuchajdu alebo do sadu ak stale :slight_smile: a zajtra na vystavu psou uz sa tesime
A co vy dnes kam sa chystate
8. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
lindi my sme boli doobeda v Mc a poobede neviem, co manzel vymysli :slight_smile:
zajtra mam stretko s kamoskou v auparku...len dufam, ze nebude prsat..ale tak sa tesim, dlho sme sa nevideli :slight_smile:
8. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafko aj my ideme zajtra do auparku na obed a potom na vystavu psou uz sa tesim
8. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak ako ? my sme dnes boli na vystave bolo super az nato pocasie
9. okt 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lindi, my nic moc, maly nespal, prisli sme az o tretej domov a trosku si pospal vecer o siestej...no uz takto asi nemozem chodit..musi spat v postielke....inak ok, pocasie otras, ale aspon sme netvrdli doma.... ale miloooon ludi a aut a vsetci isli do incheby.....vela ludi tam bolo, ze?
9. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafko no my sme boli v madarsku sa kupat a bolo super :slight_smile: a ked sme boli na vystave v piatok tiez sa dalo ale v sobotu by ma tam nedostal nikto ,,,
dnes netusim co budeme robit pocasie sa sice lepsi ale i tak vsede je moko a to mojho nina strasne sa valat po zemi :grinning:
a co vy ?
11. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj:slight_smile:
my sme boli doobeda na prechadzke a nieco nakupit...a nastastie, ze sme boli, lebo teraz uz nic nehrozi....ale zatial mi to nevadi, je to sice nuda, ale po lete, kedy sme stale chodili von a prisli o deviatej vecer domov, si to uzivame...ze mame pohodu a mam cas aj nieco upiect, upratat..ved vies, co myslim :wink:
jaaaaj, ale kupat by sme sa isli aj my....kde presne ste boli?
11. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafko v mosoni neviem ako sa to pise bolo tam uplne super asi si to cez vikend opat vyskusame :slight_smile: minuli sme asi cca 600sk vratane parkoviska a jedla a jedlo bolo mnam mnam
A co vy v tomto krasnom pocasi ?
15. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a jeje uz aj snezi s kartkych nohav, do zimnych bund to je sila ,ze ? :angry:
15. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj:slight_smile:
no celkom mame doobeda program.....a poobede tiez, teraz nas caka krst a oslava narodenin, tak mam kopec vybavovaciek, ale inak poobede sme chodievali von....teraz ideme nieco vybavit v zimnych bundach a utekame domov :slight_smile: len by nemuselo aspon prsat.....nech sa mozeme ist prejst...dnes sme boli v MC...
a vy ako? nino este spava cez obed?
15. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky jej vy budete mat 2 rocky :slight_smile:
Nino spava cez obed ,ale nie vzdy ked ho neunavím tak nespi ale povacsine ano. Ale v noci stale zle spava nechce byt u seb av izbe :angry:
My sa susime doma zu 3 DNI slak to traf.
15. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ranecko mam pocit ,ze som sa zobudila do vcerajsieho dna :frowning2: oppet prsi a fuka ja uz mam ponorkovu chorobu. Keby aspom ,tak strasne nefukalo.
16. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafko nejako sme to ostali iba dve
25. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lindi, veru ano, akosi sme tu ostali same :wink:
ako sa mate? my ok, za chvilocku ideme cvicit, tak sa aj tesim, a aj sa prejdeme...vonku je celkom pekne :wink:
26. okt 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caf ba je nejaka mala asi :slight_smile: my mame sopel ale ideme aj my aj dne svon boli sm evcera na zeleznej bolo nadherne.
26. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak mohli by sme aj niekedy stretko dat ???
27. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halo kde ste vsetci v ba vymreli mamicky ,???
27. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, super, ja som za stretko :wink: len nestiham net a pisat.... :slight_smile:
tak ked budete zdravi, aj ked sopliky su viac menej ok, mozeme sa stretnut :wink:
27. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki ved ja tiez len sem tam kuknem ked uz som zacala temu :slight_smile: oki ved aj mi sme este soplavy
28. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok