Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

lindda
26. sep 2009

ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😀

jahodka11
29. nov 2009

jeeej, lindi, tak super......este ta sadra a bude vsetko ok 😉
pojdeme poobede do sadu, ked chce svokra prist, stretneme sa tam...lebo z bytu by som ju nedostala pred siedmou nijako....a ja chcem mat konecne viiiiikendovu pohodu!!! a zasa peciem gastany vecer, pri superstar 😉

lindda
autor
29. nov 2009

caf mne ho chcel muz zobrat dnes na hokej ale asi ho nevezme ideme do avionu do DMky a niekam sa prejst asi sami ale neva aspom ze uz nema teplotu teraz spi hura 🙂

lindda
autor
29. nov 2009

no dalsi den za nami i ked sa trocha maly jedoval ale prezili sme 🙂 idem robit veceru a kuk super star 🙂

paola.o1
29. nov 2009

caute zeny, ja byvam vo viedni, ale origos som z ruzinova. domov do ba chodim na vikendy, alebo len tak na otocku cez vikend ked sa nudim🙂 a nudim sa tu dooost casto, tak ked budete mat nejaky napad kam vyrazit tak sem s nim a my s krpcom hocikedy prifrcime.

jahodka11
29. nov 2009

no konecne je vikend za nami......uz mam dost svokry......ani sa mi nechce o nej pisat, uz som doma a maly zaspinkava.... 😉
paola-tak super, ze prides hocikedy a ako? autom alebo vlacikom? lebo tie vlaky, co tam chodia su namakaneeeeeeeeee 🙂

lindda - no neboj, nejako to uz dobojujete...musite... 🙂 a pocuj, doma kde fajcis? lebo my sa hnevame na susedov, ked fajcia na balkone a my to mame v byte...a oni nie.... 😒 ja viem, blbost, ale tak ma to napadlo... 🙂

paola.o1
29. nov 2009

caute, no povedz schvalne jahodka ze co svokra... na moju asi nema a ja mam hned dve take, rodinne balenie🙂 svokru aj svagrinu taku dobre trafenu...

vlaky chodia super, dokonca kazdu hodinu, ale ja radsej idem autom, lebo byvame kusok za viednou, nieco ako u nas ivanka pri dunaji, tak to mam pohodlnejsie autom, nez sa trepat na stanicu a tak...

linda a co mate? este tu sadru? inak aj ja som sa rozfajcila dokelu, vyse roka som vydrzala, cele tehotenstvo a kojenie som ani nepricuchla k cige a potom som si jednu dala, ze ved mozno nezachuti a ona zachutila hnusoba. tiez chodim fajcit na balkon a zatial mi susedia nevynadali, tak asi im to nejde do bytu... povec susedom nech si daju pred usta ventilator, aby to inde odfukal🙂

jahodka11
29. nov 2009

haha, paola....no povedali sme a slusne....a nepomohlo....arogantny blbec...nastastie da odstahovali....dnes...len bohvie, kto pride po nich....ale my sme tu tak moc pokope...male bytiky a aj preto je to take a hlavne chodil 3x za hodinu.....takze preto nam to vadilo.....proste stale fajcil.....

jaaaj, svokra...no to je nadlho....ale nerespektuje nic, nase pravidla...nebavi sa s nami poriadne....furt donho nieco tlaci, hovori..ako manzel hovori, ze ho znasilnuje....a nestara sa o nas, len tliacha a skutek utek....najmilovanejsi vnucik a ziadny darcek....no tak tak....ale nastastie mam svagra....a chlapi su ini.....teda, tiez nas ma na haku, ale tak normalne 🙂

lindda
autor
30. nov 2009

cafte ja tiez fajcim dost ☹ ale ja byvam na prizemi nastastie 😀
baby este 13 dni boze odratavam to ako milenium 😀 😀
Inak moja svokra robo vo viedni 🙂 jeden tyzden to jeden tyzden tam a paloma tu mas rodicou v ruzinove ? aj ja byvam ruzinove

paola.o1
30. nov 2009

jahodka, u nas je to zas opacne, svokra aj svagrina ma terorizuju dobrymi radami a pritom maleho maju na haku... ked chceme ist do starym do divadla, alebo do baru na pohar vinka, musime volat au.pairku, pritom svokra byva hned vedla nas.

linda rodicov mam v ruzinove, na narcisovej byvaju. ja som tam byvala s nimi, odstahovala som sa pred styrmi rokmi, ale casto tam chodim, tak mozno sa pozname aj z videnia.

lindda
autor
30. nov 2009

caf ja byvam az ako je martinsky cintorin 🙂 ale ved to je tiez kusom tak za dva tyzdne cca alebo pre dvianocami mozeme niekam vsetky vybehnut mne je jedno kam mam auto tak sa dopravim aj do viedne 😀

lindda
autor
30. nov 2009

Juuj ako dobre sme sa vyspinkali 2 hodky 🙂 teraz kukame TV a ked pride muz tak asi pojdmee troska von a dalsi den za nami huraaaa 🙂 Pekne mi sibe s tej sadry ze 😀 😀

paola.o1
30. nov 2009

no dobra si, uz aby vas odsadrili 🙂 vidis aj to nieje zly napad, ked budete mat chut na vylet, mozte sa dopravit aj do wien a kukneme vianocne trhy a tak, ale ja prifrcim tiez, ked vas odgipsuju a mozme ist kuknut na trh - zhanam nejaky hodnotny dar pre svokru hoho

lindda
autor
30. nov 2009

Sekeru 😀 😀 😀 kup dne pleas 😀 😀 😀
Este 12 dni iiiii iiiii uz nech to je 🙂 mozeme ist spolu kupit darceky do avionu ja al epojdem bez meleho aby som si mohla dat aj cafe a cigu 🙂

lindda
autor
30. nov 2009

malo tam byt kup dve 🙂

lindda
autor
30. nov 2009

moj maly zacal plakat ze ho boli ta noh aje to mozne po vyse dvoch tyzdnoch ?? dnes na nu prvy krat ako tak chodil mozno si to pretazil vypytal si cipok tak sum mu dala nurofen ved uskodit mu to nemoze ,ze ?

paola.o1
30. nov 2009

Ja ked som mala zlamanu nohu vzdy ma bolela ked som na nu v sadre naslapovala....Ved ked ho bude bolet aj zajtra (o com pochybujem) zavolaj pre istotu DR. a uvidis. Nurofen je v pohode od bolesti. Ja to malemu davam aj na zubky.

lindda
autor
30. nov 2009

no hura spi dostal cipok a okludnil sa tak mi je ho luto ☹ ale dalsi den za nami hura 🙂
no co pojdeme nakupovat darecky malemu to davaju dufam, dole 14 teho tak potom mozeme ist hocikam 🙂

lindda
autor
30. nov 2009

Fuj pozeram markizu 112 fuj ja by som nemohla robit v zdravotnictve hadam ani v bufete 😀 neznasam pohlad na krv a nic s tym spojene ....
Zajtra rano pride moja mama bude tu doobeda tak si upracem a potom spanok a poobede ideme ku svokrovi tam bude muzova sestra tak mi dufam zase dalsi den ubehne 🙂
Idem dokukat Tv a potom spinkat krasne snicky a peknu pokojnu noc vsetkym papa 😉

lindda
autor
1. dec 2009

renecko fuj prsi ☹
Ale mame dalsi den uz iba 11dni :.-D

lindda
autor
1. dec 2009

halo kde ste sa stratili ??????

paola.o1
1. dec 2009

Ty co odpocitavas prosim ta? To stiahnutie sadry? Nudite sa doma co. So sadrou sa moc neda chodit po svete.... Aj tu leje ako sialene, tiez sme doma, ale ked maly zaspi idem kuknut do jedneho obchodu s botami, susedka mi hovorila, ze tam este stale predavaju jarne a letne boty, co v lete stali 3o eur teraz stoja 8 tak mamina a segra dostanu asi pod strom letne boty🙂 a poobede idem zumbovat 😀

lindda
autor
1. dec 2009

No boty by som isla aj ja kuk milujem topanky a kabelky 🙂 a nakupovanie tiez 🙂 bola tu mama tak som si uz vyzdobila byt troska nech sa maly tesi a za chvilku ideme haji akurat sme sa najedli a to pocasie fuj hnus ☹

lindda
autor
1. dec 2009

Cafte takk my ideme k dedovi na navstevu a uz je vecer opocitavanie pokracuje 😀D uz zejtra je stredaaaaaaaa 😅

paola.o1
1. dec 2009

A co k dedovi? Piekol kolace? 🙂 Ja tu nikoho nemam vo viedni, tak nikam s malym nemozeme ist poklabosit, jedine k svagrinej, ale to si radsej hubu necham zasit....

lindda
autor
1. dec 2009

ja tu tiez nikoho nemam iba ak mamu al eta stale robi tak som tiez nonstop sama ☹
dodo ani kavu neviem spravit ze kolace haha ha ha 🙂

jahodka11
1. dec 2009

ahojte🙂
ani my tu nikoho nemame ☹ jedine manzelovho uja, ale to je stary mladenec...a tym sa myslim, vsetko vysvetlilo 😉

zajtra ideme na nakup, uz nemame co jest....akosi nam nema kto ist nakupit.... 🙂 ozaj baby, neviete, kde sa da kupit cecina? a teraz? nie az tesne pred vianocami? pripadne ist ju natrhat...lenze kam v tejto blave??? 😠

lindda
autor
1. dec 2009

jahodka ved natrhaj niekde co to budes kupovat das na kocik alebo do velkej igelitky ja by som to nekupovala 🙂
Ja som tiez stale iba nudim uz ma poraza vsetky baby co ako tak poznam ale niedu to kamaratky maju bud ine záujmy alebo ja si s nimi nema co povedat tak chodim iba k mame alebo k druhej babke ale to je vsetko

lindda
autor
1. dec 2009

baby ozaj mozno nam daju sadru o dva dni skor dole zeby uz iba 10 dni hmmm 😀

jahodka11
1. dec 2009

jaaaj lindi, tak to by bolo super.....budeme drzat palce!!!
ked ja neviem kde??? ☹

lindda
autor
1. dec 2009

ved ty si z petrzalky nie tak sa niekde poprechadzaj s kocikom a pokukaj 🙂
No bolo by to fajn nech uz mozeme rehabilitovat a okrem toho nam zacinaju opat tiec sople aby toho nebolo malo slak to traf 😠
ozaj druhe neplanujete ? ja sa stale neviem rozhodnut ze ci ano alebo bude jedinacik ?!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre