Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
24. jún 2009

adros i na NP nejsou zrovna uzasne penizky 😒 co nadelame....jinak uz jsem si koupila tehu kalhoty,na aukci za 450,- coz je super cena je to velikost S ale jsou mi vetsi coz me udivuje,jsou sirsiho strihu,tmava jeanovina,v pase je guma ktera se postupne povoluje na knoflicky,jsou bozi takze je nosim uz ted misto normalnich kalhot 😅

adros
24. jún 2009

roxy: to mas pravdu, a dokedy si ty na PN? Mne maju v nedelu nasi doniest tehu-veci po dcere maminho druheho manzela, tak som zvedava, tesim sa 🙂

dadulka2000
24. jún 2009

roxy aj ja som mrkla na vasu svadobnu foto,....krasna si bola, 🙂

babky mne dali kamosky s radostou plno tehu veci,....tak hura,... nemusim nic kupovat,.... a ani detske veci, mam toho po elke plnu shed (budu v zahrade). jedine plienky bude treba a je to 😎 , lacno vyriesene babatko.
ved malinke toho moc nepotrebuje, staci par handriciek (aj tak rastiu straaasne rychlo), mliecko, plienky a lasku.
neskor pridu rozne kruzky, aktivity a zacne to byt financne narocnejsie 😝

janka1
24. jún 2009

adros dakujem 😉
nie neplatim za tie fotocky nic 🙂

zienky idem k dr. 😵 prave mi volala sestricka ci mozem prist dnes a nie v piatok nakolko od pondelka maju dovcu a vsetko musi poposuvat 😵 😵 😵 sa tesiiim idem na 14.00

zdenka73
24. jún 2009

Ahojky!
Roxy krásna si bola nevestička, a dlho si vydržala, hlavne že bola super svadba.
vítam nové tehulky, veru sa rozrastáme.

plivit
24. jún 2009

ahojte dievcence tak sa hlasim po uspesno UTZ meriame 48,98mm 😅 sme v 11+5 tt no na další som objednana 28.7. to budem mat ukonceny 16tt a budu sa robit aj AFP z krvi obrazok som pridala do albumu
som velmi rada ze je vsetko ok 😀 😀

bebel
24. jún 2009

Ahojte,
ja som dnes v rámci obeda úspešne nakúpila 6 overalíkov v Mothercare a 2 sety ponožťičiek 50% off.
A Brunčovi v Marines námornícku mikču.
Kočár aj postielku ešte máme...vajíčko vybavím z 2. ruky asi dnes....fusak do škrupinky už je na ceste ,kúpený cez mmb.
Podľa mňa je to lepšie nakupovať priebežne, pretože rie 😕 šiť to naraz 2 mesiace pred termínom je fakt záťaž pre rozpočet.

Roxy, fakt si trúfaš v tehu na Egypt? Nepoznám nikoho, kto by sa vyhol faraónovej pomste.....a tie ich tablety(tuším Antinal?), ktoré jediné zaberajú neviem,či sa môžu jesť aj v tehotenstve ...😒

weronikla
24. jún 2009

Plivit a kde mas album??? 🙂

plivit
24. jún 2009

weronika ked si kliknes na ten fotak tak to su albumy 😀

pietra
24. jún 2009

bebel, antinal sa vraj v tehu moze a su ludia, ktorych faraonova pomsta obchadza, tak snad bude mat roxy stastie 😉 ale tiez mi to nesedi, tehulka a dovolenka v egypte 🤐

bebel
24. jún 2009

ja by som volila skôr nejakú bezpečnejšiu destináciu.....dokonca ani Maurícius sa neodporúča, ani keby si mala na to kopec peňazí nazvyš....pokiaľ nie si už špeciálne proti malárii a iným svinstvám zaočkovaná.
Informovala som sa o tom, pretože Keňa aj Zanzibar nás zaujímali....a hneď nás zrušili v cestovke, keď som si overovala, že čo ak by som v tom termíne dovolenky mohla byť tehotná...celá Afrika a jej pridružené ostrovy sú rizikové.

bebel
24. jún 2009

Ja pokukujem ešte na jeseň po Sardínii 😎 alebo Cypre 😅

nedockava4
24. jún 2009

ahojte, mamičky čakateľky....
tak, aj ja sa pripájam k januárovkám....tehotenstvo mi dáva zabrať, ale snáď sa to vylepši....
Je aj vám stále zle?...alebo som len ja taká citlivka? :O)

zucana
24. jún 2009

bebel aj my chceme v septembri na sardiniu 🙂

bebel
24. jún 2009

nedockava4 : vitaj...ja som dnes hodila menšiu šablu pred obedom...celý deň mi je ťažko od žalúdka, ale neni to nejak neznesiteľné....
Zucana: a cez koho chcete ísť?
My zvažujeme, že kúpime len letenky a 1 známi tam majú kontakt na ubytovanie na súkromí rovno na pláži...tak možno by sme to využili. Keď by to bolo full, tak sa obrátime na TUI. 🙂

nedockava4
24. jún 2009

bebel: no, ja som si radsej v robote vzala dovolenku, lebo vcera som sablu hodila skoro na klienta....tak radsej nepokusam....nemozem do seba nic dostat, lebo vsetko ide ihned von....co uz.....ked mi to male dava teraz zabrat, tak asi bude poslusne, ked sa narodi, nie? 😉

zucana
24. jún 2009

bebel moji svokrovci tam maju dom a este som tam ani nebola 😒 tak ked vsetko dobre dopadne tak v strede sept.by sme tam sli to je vraj naj pocasie. ked budes chces poradit muz pozna dobre sardiniu

janka1
24. jún 2009

tak som spaaat 🙂
no nadherny je ten nas Oliver 😵 😵 😵 /na 80% vraj je to chlapec 😵
vsetko OK som rada a stastna/ved tak ako kazda z nas 😉 / 13,7 idem na krv na AFP RASTEP CHRBTICE NEMAME SME ok AJ dawnov syndrom je vyluceny normalne sa lepsie cloveku dycha 🙂 🙂 🙂

zucana
24. jún 2009

supis janka gratulujem 🙂

nedockava4
24. jún 2009

Kosicanky, nedame nejake stretko?

minix
24. jún 2009

bebel, kde v mothercare nakupujes? mas s tym dobre skusenosti? 🙂

micicici
24. jún 2009

bebel, mne sa napr faraonova pomsta vyhla. a to som bola 2 x v egypte a 1 x v tunise a nic. Myslim, ze ked clovek papa s rozumom tak v pohode. Lebo ked vidim niektorych turistov, ako si nakladaju na taniere, ze tanier im je maly a co vsetko skonzumuju naraz , tak sa ani nedivim, ze im je zle a maju hnacky. ja by som sa skor bala letu a toho tlaku v lietadle. robim v ck, tiez som poskulovala po vselicom moznom, ale pre bezpecie ostanem asi radsej doma.

roxy1 samozrejme nic v zlom. je to na kazdej z nas. a ked uz chces ist do egypta tak si pozri v hurghade hotel siva grand beach, tam sme boli inuly rok a boli sme max spokojni

micicici
24. jún 2009

adros, ved tie vecicky sa nam zidu. moja mamina zije v taliansku a je posadnuta nakupovanim malinkych veci. a kedze este nevie, co to bude tak nakupuje i pre chlapceka i pre dievcatko az to nemam kde davat. ale sa vytesujem, lebo talianska moda je nadherna aj pre deticky

weronikla, s tebou presne suhlasim, lebo kupovat vybavicku naraz, tak to by riadne zatazilo nase penazenky... ☹

allinka79
24. jún 2009

mici... ano, kupovat vybavu naraz je napor na penazenku, ale neviem, ci je to dobry napad v prvom trimestri... ja sa tomu vsetkemu zatial vsemozne branim... koncom leta asi zacnem,skor len ak to bude brutal neodolatelne... ale kedze nechodim do takych obchodov, tak asi ee... 🙂 alebo sa im radsej budem vyhybat?

drobec123
autor
24. jún 2009

cafte, no ja by som sa v tehu tiez egyptu asi vyhla. my mame kupene letenky na siciliu teraz v juli, ale nejdeme. letenky sa vratit nedaju - ale nevadi, neboli drahe. je tam strasne horuco a vela ludi - a to ja teraz fakt nemusim. ale sme nestastni lebo nevieme kam pojdeme kedze sme zmenili takto rozhodnutie ktore bolo planovane dlhsie ☹ ale nieco vymyslime, doma sediet nebudeme 🙂
janka, gratulujem k synatorovi ! to je neuveritelne ze uz vsetky tieto vysledky testov vies. musim ale povedat ze ma tym trosku deprimujes 😨 kedze ja este neviem nic, asi ako dalsich 99% bab tu na fore, na druhej strane sme motivovane lebo aj nas to caka a urcite bude vsetko v poriadku ! 😀

cukruska1920
24. jún 2009

baby vas nebolia vajecniky??? mna dnes nejak extra dost...neviem ci je to tym pocasim alebo co

adros
24. jún 2009

baby, ja som bola v Egypte v aprili, a to som uz bola tehotna, aj ked sme o tom este netusili. Az potom som si vysvetllila to vracanie v lietadle 😀 No a nanestastie som chytila aj tu faraonovu pomstu vecer pred vyletm do Jordanska do Petry a tak som nasadila Antinal. Citala som si zo zvedavosti ten ich letacik a bolo tam pisane, ze to tehotne mozu brat. Tak dufam, ze to nakoniec drobcovi neuskodilo 😒

cukruska: mna vajecniki bolia dost casto - je to take pichanie...

janka: gratulujem k vysledkom. Pridas novu fotecku? 😉

cukruska1920
24. jún 2009

adros...ee...pichanie nemam skor ako pri ovulacii

lili213
24. jún 2009

plivit, janka blahoželám k úspešným kontrolám 🙂
A čo sa týka nakupovania pár vecí som si už kúpila, lebo tiež si myslím že potom toho bude naraz priveľa.

janka1
24. jún 2009

uz som doma 😉
dakujem za gratulacie dnes si ich vychutnavam 😀 nakolko som rada, ze sme OK /zatial/ ved nikdy nehovr niv vopred

zucana velmi rada dam stretko 🙂 a je tu este niekto z Kosic nejako som nepostrehla 😕

drobec , ja nechcem nikoho deprimovat , ale som tu tusim najskorsou januarovkou a zaroven aj skusobnym kralikom 😉 ja idem na vsetko prva a vy uz aspon viete co a ako 🙂 to pohlavie nie je este na 100% , ale moja dr. sa vraj este nepomylila , tak uvidime, ci nebudem vynimka 😀 dnes ma vysetrovala 30 minut, z vnutra , z vonku , palpacne, sonom , povrchu aj vaginalne no skontrolovala a premerala vsetko aj som rada 😉 maternica, vajecniky, uzavrete hrdlo no vraj na 14 tt je to ako komplet prehliadka 😕 ved nech je a popozerala ten genitalny hrbolcek , tak vraj je nakloneny nahor a to je vraj muzske pohlavie , tak uvidime kto z koho 😀 😀
lezal si s prekrizenymi nozickami a vegetil siiiii, no zlatucky chrust OLIVER 🙂

adros dam fotocku len nech pride MM nakolko s jeho fotakom v mobile su najlepsie a tento obrazok je dost slaby co sme sa s dr. velmi cudovali , ale hodim ho sem vecer ked uz bude stastny otecko , ktory predychava , ze bude to asi chlapec / nakolko si veeelmi zelal syna/ doma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre