Hrubá Borša Greenresort - bývanie s deťmi

ivkamt
8. sep 2013

Ahoj. Už dlhšie pokukávame po pozemku v Greenresort Hruba Borša a veľmi sa nám tam páči. Zároveň máme ale veľa pochybností a otázok.Máme dve deti 5 a pol a takmer 4 r. Zaujímalo by ma hlavne ako je to tam s vybavenosťou. Či je možné dostať dieťa aj do obecnej škôlky. Aká je tá školka? Kde by som mala prihlásiť malého do školy / budúci rok by mal ísť do 1 triedy/ .Kde je najbližšie dobrý pediater.. A celkovo ako sa tam býva, akí sú tam ľudia, ako to vypadá so slubovanými službami ktoré by mali byť v resorte /supermarket, pekáreň, reštaurácia, kaviareň, fitness, wellness.../ Ďakujem za všetky postrehy a rady🙂

aristka
8. sep 2013

popozeraj si aj iné dedinky okolo ,ak chceš byť ešte bližšíe k ba ,všade okolo sa stavia ,hrubá borša je atraktívna pre golfový areál,ale inak neviem mne sa ako dedina nepáčí...

aristka
8. sep 2013

inak daj si túto otázku aj na modrú strechu ,možno nájdeš nejakého stavitela odtiaľ...

ivkamt
autor
9. sep 2013

Dakujem za odpoved..Nam sa prave paci ten areal v Hrubej borsi🙂na modrej streche pozerala ale su tam fakt vacsinou stavitelia a ja by som chcela vytiahnut infosky aj od tych ktori tam uz byvaju..

alka127
15. okt 2013

@ivkamt Ahojky...my sme tam postavili dom...co mam info so skolkou by nemal byt problem, ma sa rozsirovat...su tam potraviny,restauracia a kusok od nasho pozemku sa na postavit multifunkcny dom s roznymi obchodikmi a službami...my sa budeme stahovat do jari...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre