Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lili213
9. máj 2009

Dobré ráno 🙂

slunecinecko
9. máj 2009

lili213: Dobre ranko i tobe 😉

lili213
9. máj 2009

Slunecinecko vraj mierne špinenie je bežné hlavne v období keď máš dostať MS.

adros
9. máj 2009

slunecinecko - to je pravda, skús si zopakovať test - ak bude čiarka silnejšia, tak je to ok

slunecinecko
9. máj 2009

lili213: uvidime, zitra si udelam dalsi testik 😖 prave jsem uz koukala na diskuzni tema k tomuhle a vypada to, ze se to fakt stava...trosku me to uklidnilo...

adros
9. máj 2009

holky, ja sa na nejaký čas odmlčím, čakajú nás nákupy 🙂 tak zatial pa

lili213
9. máj 2009

Mám kamarátku ktorá bola tehu a mala MS 3 mesiace ale len slabučké.

slunecinecko
9. máj 2009

tak jste me trosku uklidnily 😉 ja jdu taky koupit neco malo na papu, jinak bychom asi umreli hlady 😅

plivit
9. máj 2009

dobre ranko dievčata 🙂 vidím,že sa to tu rozbieha - slunecinecko neboj ak išlo o slabe špinenie tak to je normálne držím palce nech je všetko v poriadku

slunecinecko
9. máj 2009

plivit: prave mi to jako spineni neprislo 😖 sama jsem zvedava, jak to dopadne. Tentokrat jsem si myslela, ze je to uzh fakt ono 😀

plivit
9. máj 2009

tak treba len verit že všetko dobre dopadne 😉 držímm moc moc prsteky papa

slunecinecko
9. máj 2009

plivit: dekuji 🙂 paaaaaa

slunecinecko
9. máj 2009

Holky tak jsem si udelala dalsi testik a stin druhe carky tam jeste porad jeeeeeee 😵

lili213
9. máj 2009

Slunecinecko : tak to je potom dobré 🙂 zajtra skús ďalší a pondelok bež k doktorovi.

plivit
9. máj 2009

slunecinecko skus ho hodit do albumu nech vidime aj my 😉 ozaj a kolky den cyklu si teraz?

roxy_1
9. máj 2009

slunecinecko: snad to vsechno dopadne dobre,snad to bude jak pisou holky,jestli mas ale jeste slabou carku tak nevim jestli neco doktor povi...

lili213
9. máj 2009

roxi: ale ak jej zoberie krv bude to mať isté či áno alebo nie.

slunecinecko
9. máj 2009

plivit: ted jsem 28 DC, ovulace byla ale az 20 DC...zkusim to nafotit, ale myslim, ze tam nic neuvidite 😅

slunecinecko
9. máj 2009

lili213: k doktorovi se chystam, azh uvidim fakt trosku silnejsi carky, nechci zatim plasit 🙂

plivit
9. máj 2009

tak to ešte može byt slabulilinka čiaročka skus sa kuknut do mojho albumu ja som robila prvy test 9DPO
a čiarka bola velmi slabulinka,že som tomu ani ja skoro neverila 😀 ale neskor to bolo lepšie 😀

slunecinecko
9. máj 2009

holky mam v albu foto dnesniho testiku, nakonec to jde videt celkem dobre 😉

slunecinecko
9. máj 2009

plivit: ted koukala na ty tvoje fotecky...doufam, ze tam moje bude taky tak pekne silit 😵

slunecinecko
9. máj 2009

plivit: nejak mi tam vypadlo slovo jsem 😅

roxy_1
9. máj 2009

slunecinecko uvidis ze carka kazdym dnem posili....zkus si delat obden jako ja,ja mela tu prvni taky slabou 😉

slunecinecko
9. máj 2009

roxy_1: nejhorsi je, ze ja to vzdycky nemuzu vydrzet, takze testuju i dvakrat za den 😀 i kdyz vim, ze je to zbytecny....zkusim to zitra a uvidime. Diky holky za podporu jste zlaticka 😵

plivit
9. máj 2009

slunecinecko tak máš ju tam ja ju tam vidím a velmi dobre 😅 skus si robit ob den ako ti poradila roxy_1 a myslím si,že je to na najlepšej ceste uvidíš 😀 😅 😀

slunecinecko
9. máj 2009

plivit: dekuji 😉 jdu konecne udelat snidani a potom se musim vrhnout na uceni...prece jen se mi ty statnice blizi 😠

plivit
9. máj 2009

slunecinecko aj ja mam 12.5 statnice a nasledujuce tri dni už musim finisovat tak nám držím palce aby sme to spravili a potom uz len bezproblémové tehu 🙂

slunecinecko
9. máj 2009

plivit: jeee, tak to me to ceka azh 2. tyden v cervnu a jsem rada, protoze zatim jsem se jeste nezacala ucit, teprve minuly tyden jsem odevzdala bakalarku 😅

adros
9. máj 2009

tak holky, som späť - nakúpené 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre