Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
6. júl 2009

janka tak to teda si bude kluk 🙂 paaani ty jsi fakt napred od nas vsech 😅

janka1
6. júl 2009

evi jasne, ze ubehne ved som si myslela, ze je to vecnost a uz je to len tyzden 😀 😀 😀 😀
kde mas dr. evi?

drobec tak ty dovolenkujes? a boli ste niekde? ci len doma?

janka1
6. júl 2009

ale roxi kde napred? z coho usudzujes?

eva3107
6. júl 2009

Janka dr mam ako bola stara pohotovost za bielim domom....

janka1
6. júl 2009

aha na terase uz viem 😉 v tej novej budove, tak to je moderna technika tam , budes mat aj peknu fotocku v tomto tt 😵 😵 😵 sa tesim uz bude pekne vidiet rucicky aj nozicky, len nech ti to pekne zvacsi a vytlaci 😉

mimochodom lopezka, tak ty mas v brusku tiez vegetacika ako ja s prekrizenymi nozickami 😵 😵 😵 😵

drobec123
autor
6. júl 2009

fotky sa stahuju. janka, boli sme na vikende v terchovej, chodime tam velmi casto si oddychnut. a na lucnicu ! bolo to perfektne !!! ale vratili sme sa vcera, dnes som sama doma-mam vela dni dovolenky tak si takto robim predlzene vikendy 🙂 inak s tou masazaou, ja chodim relativne pravidelne uz dlho ale teraz od kedy som tehu mi robi extra dobre. sa tesim lebo zajtra po praci mam termin ! maserka ma aj tehotensku licenciu takze sa nebojim ze sa nieco stane.
dorotka a teda gravidjoga teraz v piatok nie je az ten dalsi, ano ?

roxy_1
6. júl 2009

janka uz podle tydnu a podle vysetreni,jsi jedine ktere uz predcasne a mozna i spravne rekli co to bude,neuraz se kdyz ti to tak reknu ale prijdes mi tu jako nase moudra mamka,nemyslim to vubec zle,naopak.prijde mi ze spouste holkam poradis a pomuzes.ja myslim ze jsme tady suprova banda zenskych 😅

janka1
6. júl 2009

y dakujem a mozno som tu aj najstarsia 😀 😀 😀 😀 nie?
a o dobrej bande nepochybuuj ja to viem , ze sme tu suproveeee 😀

a som len tyzden dopredu od teba 😉

drobec tak ste si to uzili, my sme boli v piatok na kysuciach bolo uzasne a potom sup sup do Besenovej 😉

roxy_1
6. júl 2009

drobec tak pak hned hod fotecky do albicka at se muzeme pokochat 😉

janka kdyz ti delali masaz lezela jsi na brisku??ja chi jit taky na masaze tak se ptam 😉

roxy_1
6. júl 2009

janka zapomela jsem napsat ze vekem to nemyslim 😅 😅 proste to tak citim ja 😉

janka1
6. júl 2009

roxy nie nelezala som 😉 sedela som 😵 ale bolo to fantasticke a aj ked som mala masaz noh tak to bolo suprove a to uz robila poleziacky , ale na chrbate 🙂

alikaa
6. júl 2009

Ahojte, baby ktore ste z Ciech, vedeli by ste mi poradit kam ist na predlzeny vikend v Cechach? Kedze sa s mojim drahym tento rok nechystame k moru, tak si chceme urobit par predlzenych vikendov na SR a po Cechach. Niekam, kde je pekna priroda, nieco zaujimave, kde sa mozme potulat, ziadne narocne tury alebo tak. Moj kolega hovoril, ze odporuca sa ubytovat v Ceskych Budejoviciach a ist potom na vylet do Ceskeho Krumlova, Trebon alebo Hluboka nad Vltavou. Vedeli by ste poradit co konkretne ist popozerat, alebo ake mate svetozname pamiatky alebo prirodne ukazy? dikeees 🙂

janka1
6. júl 2009

a este nieco ak budete mat problemy s opuchnutymi nohami / sice to tu este nikto nespominal/ale ja mam uz problem tak napisem 😉
ELASTI-Q Relax gél na opuchnuté nohy je naozaj uzasny , kupila som si ho dnes rano a uz mi vidiet normalne kotnikove kosticky a naozaj ich mam lahsie, sice je pravda, ze som cely den bosa a len lenosim , ale snad aj zajtra potvrdim tuto infosku ked budem v praci 😉

eva3107
6. júl 2009

BAby tiez by som sla na masaz...musim sa niekedy pobrat olienka ne´vies o niecom v Presove? niekedy po praci by som zasla... 🙂

Roxy mas pravdu co sa tyka Janky citim to taktiez 😀

Janka ano v tej novej budove...uz aj tu prvu fotecku mam odtial...uvidime aka bude ta dalsia 🙂

roxy_1
6. júl 2009

alikaa my jsme dva roky zpet sjizdeli na raftech Vltavu,cely den jsme meli na vylet po Ceskem Krumlove,je to opravdu nadherne mesto,vyrazilo mi dech,kam se hrabe Praha a okoli je taky krasne,urcite vyrazte tam 😉

eva3107
6. júl 2009

Janka ako to mas nastavene v albume, ze ti ukazuje babatko...?Aj ja to chcem 🙂

drobec123
autor
6. júl 2009

tak fotecky miminka su v albume + moje brusko dnes 🙂

dorotkaa
6. júl 2009

Drobec, ano tento tyzden joga nebude, ale potom zas od buduceho piatku bude. Presne ako ste hovorili, ste dobre informovane 🙂

drobec123
autor
6. júl 2009

super, tak sa tam vidime 🙂

micicici
6. júl 2009

Ahojte tehulky!!! Fuha, tak to ste sa rozpisali od rana, mam co robit aby som Vas stihla precitat.

Moja prva kontrola prebehla ok, sme zdravi, srdiecko bije ukazkovo, rastieme a pridavam fotecku nasej lentilky do albumu. A tiez vysledky mam zatial vsetky v najlepsom poriadku. Tak pa pa zatial

eva3107
6. júl 2009

drobec tak uz pekne brusko mas... 🙂 ...a babatko..ako krasne rastie...radost pozerat...uzasne 😅

lopezka
6. júl 2009

ahojte 😅

tak som konecne docitala to, co ste popisali od soboty rana, ked som tu bola naposledy 😉 ste ukecane teda dost, skoda ze ked vas tu je najviac, cize cez pracovnu dobu 😀 sem ja moc nemozem - nestiham v praci 😖

janka dakujem za blahozelanie ku kontrole 😅 ( inak aj ja by som chcela to babo v albume, a este som neprisla na to, ako sa to nastavuje 😠 )

ja este stale blinkam 😒 uz dnes som sa chvalila cukruske, ze 2 dni som ne ..... a pak som isla na wc a musela som tu spravu dementovat 😀 😅 😖

s langosmi ste urobili chutky aj mne veru ......ja mavam chute na vela veci, ale pak si to dam, je mi z toho zle a pak to uz nechcem ani videt 😖 .... a co mi asi najviac smrdi, je kava 😒 ked si rano drahy urobi, musim predychavat a radsej vypadnem do prace 😀

eva3107
6. júl 2009

gratulujem k uspesnej kontrole micicici 🙂

janka1
6. júl 2009

drobec krasne fotocky 😵 😵 😵 😵 😵 pekne tehu brusko j 😉

evka klikni si na to a dostanes sa na tu stranku a uz si len nastav tam svoje udaje a prekopiruj do svojho albumu , ked ti to nepojde tak posli IP pomzem ti nejako 😉

janka1
6. júl 2009

ale je to uzasne ako pravdivo to babenko tam kresli 😵 😵 😵 ked si pozeram svoju fotocku 12tt 6tak su uplne rovnaki obaja 😀 🙂

lopezka
6. júl 2009

uzasne, ako vas viem vzdy umlcat 😢 😔

eva3107
6. júl 2009

janka ako to mam skopirovat? Uz to mama mam zadane udaje...ale neviem to dat do albumu... 😠

olienka12
6. júl 2009

uz som tu nebola 2 hodiny a nestiham hehe Evi viem kde to je, boli sme tam parkrat.Nezavidim ti cely den medzi ludmi. Ja som teraz rada ked mi da kazdy pokoj 🙂)
Inak s tou masazou zajtra zavolam do relaxfitu ci tam maju cloveka co moze masirovat tehotne. Tam som vzdy mala najlepsiu masaz robia aj nohy 🙂) dam ti vediet. Masaze teraz robia na kazdom kroku,tak skusim posondovat.
Ja idem zajtra rano na 9 na NS do gynstaru,tak uvidime som dost nervozna. Minulu noc som mala divoke sny hehe. Kamoska ma polrocneho chlapceka a vravela, ze jej v 10tyzdni povedali, ze je to chlapec, ze to nie je 100percent, ale ze chlapec. Tak som povedala,ze ked mi zajtra oznamia,ze cakame chlapceka bude sa volat Oliver, pretoze zajtra je Olivera 🙂) No stale mi tak vo vnutri nieco hovori, ze dievcatko, tak uvidime 😀
Mici blahozelam k kontrole 😉

drobec123
autor
6. júl 2009

inak janka, reflexna masaz na nohy v tehotenstve moze byt nebezpecna, tak pozor na nu. na druhej strane sa v nejakej opatrnej miere odporuca prave ak mas problem s opuchmi. len sa na to spytaj skor ako to zacnu robit. hovorila mi to moja maserka ze pri reflexnej masazi ti vlastne stimuluju nejako vnutorne organy a ze nie vsetky body su vhodne stimulovat. teraz som zase mudra ja ze ? 🙂

eva3107
6. júl 2009

Olienka ja som väcsinou casu pracovneho v kancli...vies...takze...tak 🙂 ..A pacilo sa ti u nas?
Uvidis oli ze zajtra vsetko dobre dopadne..neboj...samo pridaj fotecku potom... 😉
Aj ja to tak citim vnutorne zeby to mohlo byt dievcatko...no uvidime🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre