• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
inak, mirka. tie dvojicky to je pekne. ja som stale mala taky pocit, ze budem mat teraz dve, ale je jedno. ultrazvuk nepusti :wink: ale aj s tym jednym to bude dobra fuska :grinning:
7. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka neako sa ti to podarilo...noooo :wink:
7. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehovavlocka praveze nie:grinning: vyber mojho draheho:grinning:.. on ich mal obkukane v amerike.. a ked zistil ze cakame babatko natukal na internete jednu strnaku a povedal ze nase babatka budu mat take mena a bolo! :grinning:

janka aspon nieco sa mi este chce robit:slight_smile:..pretukavat sa po internete a vyrozpravat sa:slight_smile: keby som mala nieco ine na praci okrem vysedavania doma a pocuvania toho ako ma buduca svokra upozornuje ze nerob tamto nejedz hento tak by som to isto tak nestihala..

ives ktoru stranku mas na mysli napriklad.,.
7. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa majte pekne a ja sa zas niekedy zastavim.....drzte sa :sunglasses:
7. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehovavlocka my sme chceli len jedno a zas nie az tak skoro..ale podarilo sa :grinning: a inac uz nebude...
7. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak miri, to je fajne. moj muz chce katku, ale ja by som radsej timeu. ale hadat sa nebudem. aj tak si myslim, ze to zas bude chlapec :grinning: tak papa
je ake mile, dalsie tehulky...to bude deticiek hned na zaciatku roka :wink: Mozno si niektore i zakyvate v TV na novy rok :slight_smile:
snehovavlocka maj sa:slight_smile:.. my budeme mat dve takze najlepsie by bolo keby chlapca a dievca ale to uz je jedno hlavne nech su zdravee:slight_smile: :dizzy_face:
7. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miroslava vitej mezi nami,pani ak ty cekas dvojcatka :slight_smile: velka gratulace a zajimava jmena :wink:
7. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok skúsim to dik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ives tak ako uz to mas?
:slight_smile:
7. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,

vitam nové tehule :grinning:
ja vás čitam každý den len nemám nič nové čím by som prispievala :unamused:

majte sa krásne tehulky :sunglasses:
7. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka kedy ides do ke na tu kontrolu?
7. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boncuik nemusis mat nic nove staci ked s nami pokecas :wink:
7. júl 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka v utorok..., preco sa pytas? :wink:
7. júl 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda :unamused: pondelok mam volno :wink:
7. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mohli sme zajst na zmrzlinu... :grinning:
7. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabuduce si das termin na pondelok :wink:
7. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka moja dr berie tehotne...len v utorky... :slight_smile:
7. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dorotka + wanduska poslala som vam do IP email ktory som dostala. aj ked vy ste uz mudrejsie kedze ste na tej joge boli :slight_smile:
ale tesim sa ze zacnem nieco robit, lebo ma tak boli chrbat ako nikdy. este ze dnes vecer mam tu masaz ... huraaaaaaaaa !!!
7. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka...a ake budes mat priezvisko, ked sa vydas? :slight_smile:
7. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je ahojte prepacte ze som tak narychlo utiekla prisiel drahy a kedze zajtra odchadza prec ( :angry: ) a nie je velmi nadseny ked soferujem sama :pensive: ale tak tie nakupy nase dopadlitak ako dopadli:grinning:..doma budem len ja sosvokrulienkou ale nakupene mame ako pre celu armadu vojakov :grinning: pomedz to sme stihli paru veci kupit cos a tyka zariadovania izieb a sme koonecne doma:slight_smile:
7. júl 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grelu pytas sa mna?.. vydavat sa nechystam.. a priezvisko mam teraz bez tradicneej pripony -ova ktorej som sa minuleho roku zbavila :sweat_smile:
7. júl 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je super miroslava a na akom sidlisku byvas? Ja som rodena kosicanka len som sa za presov vydala. :slight_smile:
7. júl 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka...ano, mam stale 90/60....nikdy som taky nemala. Stale len ukazkovy :o)
Baby, zajtra idem na kontrolu. Mam troska strach, tak dufam, ze bude vsetko ok.
7. júl 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava neboj sa urcite bude vsetko v poriadku a kam chodis , akeho mas dr? Ja tiez chodim do ke preto sa pytam:slight_smile:)
7. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tehulky :wink:
chytla som na niekoho net tak sa vytesujem no neviem na ako dlho :grinning: :grinning:
mame sa fajn uz sme to oznamili v praci kde neboli velmi nadseni no ale co :stuck_out_tongue_closed_eyes: este 2tyzdne a idem domov a uvidm dorobca tak sa tesim :slight_smile:
7. júl 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som byvala kedysi na kvp.. ale tak ked budem byvat s priatelom a jeho mamoutak v dedinke nedaleko KE:slight_smile:

nedockava neboj nestresuj sa:slight_smile:stres strach ublizuje babetku tak radsej pozitivne mysli ze bude setko ok:slight_smile:
7. júl 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este, pozdravujem Kosicanky....snad raz dame nejake stretnutie...alebo ste ho uz mali bezo mna?
7. júl 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava ja som na tomto fore kratko tak ked bolo stretko tak bezo ja tiez som kosicanka-pristahovana ale som:slight_smile:
7. júl 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok