Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

lindda
26. sep 2009

ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😀

lindda
autor
14. nov 2009

bry vecer sama sebe 😀 boli sme na kolibe maly sa celkom vyblbol ale po 2 hod jacal ze mi je zim atak sme isli dom teraz ide do vane a sup spat 🙂

lindda
autor
16. nov 2009

cafte tak opet nikto my mame zlomenu nohu sme uplne KO asi ma porazi

lindda
autor
16. nov 2009

opet kecam sama so sebou nuz som jedina BA super baba 😀

lindda
autor
18. nov 2009

a stale sama no tak aspom si napisem mame sa na nic zlomena noha stale placeme na porazku 😒

lindda
autor
20. nov 2009

tak stale sama ninko ma stale sadru a velmi sa trapime ☹

jahodka11
20. nov 2009

ahoj lindi, my sme nejaki rozlietani....tak nestiham net...a co sa vam preboha stalo? ☹

lindda
autor
20. nov 2009

caf nino kopol nestastne do lopty a slomil si holennu kost je to na nervi sme unaveny a zliceny vsetci

lindda
autor
22. nov 2009

Pekne sede rano fuj ako je hnusne ☹

ellit
22. nov 2009

Ahojte mamulky, tak ja som tu dlhsie nebola, ale tolko sa toho nakopilo 😠 A boli sme aj na 15 mesacnom ockovani a po 9 dnoch chitil maly 39 horucky a tri dni sme bojovali.

lindda, juuuuuuuuuuuuuuuuujda malinky ma sadru? to musi byt hrozne ☹ , posielame mu velku pusinku

astora
22. nov 2009

ahoj tak ja sa teda znova hlasim nejak nestiham deti nemam v skolke a daju zabrat cely den so toho sa učime s malou a teraz ked sa ani von poriadne neda chodit je to des keby aspon chviiilku svietilo slnko hned sme vonku.
Aky program robite deckam ked je takto hnusne vonku ?? nasi už počmarali sto papierov pozreli všetky rozpravky a skladame lego knižky ich nebavia už neviem co s nimi. 🙂

lindda
autor
22. nov 2009

cafte no konecne kurnik 😀 my sa strasne trapime neprajem nikomu zlomenu nohu fuj des 😠
elit no pekne moj maly est enbol nikdy chori nastastie 🙂
astorka no pri tolkych detoch mas o zabavu postarane 😀

astora
22. nov 2009

ahojte lindda tvoj drobec ma zlomenu nohu ?? Moj maly mal v lete ručičku den po narodeninach bol to des fakt nikomu neprajem a to sa stavaju aj horšie veci som rada že je to za nami. A o tu zabavu naozaj postarane mam tu sa človek nenudí cely den 😉

lindda
autor
22. nov 2009

No mi hovor strasne najprv tri dni iba lezal a teraz chodi po zadku keby si to videla strasne boji sa nato stupat este 3 tyzdne aj ma prazi ☹

astora
22. nov 2009

no to verim moj mal na ruke jednu kost zlomenu a druhu prasknutu som sa ho bala aj chytit lebo som mala strach že ho to boli brrr uz to nechcem viac zažit ešte že bolo leto že aj obliekanie bolo jednoduchšie musiš to vydržat nič sa neda robiť

jahodka11
22. nov 2009

ahojte,
ani ja nestiham a to mam len jedno 😉
lidi-no chuda male..to si ani neviem predstavit, ze co by sme robili..chudacik, nech sa mu to pekne hoji a nech je sadra cim skor dole....!

no a program v tomto pocasi...dnes sme boli 2x vonku.....a dost dlho..a uz mame sople.....tak ja sa snazim zdravo zit a danielko ma sopliky....no dufam, ze sa v noci vyspim....zajtra rano ideme cvicit, tak rada by som isla....minule sme neboli, tak uz nechcem vymeskavat... 😒 je to predposledna hodina...
no a doma pozerame tv, skladame kocky, hrame sa s autickami, same nudne veci.....este knizky trosku, ale inak nuda...aj pre nas aj pre maleho 😖

astora
22. nov 2009

ved to jahodka ze aj mojich všetko zaujima len chvilku musim kupit plastelinu to ich celkom bavi a este by ich bavili vodove farby ale ten bordel nechcem ani vidiet 😉

capy
22. nov 2009

ahoj lindda tak nech sa vam noha cim skor zahoji. tomino mal zlomenu asi pred dvoma mesiacmi a to na nej este tri dni behal a potom ju mal tri tyzdne v orteze 😅

lindda
autor
23. nov 2009

capy caf to vazne co robil ??? nino iba lezi alebo chodi po zadku ani za nic na tu nohu nechce ist ,,,

lindda
autor
23. nov 2009

astora plastelina je super akurat ze mi ju potom mame ale uplne v sade na autickach koberci a nocniku proste vasade 😀

jahodka11
23. nov 2009

no u nas ani plastelina ani farby zatial.....jedine, co by s tym robil je, ze by to jedol..... 😉
a dnes teda fakt super, maly ma sopliky, kycha a asi aj teplotu trosku, tak cvicit nejdeme....tak doobeda budeme doma....a poobede uvidim, ci sa nepojdeme trosku prejst 😒 ale naozaj uzasne vyhliadky na tento den..... 😖
a este aj prsiiiii 😠

astora
23. nov 2009

mne plastelina nevadi vadi mi len ked urobia taky sulec a vravia tomu soplik neviem odkial to maju asi zo skolky ale inak sa s tym super zahraju koberce nemame tak do koberca to nepojde tak akurat parkety mastne ale to sa umyje 🙂

jahodka11
23. nov 2009

haha, ze soplik, to je super 😉 kde na to tie deti chodia 😉

lindda
autor
23. nov 2009

no super sople este to by nam chybalo 😀
inak plastelinu mam vsade fuj 🙂
Trapime sa stale uz zacina spekulovat uz nech ju ma dole lebo sa picnem 😠 vo stvrtok ideme na kontrolu dufam, ze nam povedia ze je to ok.
a co vy co porabate ja non stop upratujem a teraz varim kapustovu polievku mnam 😉

lindda
autor
23. nov 2009

polievka hotova mnam mnam nepridete ? 😀 😀
kukate super star ? som zvedava ze kto vypadne ,,, ?

jahodka11
23. nov 2009

lindi prideme a donesieme vam sopliky 😉 este to vam chyba k uplnej spokojnosti 😉
no uz vieme, kto vypadol....myslella som si...
no maly spi a celkom pekne dycha, tak mozno bude lepsia noc 😉

astora
23. nov 2009

lindda to je super dojdeme k tebe jahodka sopliky donese original my s plasteliny a zabava sa moze zacat 😀 😀 😀

lindda
autor
23. nov 2009

no suple nechajte doma moj maly je nervak ako ja ked mam sople 😀
astorka ale ty prines deto aspom sa maly pohra 🙂
Super star dopadol ako som myslela uz tak nikto nieje z BA no co uz 🙂
Idem haji nino uz spi od 21vej dufam, ze az do rana 🙂
Dobru krasnu nocku bez revu papa 😉

jahodka11
24. nov 2009

ahojte,
tak my sme prespali celu noc, parada...ale radsej nejdeme dnes do MC, aby nahodou nieco nechytil...zajtra odchadza maznel na sluzobku do francuzska...pride az 4.12., tak nech sa tu netrapime s chorobami..... bud pondelok po cviceni pride pre nas dedko a pojdeme k nemu...sa tesiiim 😉 budeme mat taky zaujimavy cas...bez tatinka sme este neboli...len parkrat u dedka cez tyzden, ale toto bude ine.....ale rychlo to ubehne a nemozem sa dockat ako pojdeme kupovat 5.12. stromcek, my ho totizto na mikulasa musime mat 😉
tak krasny den......dnes aspon neprsi 😉

lindda
autor
24. nov 2009

ahojky dnes je krasne uba ze fuka dost ale inak teplo 🙂 my sme tiez super spali hura 🙂

lindda
autor
24. nov 2009

no dnes maly spal aj poobede 😉 este zajtra vydruime a vo stvrtok ideme na kontrolu dufam, ze dopadne dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre