• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
nooo...
olienka...tak to by bolo fajn..tiez som pocula to iste o starej nemocnici.., ze je tam lepsi personal...Ale monoblok je lepsie vybavenyy...Tak verim , ze sa stretneme :slight_smile:
A mozno nie az v porodnici..., ale skor :wink:

Janka myslim , ze to by bolo pre nas asi daleko ..Chodim tam sice na gyndu..., ale neviem ci by som to zvladla...asi nie :frowning2:

ives...neboj urcite bude vsetko v poriadku a zajtra nam budes vypisovat, aky je krpec zlaty..ako hybal rucickami a kopal nozickami :wink:
2. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kam ste sa vsetky podeli...nechali ste ma tu samu? :frowning2:
2. júl 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:

tak som sa az teraz dostala k PC...si uzivam dni nezamestnanej matky a upratujem dom :grinning: ... to mam miesto jogy hehe...

tak ja vieeeeem ze teraz to niet badat ze som tehotna, ale ked som si tam otvorila fit tycinku a pilaaaa veeela vody bo tam bol hic tak to vedeli na mna cumiet....skoda ze si nedomysleli hehe....a v stredu ma to caka zasa, ale to idem aj k Dr. kooonecne a uvidim ci je babanko v poriadku....ale to berem drahemu auto lebo cely hlohovec prejst peso ma zabija.... :angry: :wink:

jejda Peti ma druhy vecer boli hlava...len dufam ze ma to nedrapne ako teba, lebo to je horsie ako sa rozpravat s misou :frowning2:

ives uspesnu kontrolu :slight_smile:
2. júl 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andykca tak ti zelam tiez uspesnu kontrolu.. :slight_smile:
Ja sa uz tiez neviem dockat tej svojej idem az 14.teho.. :frowning2:
2. júl 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej andykca, sme na tom rovnako, aj ja uz druhy den trpim riadnymi bolestami hlavy :frowning2: Toto pocasie je desneeeeeeeeeeee..... Vsak bude vikend pekny??
2. júl 2009 o 18:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano weronikla ...hlasia , ze cez vikend ma byt krasne..tak uvidime.. :slight_smile:
2. júl 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, Dr. ma chcel sat na rizikové PN ale ja som staršne aktívny človek 3 týždne po krvácaní som doma ležala a le potom ked priptsil nejakú aktivitu tak som ho presvedčila či by som nemhla v robote odsediet 4 hodinky denne čo mi povolil :grinning: ale inak mám zakázané cvičenie,skákanie, zdvíhanie ťažkých bremien, atd ..... + stresovanie :confounded:

kolienko na tie bolesti v podbruršku mi povedal že sa roztahuje maternica ale ja som tiež mala hematom v maternici tak je opatrný a dal mi ešte magnesium proti stahom maternice :unamused:
2. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tak citam tak sa nikto z vas na tu jogu zajtra nechysta... tak ja to teda pojdem okuknut a dam vam potom vediet ako sa mi to pacilo... dufam, ze sa mi podari odist z roboty... no a dufam, ze to aj naozaj bude, spolieham na vas baby!!!!! inak citala som o tej tehu joge aj v novej mamine a uz som uplne presvedcena, ze na to chcem chodit :slight_smile:
ja idem na kontrolu buduci tyzden a tiez sa uz neviem dockat :wink: snad bude vsetko ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! Janka písala, že má interné vyšetrenie a to nieje na Slovensku povinné? Ja mám v Rakúsku v tehotenskej knižke stránku , kde mám absolvovať int. vyš. a doktor mi to už aj povedal, že v 20tt.
2. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau, dorotkaa,
ja by som skocila mrknut tu yogu zajtra... aj ked je to taky mrte termin - akoze hurra na najvacsie zacpy v ba. tak sa tam dufam vidime.. budem hlasno kricat, ze dorotkaaaaaaaaaa :grinning:
2. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wanduska, tak sa tam dufam zajtra stretneme :slight_smile:
v ktorom si tyzdni?
2. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 11 tom
2. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ale fakt obavy,ze nic nebude. inac, beries si nieco specialneho na yogu?
2. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :slight_smile: nic specialne si neberiem, ved ani nic nemam :slight_smile: ja som nikdy na taketo skupinove cvicenia nechodila, tak si namyslam, ze mi tam vsetko daju co bude treba, ci nie?
2. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tiez nie som presvedcena ci to urcite bude, skusim tam este pre istotu zavolat...
2. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki. lebo ako vravim, ja som tam bola tento tyzden a recepcoska vravela ze yoga je zrusena.... hej, inac ani ja som na hromadnej akcii nebola asi 200 rokov
2. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prave som tam volala a na recepcii mi povedali, ze oni vedia tak, ze nema byt... lebo som jej vravela, ze cvicitelka vravela, ze tento tyzden bude urcite, ale oni o otm nic nevedeli... tak ja neviem..
2. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navrhujem podme vyskusat a uvidime... v najhorsom pripade dame kavu...
2. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, presvedcte ich, aby to dali aspon na 17,00 - to je pre mna realne. :slight_smile:
16,30 nestiham.

Inak, dala som do albumu scan uzv, nie je to najsamlepsie, ale v ramci moznosti..snad tam uvidite to, co ja. :slight_smile:
2. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, nakukuju a vzpominam... :sweat_smile: ja mela rodit v lednu 09, ale jeste jsme to stihli 08 ;) drzim vam moc palce at mate vsechno ok, bez komplikaci a uzivejte si to, straaasne to leti! :dizzy_face:
2. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

minix krásne obrázočky z ultrazvuku :slight_smile: , už aby bol utorok, to uvidím také aj ja :slight_smile:
3. júl 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby Dobre ranko gucz aj tebe...

Tak ja mojho drobca uvidim az o 11 dni... :frowning2: ...tiez dufam , ze vsetko bude v poriadku a potom vam slubujem , ze aj ja si vytvorim albumik... :slight_smile:
Inak ako sa dnes citite?
Lebo ja velmi dobre nie..taka som akasi nijaka...neviem asi bude zmena pocasia...
cely clovek ma boly... :frowning2: ...a je tak cudne ..aj hlava ma pobolieva.
Akurat som prisla nedavno do prace...tak dufam , ze to neako zvladnem bez problemov. :confounded:
3. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz, dik, ty budes mat isto este krajsie. :slight_smile:))

ja sa neviem dockat, kedy dnes praca skonci....a ide viiiiiiiikend, tak sa tesim. :slight_smile:
3. júl 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minix aj ja sa tesim na vikend ale mam vela pratania... :frowning2:
3. júl 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky,
som pasivnou navstevovatelkou vasej diskusie :slight_smile:. Rada Vas citam, spolu s Vami som zdielala Vasu radost, obavy, nevolnosti, bolesti hlavy a radost z prvych uzv :slight_smile:.
Ja pomaly koncim 12 tyzden, v pondelok zacnem 13. Podla uzv mame 39 mm, srdiecko bije, male kopkalo nozkami, rozhadzovalo ruckami.. skratka uzasne.. neveriacky som pozerala na monitor, ze TOTO vsetko sa deje vo mne a ja ... ja nic necitim! :slight_smile:).
Ja som od cca 7 tyzdna az - az do dnes??.. mala celodenne nevolnosti, bolest zaludka, ale kedze som zvacsa nevedela, ci ma boli zaludok od hladu (nejako rychlo mi travilo? z nadbytku kyseliny?) alebo preto ze som zas nieco pokombinovala a z chuti zozrala..?? tak to bolo dost neprijemne..

Chcem sa Vas opytat (lebo zas ma prepadli obavy, ci je vsetko ok), ci stale trpite nevolnostami, a ci Vam to takto preslo zo dna na den.. A este, uplne ma prestali boliet prsia.. Doteraz ked som rano vstala, tak ma hrozne boleli, aj pocas dna.. dnes.. nic.
Bojim sa, lebo v januari to skoncilo v 7 tyzdni zle, vsetky priznaky mi odisli a s nimi aj babatko...
3. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ivv....
tak v prvom rade ta tu vytam a gratulujem k tehulkovaniu :slight_smile:

Ja ti mozem jedine napisat , ze okrem bolenia prsnikov, a vlciemu hladu..a chute samozrejme...som nemala ziadne nevolnosti co som velmi rada!

kedy si bola na poslednom uzv? Ked bolo vsetko v poriadku..tak sa nemas coho bat a dokonca uz koncis prvy trimester onedlho...urcite bude vsetko v poriadku...Ale ked chces tak potom chod k svojmu gynekologovi...ak mas naozaj take pochybnosti a nebola si uz dlhsie na kontrole...

Hlavne co je dolezite , aby si sa citila v pohode...pretoze babatko to potrebuje...bud pokojna a usmievava...tvoje male to citi....bud pokojnaaa...urcite bude vsetko v najlepsom poriadku! :wink:
Nezabudni na USMEV :grinning:
3. júl 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
evka pekne si to napisala :wink:
3. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janka tak ako sa ty dnes citis?

A dakujem :wink:
3. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky,

Adi, tak drzim palce k tym bolestiam hlavy, mna to tiez vcera chytilo a mas pravdu je to horsie ako celodenne nevolnosti :angry:
Ivv gratulujem a neboj sa, chce to hlavne pozitivne myslenie a vsetko dobre dopadne - a este k tomu myslienka, ze zena vydrzi vsetko - tak budme rady, ze nie sme chlapi :grinning: A stymi nevolnostami - ja som ich mala od 5 tt az do pondelka. Akonahle som naskocila na 14 tt, tak sa to postupne uvolnuje a ani prsia ma tak nebolia. A ten zaludok uplne rozumiem, bolo mi tak zle, ze som to kazdu chvilu zajedala a potom sa maximalne precpal zaludok a spolocne sa tlacil s maternicou, mimi a vsetkym co tam mam ulozene, ze som nevedela od bolesti ako si lahnut, tak to vsade pichalo :confounded: To chce cas, ked sa ulavi, tak sa upravia aj stravovacie navyky a potom bude aj brusko ok :wink:
Kocky, co idete na tu jogu, tak to omrknite a podajte podrobne spravy, pripadne spravy z vasej kavicky :dizzy_face:
3. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka dakujem je to dnes ok :slight_smile: akurat som v noci menej spala , neviem co to bolo , ale akoby mi nieco tlacilo na zaludok som si nevedela najst polohu , takze klasika ako v 1.trimestri polosed a spanok :unamused: ale citim sa prekvapujuco fit, ale to bude asi tym, ze je piatok uz :grinning:
ideme o 12tej do Besenovej na vikend , tak si aspon trosku zrelaxujem a rada by som hlavne masaz mam bolavi chrbaaat az az :slight_smile:

a ty co porabas?
3. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok