Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
29. jún 2009

Tak sa wanduska rychlo testuj... 🙂

roxy_1
29. jún 2009

holky at se porad nevnucuji,hodte mi do ip vek a jmena miminek,pokud nemate nevadi,bydliste.tabulka je i na slovenskem konikovi ale uz je nekde asi zahazena jinyma albickama 🙂
pridam vas i na slovenskeho 🙂

eva3107
29. jún 2009

Ahoj Roxy ..
Ake mena mamiciek myslis?

nella1
29. jún 2009

tiez planujem kocky vyskusat tu jogu pre tehulky celkom sa na to tesim a dneska som si akurat objednala dvd od zorry Zorababy 🙂

lednacci2010
29. jún 2009

holky je to tam 😀

roxy_1
29. jún 2009

eva jmena miminek,mrkni na tabulku.... 😉

gucz
29. jún 2009

roxy až by si mala trochu času, mohla by si nás poprehadzovať? Aby to šlo poporade podľa termínu pôrodu. Si moc šikovná, ja ani neviem kde sa taká tabuľka robí, v exceli?

eva3107
29. jún 2009

Roxy nie som v tom este zabe´hana do ktorej tabulky? Ako sa tam dostanem,

lednacci2010...gratulejem 🙂

roxy_1
29. jún 2009

eva to lednacci2010 jsem vytvorila pro tu tabulku,mrkni na album u tohoto jmena a pochopis 😉

eva3107
29. jún 2009

Roxy konecne mi to doslo 😀

olienka12
29. jún 2009

juuj ale nas uz je 🙂)

eva3107
29. jún 2009

veru...zbierame sa.... 🙂

nella1
29. jún 2009

roxi sorky a kde najdem tu tabulku 😅 🙂

eva3107
29. jún 2009

najdes ju pod nickom Lednacci2010 😅

ja som tiez nevedela...ze kde ju najdem... 😀

nella1
29. jún 2009

diky evi 🙂

eva3107
29. jún 2009

Tak baby ...dnes vecer vas tu je akosi malo....no---nudaaa ☹

eva3107
29. jún 2009

ak vam prajem dobru nocku... 😉

evcam
30. jún 2009

Dobre ranko vsetkym. No ako vidim tak januar bude mega plodny. Ja chodim aj na forum rodinky a tam nas tolko neni. Baby ako sa citite ja momentalne ako keby som ani tehu nebola zacina mi byt fakt fajn. Buduci tyzden stvrtok idem na poradnu tak sa tesim, ze uvidim krpceka a dufam, ze je vsetko v poriadku. Myslite, ze uz sa bude dat zistit pohlavie?

olienka12
30. jún 2009

no da sa pokial je to chlapec a bude otoceny spravnym smerom hehe 🙂) niekedy uz v 13tt vedia povedat, ale nie je to 100% 🙂 ja uz iba 6 dni a idem na velke sono a vysetrenie na downa troska sa bojim, ale verim, ze je vsetko ok. Mne je stale zle, vcera bol uspech, ze som vsetko v sebe udrzala... snad aj dnes to nebude tak zle.
Pekny den prajem

drobec123
autor
30. jún 2009

dobre ranko, ja mena este nemam .... to bude asi najtazsia uloha pre nas s manzelom sa dohodnut....
ja som mala vcera nejaky zvlastny den, neviem ci prisli na mna nejake dozvuky prveho trimestra ale ja som o 20.00 zaspala ako babatko a spala tak tvrdo asi to 22.30 ze som sa zobudila az ked manzel prisiel do spalne a nenapadne sa chcel ulozit. potom som si sla umyt len zuby, prezliect do pyzamka a spala som dalej. a napriektomu teda nemozem povedat zeby som sa dnes citila svieza ako rybka, aj ked mi je zatial fajn ....

janka1
30. jún 2009

pekny dnik vam vsetkym 😉
evcam , tak ako pise olienka da sa to , ale je to skor usudok z toho genitalneho hrbolceka 😉 take ako mne povedala moja dr. 🙂 a co sa tyka tych nevolnosti , tak mne je tak ako tbebe super a az mam niekedy pocit, ze ani nie som tehu 😉 sme na tom rovnako

drobec aspon si telo oddychlo ked uz asi mysel nie ,ale urco to pomohlo babatku 😉

drobec123
autor
30. jún 2009

olienka, co znamena velke sono ? ja idem teraz v stvrtok k lekarke, tak nech sa spytam ze mne este v podstate nic nerobila okrem jedneho odberu krvi.

roxy_1
30. jún 2009

krasny den zeny,
tabulka aktualizovana,je nas tam 39 a verim ze to nejsme vsechny 😀 to je sila

evcam taky jsem na tom stejne,zadna nevolnost,nic,je mi zkratka super 😉

dneska uvidim prdolku jupiiii ja uz se tak tesim,jsem objednana na 12:30 😅

drobec123
autor
30. jún 2009

janka, ale vies ze je vsetko v poriadku kedze mas vsetky mozne vysetrenia za sebou. aspon tak mozes byt kludna 🙂

roxy_1
30. jún 2009

a je nas 40 😅

janka1
30. jún 2009

jasne drobec aj ked by som uz tiez rada isla k dr. na sono omrknut maleho chrusta 😉 ale zial tentokrat musim cakat az kym sa vrati z dovolenky a to isla v rovnaky termin ako nas kamos co robi utz , takze ani tam tentokrat nemam sancu ist 😒 ale vydrzime do 13.7 aj ked sa mi to zda veeelmi dalekoooo

janka1
30. jún 2009

roxy tesim sa s tebou a potom hod aj fotocku 😉

minix
30. jún 2009

ahojte, dnes na 14,00 idem k dokimu a bude hadam aj knizka. 🙂)
uz sa neviem dockat a potajomky dufam, ze sme so vsetkym v poriadku.
ZIskam obrazok a supnem ho k sebe sem do archivu.

amisa
30. jún 2009

roxy ahoj nechodim sem velmi casto ale aspon raz za den nakuknem..mozes doplnit aj mna? udaje ti poslem cez IP

minix..no to urcite uz dostanes aj knizocku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre