• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

2. apríla 2013 
autor
paola cafko dnes sme boli prvy krat v hoteli nivy a bolo super inak chodime do madarska ale aj tu bolo super some sami doma maly spi u krsnej baby to je pohodicka :slight_smile:
12. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paoli tak su sa zasivas? :grinning: s eimiky sme ta ohovarali, ze o tebe uz dlho nic nevieme :grinning:
13. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko klaudi, ved ale vy ste truhlikovia, z teba je dedinska zena, vladka bali kufre do prievidze a co chudak ja, opusteny... :grinning:
linda, do hotela nivy som kedysi aj ja chodila, ale bola tam strasne studena voda. tak ked idem plavat s malym, tak idem do hotela senec, tam je teplucky bazen a mozes si pustit morske vlny :grinning:
13. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paola ano je tam aj ten ale je to komplet prerobene na welnes a je tam v novom bazene 35stup je tak super vyrivky vsetko super
13. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte to je ale zima konecne ze :slight_smile:
Aspom je citit caro vianoc :slight_smile: Tento tyzden musim ist konecne kupit darceky polku asi uz mam este nieco dokupim a potom upratovanie a pecenie :wink:
14. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:
my sme tento tyzden u dedka:slight_smile:)) takze trosku zmena, sa tesim:slight_smile:

veeeru, konecne zima...ved to uz bolo divne, my doma stromcek a vonku prsiiii....este by to chcelo nejaky sniezik:slight_smile:))

darceky uz mam, polovicu aj zabalene, este danilekovi a manzelovi, ale to bud tyzden stiham....a hotovo...
v sobotu som piekla medovnicky, ale tie som doniesla dedkovi, tak bud buducu nedelu alebo pondelok napeciem doma pre nas:slight_smile: a vianoce mozu prist:slight_smile:)) a aj pridu:slight_smile:))
14. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to tam netmona pleskla? recept na medovniky? Ja nebudem piect, maximalne kolac lenivej gazdinej poznate? Co mate v plane buduci tyzden baby? My sa dovalime v nedelu do BA tak v pondelok by sme sa mohli niekde stretnut s detmi, napr. v hojdane, alebo mozme ist plavat do toho hotela nivy hm?
14. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafko paola ideme zajtra plavat dokedy si v BA
14. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko ja pridem az v nedelu 20. a ostaneme tak tyzden, lebo na vianoce budeme u nasich. Tak ked budete v BA mozme ist niekam. Mozno bude aj sneh a mozme deturence ist smykat na kolibu:slight_smile: alebo plavat, alebo do MC a urcite sa v utorok chystam na mileticku do afitu na zumbu, tak ked mate kam dat deti mozme si ist zavrtiet prdelami:slight_smile:
14. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj linddus super ze uz ninko beha. tesima sa s vami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
capy no beha ako beha moc to neije ok dufam, ze sa to zlepsi a hlavne dufam, ze uz do vianoc nas nic nechyti :unamused:
paola no jasne moze ist aj na zubmu ja som este nebola ale strasne by som chcela ist ja mam kde dat maleho nieje problem :slight_smile:
15. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Lindi, tak na utorok vyhrab zo skrine nejake teplaky...A ked budete mat cas aj v pondelok, mozme ist do hojdany. Moj synak sa nejak rozbehol, tak ti rozpohybuje Ninka:slight_smile:
15. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda neboj on ju postupne zabeha. a drzim palce nech do vianoc nieje ziadny uraz. to sa aj ja modlim :sweat_smile:
16. dec 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
capy no ty to mas horsie dvaja :grinning: aj ja dufam, ze uz sa nic nestane lebo ma slahne :angry:
capy no oki ak sa nic nezmeni tak pojdem isto :slight_smile:
16. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte tak tento krat ani ja nic nestiham dnes som upratovala len kuchynu 3,5 hod mat tak peniaze na upratovacku tak idem do toho :grinning:
zajtra rano na kontrolu s Ninom s tou nohou uz ma tie kramare vobec nebavia som tam ako doma :angry:
a to este nema vsetky darceky a ani velky nakup potraviny uz nech je 23 aspom :sweat_smile:
16. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

lindi, aj nas caka este nakup potravin, asi v sobotu doobeda, dedko bude s malym a my si kludne nakupime :slight_smile: ak teda bude mat opravene auto, malo byt v utorok a ze az zajtra...tak drzte palce :slight_smile:

jaj, kedysi sme aj my boli na kramaroch peceni vareni....teraz mame pokoj....dokedy? :wink:

tak pekny dnik, baby, aj u nas v ba je sneh? lebo tu v nmnv ano :wink:
17. dec 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafko no nic moc snehu dufam, ze este napadne :slight_smile:
Tak dnes sme boli na kramaroch posledny krat dufam :slight_smile:
Zajtra idem este poupratt kupelku a detsku a potom uz iba v utorok alebo v stredu zatiem dlazku a povysavam a tak a koniec sedne a bude jest :slight_smile:
17. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte tak ako ja makam a makam ale uz finisujem :slight_smile: dnes ideme plavat sa tesim :slight_smile: a rano nesiem maleho k mame a idem do rakuska asi az do viedne na nakup uz sa tesim :slight_smile:
18. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, aj ja chcem ist nakupovat:slight_smile:)))
uz som pobalena, pride dedko z prace a ideme domov :slight_smile: sa tesiiim, mazel pride vecer :wink: a mozu sa zacat vianoce :wink:
inak, stale sa trapime s kaslom, sa mi zda, ze sa to horsi, tak dufam, naozaj mi neochorie.... :unamused:
18. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahodka tak radsej chud k lekarke nech vas to nedrapne na vianoce moj maly ma troska s bruskom problem nejako ze ho boli ale to ma stoho ze poriadne neje :angry:
My chceme ist na chalupu okol 27 dmeho tak dufam ze tam bude sneh :wink:
18. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, tak co vyrazime v pondelok do toho MC? A linda kam sa chystas na nakup? Ja som sa akurat vratila zo SCS, byvam 10 minut odtial... Vyrazila som o 10 rano z domu, ze na hodinku....
18. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No mozno aj do SCS pojdeme je tam velke hrackarstvo ze ?
18. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
CAFTE tak sme boli iba v pandorfe kupila som si cuzmy a tenisky a par drobnosti ale tesim sa :slight_smile:
19. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby co je nove?? Ja nejak nestiham :unamused:
19. dec 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda tak ste super nakupili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my sme sa po obede zobudili, napapali sme sa a vyrazili sme do mesta.bolo super. boli sme s tominom pozriet Coca-cola kamion. strasne sa mu pacil, ale akonahle si mal sadnut santovi na kolena, to bolo placu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prisli sme domov o pol osmej, okupkal sa s tatinom, ja som zatial spravila krupicovu kasu, napapal sa a o stvrt na devat bol nebohy :grinning: :grinning: :grinning: tak som mohla postavit stromcek. uvidim aka bude rano reakcia.

astora ako chalani?
20. dec 2009 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafko aj my sme chceli ist na ten kamion ale nejako nam to nevyslo co ma mrzi :frowning2:
Ja upúratujem a upratujem a upratujem uz mi asi aj sibe s toho ale dnes dokoncim byt este jeden kolac zajtra napeciem a celu stredu lezim v posteli :slight_smile:
21. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte ja nic nestiham ale este zajtra to vydrziiiim :slight_smile: :slight_smile: ako sa mate ??
21. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nestiiiham :slight_smile: ale este zajtra a pozajtra len varim :slight_smile:
21. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som pred hodinkou dopiekla kolaciky, uz posledne. uz mi chybaju len kokosove gulicky a tiramisa :sweat_smile: ale to sa nepecie. tiez uz neviem co skor. nech uz je po vianociach
zajtra idem kadernicke si dat hlavu trochu doporiadku, nech vyzeram na sviatky ako clovek :grinning: :grinning: :grinning:

lindda tu je fotka ako sme vrestali na santovi http://www.vianocnykamion.sk/detail-foto2009.php?soubor=bratislava/img_1644.jpg bolo super
22. dec 2009 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok