• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
kupacie tampony? To pocujem prvy krat...:slight_smile:)) olienka dakujem za link pozriem na to..

Plechajda dakujeme!! :slight_smile:
3. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne prsia tiez podrastly , ale ziadny extrem to este nie je.. :sweat_smile:
No ale bolia ma este stale...dokonca sa niekedy na to v noci budim :unamused:
3. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi stale rastu :slight_smile:) ja som zo zaciatku v noci kvoli tomu nevedela spat ako ma boleli, teraz je to uz pohodicka :slight_smile:
3. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u mna to bude dlhsie trvat asi? :slight_smile: ...
A co su kupacie tampony?
3. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na tom podobne, nechty mam krasne, nelamave, dlhe, biele, bude radost na svadbu...horsie je to s vlasmi, rano si umyjem, a vecer mam mastne.. :((
prsia mi takisto troska podrastli, ale podprsenky nosim v pohode svoje, akurat objem ma zacina troska tlacit. :slight_smile:)))
ale bolia neustale, ked nie su v podprse. :slight_smile:

sisipetka, mas aj osobne skusenost s tym ginfivom? bola si tam ci nie?
3. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych se nebála chodit koupat, v prvním těhu jsme chodila i na speciální plavání pro těhule, ale v normálním bazenu, takže to určo škodlivý není když to vede porodní asistenka... :wink: naopak, obzvlášt ve vyšším stuoni těhu to doporučují- voda nadnáší:slight_smile:
3. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi tie tampony mas popisane v tom clanku su napustene nejakym olejom alebo take nieco, aby neprepustali vodu vobec, teda ta to uzatvori :slight_smile:) ja ked som nebola tehu tak som na kazde kupanie brala obycajny tampon ako som vysla z vody, hned von. Mala som stale problemy po kupani, az mi poradili nosit tampon a bolo to spoko potom
3. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minix v Ginfive som bola minule na NT ultrazvuku a maju tam dost kvalitne stroje i dr. Mam aj kamosky, co tam boli na 3D a chvalili si. Ja tam chcem ist aj na morfologicky, len sa musim dohodnut s mojim dr (on tam 1 x do tyzdna tiez ordinuje) a 3D sme este nerozmyslali....
3. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute cviceniu chtive, tak ako je dnes ta yoga???

dorotka ides?
3. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olienka tak uz som si precitala ten clanok...je tio zaujimave takze sa vlastne kupat mozme.. :slight_smile:
A nevedela by si zistit ci to cvicenie o ktorom sme sa bavili zahrna aj plavanie?
3. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi urcite nie, oni tam bazen nemaju, takze pochybujem ze by riesili nieco s plavanim bolo mi povedane ze prva hodina je prednaska a druha je cvicenie
3. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha...no skoda musim na nieco mrknut...kde by sme mohli chodit hmm? Co ty na to?
3. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam, ze mozno na Sekcove by este nieco mohli mat skusim prebrazdit net :slight_smile:) ozaj keby si chcela brusne tance, tak tie maju pre tehulky v Hviezdicke v centre mesta :slight_smile: teda na Okruznej :slight_smile:
3. júl 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj wanduska, ano idem. Tak sa tam stretneme?
3. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis, idem aj ja.. ja idem z dlhacov.
3. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotkaa a wanduska, precitajte si dnesnu konverzaciu dievcat, tusim dnes ta joga nebude
3. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som im volala cvici sa od 16,40 do 17,30
3. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim ze je olienka ale nie je na dryhy tyzden :wink:
3. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: cvici sa dnes :slight_smile: buduci tyzden sa necvici :frowning2: tak baby cakame potom report ze ake to bolo !!!
ja som si dnes kupila maminu + mama & ja tak cez vikend zacnem studovat. prave som to povedala vedeniu + HR a vseeeetci sa straaasne tesili, tak mi padol kamen zo srdiecka. dokonca som sa dozvedela ze ma povysuju - takze odidem ako vitaz
3. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si tam volala a je? Super, aspon to mame potvrdene, lebo mne este vcera vecer, ked som tam volala vraveli, ze nebude :slight_smile: no chaos... Tak sa tesim :slight_smile:
3. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobi no vidis ako super to dopadlo s tou pracou :wink:
...a odides z prace ako riaditelka? :dizzy_face:
3. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec tie casopisy mozes citat aj na nete http://mamina.pluska.sk/mamina/ :slight_smile: a http://www.mamaaja.sk/ :grinning:
3. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V novej mamine pisu o tej joge pre tehulky same chvaly :slight_smile:
3. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to teraz pisete !? :slight_smile: no neva, ja som vzdy inklinovala k papierovej forme casopisu, a moze si to aj MM pozriet, jeho to teraz strasne bavi take citat.
chcem si ich porovnat a potom by som si kupovala uz len jeden z nich. hej odidem ako riaditelka mojho teamu, co som v podstate aj teraz ale nemam to na papieri :slight_smile:
3. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec gratulujem :slight_smile:
3. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
olienka, ta "riaditelka" to bolo prehnane slovicko. taka funkcia u nas ani nie :slight_smile: ale mala by som sa stat managerkov, len neviem neviem ci to este nestopnu na poslednu chvilu. to mi bolo len nacrtnute z HR ze budem odchadzat na vyslni ....
3. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja zdrham, prajem Vam krasny vikend oddychnite si :grinning:
3. júl 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez sa pripajam ku gratulacii drobec
3. júl 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, ale berte to zatial s rezervou :slight_smile: ja to tak beriem. uzite si krasny vikendik, ja tu este nejaku hodinku pobudnem, keby chcel niekto so mnou komunikovat :wink:
3. júl 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok