Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

drobec123
autor
14. júl 2009

lopezka,ja by som tam aj vybehla urobit kukuc. dufam ze ma tie slovenske ceny nezrazia na kolena .....

aneska
14. júl 2009

baby, nie je ešte predčasné robiť veľké nákupy? Veď kto vie ako budeme vyzerať o mesiac.. 😨

lopezka
14. júl 2009

nikush a aneska vitajte a drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne 😅 aj ja mam termin 15/1/09 😀

lopezka
14. júl 2009

drobec, ja som tiez zvedava .....ale musim popozerat .....o chvilku uz bezne letne nohavice nezapnem 😀 😅 este ze su niektore na snurky 😀 .... nasilu kupovat nebudem 😝

aneska
14. júl 2009

dík za privítanie, aj ja dúfam že nám to všetkým dobre dopadne a že doktori a sestričky budú v pohode

bebel
14. júl 2009

Aneska, ja viem veľmi dobre ako budem vyzerať...a videla som aj moje kamošky pri 2 dieťati. 😀
A všetko to potom strelím ďalej na mmb....
ja si z domácnosti skladisko nebudem robiť 😎

aneska
14. júl 2009

bebel, a keď to porovnáš aký je pre teba rozdiel medzi prvým a druhým tehotenstvom?

miroslava89
14. júl 2009

clovek na chvilu odbehne a vy sa tak rozkecatE🙂

vitam nove tehulky..

dnes ma konecne to moje trdlo pozvalo na veceru len ja a on.. uz bolo nacase si myslim ma zacal zanedbavat 🙄 teda skor ja jeho som zanedbavala a potom uz on nemal cas ale dneska si to vynahradime🙂

bebel
14. júl 2009

Aneska veľký........teraz na konci 1.trimestra mám bruško už ako pri Brunovi na konci 5.mesiaca.
Keď si spomínam, veľký skok v raste bolv 6.-7.mesiaci.
Na konci 7 a 8. mi všetko vadilo, tlačilo...ledva som dýchala...krpec robil v kuse kotrmelce a výpady do mojich rebier, nevedela som obsedieť, spať. V 9- tom to bololepšie, keď zostúpil dolu.
A kamošky, čo mali teraz 2.bábo mali obrovské bruchá oproti 1. tehu.

😎
tak sa chystám dopredu, že to nebude ako predtým.

aneska
14. júl 2009

dík Bebel, to bolo fakt zaujímavé 😉

aneska
14. júl 2009

Miroslava89, ako sa cítiš? Tebe asi tiež rastie bruško rýchlejšie keď čakáš dvojičky?

miroslava89
14. júl 2009

bebel to aby som sa zacala bat druheho tehu- sa budem gulat od 10tyzdna😀

miroslava89
14. júl 2009

aneska mam fotku bruska este aj v albume podla mna nie je az take velke ale aj tak si niekedy pripadam uz ako sud 😅 ale co sa porovnavam so sestrou(bola tehu pred 6rokmi) tak je to skoro take iste tehulkovanie ako "obycajne" 🙂 akurat ze som vecne unavena..

roxy_1
14. júl 2009

vitam nove tehulky
aneska mame stejny termin 🙂

weronikla
14. júl 2009

Ahojte,
aj ja vitam nove tehulky 🙂 A teda ste sa riadne roznakupovali, ja ma teiz zopar veci a saty, verim, ze si zatial vystacim a potom na jesen budem stresovat 😀 no ja si pojdem dnes asi vziat kociar od kamosky, kupujem ho od nej, jej uz zavadzia, tak coze by nezavadzal mne? 😉 Uz sa to zacina rozbiehat, zacinam mat pocit, ze teraz mi to uz naozaj letiii... 🙂

dadulka2000
14. júl 2009

musim potvrdit ze aj u mna vidno rozdiel medzi prvy a druhym tehotenstvom, fakt som uz riadny sudok 😀 , a ani pri jednom mi nebyvalo zle, tak len srotujem do seba. 🙂
len som zvedava ci prekonam priberaci rekord v tomto tehutlkovani,.... haha +20 kg 😀

dadulka2000
14. júl 2009

aaaaahojte nove tvare medzi nami 😉

miroslava89
14. júl 2009

dadulka a doteraz si pribrala kolko uz?🙂

weronikla aspon ten kociar vyuzijes🙂 ale pozor mat kocik doma je nebezpecne.. ja mam niekedy sto chuti len tak kocikvoat hoc prazdny kociar 😅 😎

lopezka
14. júl 2009

no idem pozriet ten babymarket 😅 som zvedava.....drzte palce, aby som si nieco kupila 😀

krasny zvysok dna zatim prajem 😅

dadulka2000
14. júl 2009

mirka, bojim sa skocit na vahu 🙂 , ale posledne to bolo +4kg,....

miroslava89
14. júl 2009

lopezka drzime😀.. aj tebe pekny zvysok dna🙂

dadulka tak to zas nie je az tak vela🙂 ja som zvedava kolko mam ja😅😀..

dadulka2000
14. júl 2009

mirka,...je to dost,.... hlavne ked citas kolko sa ma pribrat v tom ktorom trimestri 🙂, ale nerobim si tazku hlavu z toho,...to sa schudne 🙂
ty mas dve babatka,... tak by si mala mat viac, to je jasne
a citis sa fajn??

pridala som foto zo sona - konecne (vidite tie dlhe nohy na posledne foto 🙂 )

weronikla
14. júl 2009

Krasne foto, dadulka 🙂 Uz sa neviem dockat zajtrajsieho dna 😉

miroslava89
14. júl 2009

dadulka uzasne fotocky🙂- ja idem v piatok k dr. ako ked sa postavim na vahu tak dufam ze podomnou nepraskne 😅 lebo mam pocit ze som uz pribrala dost vela... ja sa citim v celku dobre dost unavena a vystresovana ale to prejde🙂.. v pondelok mame svadbu len taky maly obrad na matrike tak potom uz bude lepsie🙂

weronikla
14. júl 2009

Tak Mirka, nech Vam to dobre dopadne.. a nestresuj sa, hlavne nie kvoli vahe... uzivaj si pekne pocasicko 😉

bebel
14. júl 2009

Dadul: super usg, taký iný...Aj fotky Eli 😉
Idem už konečne home, večer s chlapcami sa pôjdeme kajakovať na jazero 🙂 aspoň trocha relaxu.

zdenka73
14. júl 2009

Ahojte! Tak sa k nám pridali nové tehulky,vitajte: krásne sa rozrastáme, veru už aby tu bol január, ale dočkáme sa.

K tomu nakupovaniu, tak ja som pre baby tiež ešte nič nekupovala, budem až neskôr, až to bude také istejšie. Mne sa to zdá ešte skoro.

Weronikla držím palce na kontrolu, a pridaj fotečku, ja idem v piatok na NT už aby to bolo tu.

dadulka2000
14. júl 2009

weronikla, bebel, mirka, dakujem za pochvalu 😉
mirka ty si uzi svadbu (a potom vitaj v nasom klube vydatych 🙂 ), neboj bude to fajn,....
aj ja uz padam domou - caka ma rozhorucene auto na parkovisku - parada

zdenka73
14. júl 2009

dadulka super fotky, toľko si sa na utz načakala, ale zato máš krásne fotky.

dadulka2000
14. júl 2009

zdenka, diky a to ti poviem,.... 🙂 ale pani tam bola uplne super, vsetko ukazala, vysvetlila ..... a vytlacila celu hrbu fotiek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre