• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
autor
lopezka,ja by som tam aj vybehla urobit kukuc. dufam ze ma tie slovenske ceny nezrazia na kolena .....
14. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nie je ešte predčasné robiť veľké nákupy? Veď kto vie ako budeme vyzerať o mesiac.. :fearful:
14. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikush a aneska vitajte a drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne :sweat_smile: aj ja mam termin 15/1/09 :grinning:
14. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, ja som tiez zvedava .....ale musim popozerat .....o chvilku uz bezne letne nohavice nezapnem :grinning: :sweat_smile: este ze su niektore na snurky :grinning: .... nasilu kupovat nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík za privítanie, aj ja dúfam že nám to všetkým dobre dopadne a že doktori a sestričky budú v pohode
14. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aneska, ja viem veľmi dobre ako budem vyzerať...a videla som aj moje kamošky pri 2 dieťati. :grinning:
A všetko to potom strelím ďalej na mmb....
ja si z domácnosti skladisko nebudem robiť :sunglasses:
14. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel, a keď to porovnáš aký je pre teba rozdiel medzi prvým a druhým tehotenstvom?
14. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clovek na chvilu odbehne a vy sa tak rozkecatE:slight_smile:

vitam nove tehulky..

dnes ma konecne to moje trdlo pozvalo na veceru len ja a on.. uz bolo nacase si myslim ma zacal zanedbavat :rolling_eyes: teda skor ja jeho som zanedbavala a potom uz on nemal cas ale dneska si to vynahradime:slight_smile:
14. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aneska veľký........teraz na konci 1.trimestra mám bruško už ako pri Brunovi na konci 5.mesiaca.
Keď si spomínam, veľký skok v raste bolv 6.-7.mesiaci.
Na konci 7 a 8. mi všetko vadilo, tlačilo...ledva som dýchala...krpec robil v kuse kotrmelce a výpady do mojich rebier, nevedela som obsedieť, spať. V 9- tom to bololepšie, keď zostúpil dolu.
A kamošky, čo mali teraz 2.bábo mali obrovské bruchá oproti 1. tehu.

:sunglasses:
tak sa chystám dopredu, že to nebude ako predtým.
14. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík Bebel, to bolo fakt zaujímavé :wink:
14. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miroslava89, ako sa cítiš? Tebe asi tiež rastie bruško rýchlejšie keď čakáš dvojičky?
14. júl 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel to aby som sa zacala bat druheho tehu- sa budem gulat od 10tyzdna:grinning:
14. júl 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aneska mam fotku bruska este aj v albume podla mna nie je az take velke ale aj tak si niekedy pripadam uz ako sud :sweat_smile: ale co sa porovnavam so sestrou(bola tehu pred 6rokmi) tak je to skoro take iste tehulkovanie ako "obycajne" :slight_smile: akurat ze som vecne unavena..
14. júl 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitam nove tehulky
aneska mame stejny termin :slight_smile:
14. júl 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj ja vitam nove tehulky :slight_smile: A teda ste sa riadne roznakupovali, ja ma teiz zopar veci a saty, verim, ze si zatial vystacim a potom na jesen budem stresovat :grinning: no ja si pojdem dnes asi vziat kociar od kamosky, kupujem ho od nej, jej uz zavadzia, tak coze by nezavadzal mne? :wink: Uz sa to zacina rozbiehat, zacinam mat pocit, ze teraz mi to uz naozaj letiii... :slight_smile:
14. júl 2009 o 16:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim potvrdit ze aj u mna vidno rozdiel medzi prvy a druhym tehotenstvom, fakt som uz riadny sudok :grinning: , a ani pri jednom mi nebyvalo zle, tak len srotujem do seba. :slight_smile:
len som zvedava ci prekonam priberaci rekord v tomto tehutlkovani,.... haha +20 kg :grinning:
14. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaahojte nove tvare medzi nami :wink:
14. júl 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka a doteraz si pribrala kolko uz?:slight_smile:

weronikla aspon ten kociar vyuzijes:slight_smile: ale pozor mat kocik doma je nebezpecne.. ja mam niekedy sto chuti len tak kocikvoat hoc prazdny kociar :sweat_smile: :sunglasses:
14. júl 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pozriet ten babymarket :sweat_smile: som zvedava.....drzte palce, aby som si nieco kupila :grinning:

krasny zvysok dna zatim prajem :sweat_smile:
14. júl 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, bojim sa skocit na vahu :slight_smile: , ale posledne to bolo +4kg,....
14. júl 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka drzime:grinning:.. aj tebe pekny zvysok dna:slight_smile:

dadulka tak to zas nie je az tak vela:slight_smile: ja som zvedava kolko mam ja:sweat_smile::grinning:..
14. júl 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka,...je to dost,.... hlavne ked citas kolko sa ma pribrat v tom ktorom trimestri :slight_smile:, ale nerobim si tazku hlavu z toho,...to sa schudne :slight_smile:
ty mas dve babatka,... tak by si mala mat viac, to je jasne
a citis sa fajn??

pridala som foto zo sona - konecne (vidite tie dlhe nohy na posledne foto :slight_smile: )
14. júl 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne foto, dadulka :slight_smile: Uz sa neviem dockat zajtrajsieho dna :wink:
14. júl 2009 o 16:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka uzasne fotocky:slight_smile:- ja idem v piatok k dr. ako ked sa postavim na vahu tak dufam ze podomnou nepraskne :sweat_smile: lebo mam pocit ze som uz pribrala dost vela... ja sa citim v celku dobre dost unavena a vystresovana ale to prejde:slight_smile:.. v pondelok mame svadbu len taky maly obrad na matrike tak potom uz bude lepsie:slight_smile:
14. júl 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Mirka, nech Vam to dobre dopadne.. a nestresuj sa, hlavne nie kvoli vahe... uzivaj si pekne pocasicko :wink:
14. júl 2009 o 16:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadul: super usg, taký iný...Aj fotky Eli :wink:
Idem už konečne home, večer s chlapcami sa pôjdeme kajakovať na jazero :slight_smile: aspoň trocha relaxu.
14. júl 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak sa k nám pridali nové tehulky,vitajte: krásne sa rozrastáme, veru už aby tu bol január, ale dočkáme sa.

K tomu nakupovaniu, tak ja som pre baby tiež ešte nič nekupovala, budem až neskôr, až to bude také istejšie. Mne sa to zdá ešte skoro.

Weronikla držím palce na kontrolu, a pridaj fotečku, ja idem v piatok na NT už aby to bolo tu.
14. júl 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronikla, bebel, mirka, dakujem za pochvalu :wink:
mirka ty si uzi svadbu (a potom vitaj v nasom klube vydatych :slight_smile: ), neboj bude to fajn,....
aj ja uz padam domou - caka ma rozhorucene auto na parkovisku - parada
14. júl 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka super fotky, toľko si sa na utz načakala, ale zato máš krásne fotky.
14. júl 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, diky a to ti poviem,.... :slight_smile: ale pani tam bola uplne super, vsetko ukazala, vysvetlila ..... a vytlacila celu hrbu fotiek :grinning:
14. júl 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok