Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

snehovavlocka
7. júl 2009

inak, mirka. tie dvojicky to je pekne. ja som stale mala taky pocit, ze budem mat teraz dve, ale je jedno. ultrazvuk nepusti 😉 ale aj s tym jednym to bude dobra fuska 😀

eva3107
7. júl 2009

Janka neako sa ti to podarilo...noooo 😉

miroslava89
7. júl 2009

snehovavlocka praveze nie😀 vyber mojho draheho😀.. on ich mal obkukane v amerike.. a ked zistil ze cakame babatko natukal na internete jednu strnaku a povedal ze nase babatka budu mat take mena a bolo! 😀

janka aspon nieco sa mi este chce robit🙂..pretukavat sa po internete a vyrozpravat sa🙂 keby som mala nieco ine na praci okrem vysedavania doma a pocuvania toho ako ma buduca svokra upozornuje ze nerob tamto nejedz hento tak by som to isto tak nestihala..

ives ktoru stranku mas na mysli napriklad.,.

snehovavlocka
7. júl 2009

tak sa majte pekne a ja sa zas niekedy zastavim.....drzte sa 😎

miroslava89
7. júl 2009

snehovavlocka my sme chceli len jedno a zas nie az tak skoro..ale podarilo sa 😀 a inac uz nebude...

snehovavlocka
7. júl 2009

tak miri, to je fajne. moj muz chce katku, ale ja by som radsej timeu. ale hadat sa nebudem. aj tak si myslim, ze to zas bude chlapec 😀 tak papa

sisipetka
7. júl 2009

je ake mile, dalsie tehulky...to bude deticiek hned na zaciatku roka 😉 Mozno si niektore i zakyvate v TV na novy rok 🙂

miroslava89
7. júl 2009

snehovavlocka maj sa🙂.. my budeme mat dve takze najlepsie by bolo keby chlapca a dievca ale to uz je jedno hlavne nech su zdravee🙂 😵

roxy_1
7. júl 2009

miroslava vitej mezi nami,pani ak ty cekas dvojcatka 🙂 velka gratulace a zajimava jmena 😉

ives77
7. júl 2009

ok skúsim to dik 😝

eva3107
7. júl 2009

ives tak ako uz to mas?
🙂

boncusik
7. júl 2009

ahojte holky,

vitam nové tehule 😀
ja vás čitam každý den len nemám nič nové čím by som prispievala 😒

majte sa krásne tehulky 😎

janka1
7. júl 2009

evka kedy ides do ke na tu kontrolu?

janka1
7. júl 2009

boncuik nemusis mat nic nove staci ked s nami pokecas 😉

eva3107
7. júl 2009

Janka v utorok..., preco sa pytas? 😉

janka1
7. júl 2009

skoda 😒 pondelok mam volno 😉

eva3107
7. júl 2009

No mohli sme zajst na zmrzlinu... 😀

janka1
7. júl 2009

nabuduce si das termin na pondelok 😉

eva3107
7. júl 2009

Janka moja dr berie tehotne...len v utorky... 🙂

drobec123
autor
7. júl 2009

dorotka + wanduska poslala som vam do IP email ktory som dostala. aj ked vy ste uz mudrejsie kedze ste na tej joge boli 🙂
ale tesim sa ze zacnem nieco robit, lebo ma tak boli chrbat ako nikdy. este ze dnes vecer mam tu masaz ... huraaaaaaaaa !!!

grelu
7. júl 2009

mirka...a ake budes mat priezvisko, ked sa vydas? 🙂

miroslava89
7. júl 2009

je ahojte prepacte ze som tak narychlo utiekla prisiel drahy a kedze zajtra odchadza prec ( 😠 ) a nie je velmi nadseny ked soferujem sama 😔 ale tak tie nakupy nase dopadlitak ako dopadli😀..doma budem len ja sosvokrulienkou ale nakupene mame ako pre celu armadu vojakov 😀 pomedz to sme stihli paru veci kupit cos a tyka zariadovania izieb a sme koonecne doma🙂

miroslava89
7. júl 2009

grelu pytas sa mna?.. vydavat sa nechystam.. a priezvisko mam teraz bez tradicneej pripony -ova ktorej som sa minuleho roku zbavila 😅

eva3107
7. júl 2009

To je super miroslava a na akom sidlisku byvas? Ja som rodena kosicanka len som sa za presov vydala. 🙂

nedockava4
7. júl 2009

Janka...ano, mam stale 90/60....nikdy som taky nemala. Stale len ukazkovy :o)
Baby, zajtra idem na kontrolu. Mam troska strach, tak dufam, ze bude vsetko ok.

eva3107
7. júl 2009

nedockava neboj sa urcite bude vsetko v poriadku a kam chodis , akeho mas dr? Ja tiez chodim do ke preto sa pytam🙂)

antoniab
7. júl 2009

ahojte babulky tehulky 😉
chytla som na niekoho net tak sa vytesujem no neviem na ako dlho 😀 😀
mame sa fajn uz sme to oznamili v praci kde neboli velmi nadseni no ale co 😝 este 2tyzdne a idem domov a uvidm dorobca tak sa tesim 🙂

miroslava89
7. júl 2009

ja som byvala kedysi na kvp.. ale tak ked budem byvat s priatelom a jeho mamoutak v dedinke nedaleko KE🙂

nedockava neboj nestresuj sa🙂stres strach ublizuje babetku tak radsej pozitivne mysli ze bude setko ok🙂

nedockava4
7. júl 2009

a este, pozdravujem Kosicanky....snad raz dame nejake stretnutie...alebo ste ho uz mali bezo mna?

miroslava89
7. júl 2009

nedockava ja som na tomto fore kratko tak ked bolo stretko tak bezo ja tiez som kosicanka-pristahovana ale som🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre