Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

miroslava89
16. júl 2009

ja idem uz prec asi sa tu dnes neukazem uz.. neviem ci budem stihat este..
zajtra sa okolo pol10ohlasim uz po kontrole...

prajem vam pekny zvysok dna avecera

dadulka2000
16. júl 2009

mirka drz sa, daj vediet ako sa maju drobci potom 🙂

bebel
16. júl 2009

Olie aj moja sesterka pred 2 týždňami... 😒 , ale našťastie len na začiatku v 5-6.tt .
Hold podľa mňa je to lepšie takto, ako by ho mala donosiť s nejaými fatálnymi vadami a potom len tŕpnuť a trápiť sa, či prežije..........alebo či bude jeho otrokom do konca života.
Bohužiaľ je to štatistika.
Držím jej palce, nech to na ďalší pokus vyjde lepšie.....

drobec123
autor
16. júl 2009

no je mi to luto ked nieco take musia baby prezit, ale tiez si osobne myslim ze radsej na zaciatku ako neskor.
este tu chvilku musim vydrzat a potom padam domov, som dnes taka nijaka: nemastna/neslana. neviem preco, ale mozno z klimy v praci.
ja idem rano na krv na AFP testy, brrrr snad aspon co to pospim v noci, ja mam totizto fobiu z ihiel takze straaasne tazko to znasam, ani na to nejdem mysliet lebo sa tu vystriem pred pocitacom 😝
a potom makam cely den, ale uz je piatok tak sa fakt tesim !

weronyca
16. júl 2009

Kocky takze som len na kratkodobej PN..aspon nieco

zucana
16. júl 2009

no vidis werci aspon nieco a uvidis potom mozno ze sa nieco vybavi este.... 😉

weronyca
16. júl 2009

Snad jo 😉

A co ty tu v januari?

zucana
16. júl 2009

tak ja mam podla konika 30.januar tak sem tam sem zabludim pozdravit 🙂
drzim palce 😉

boncusik
16. júl 2009

janka,
gratuljem k dobrým výsledkom tripple testov, ja som bola na nich včera kolko trvalo dokial prišli výsledky?ja som sa zabudla spýtat kedy si možem volat 😖

wanduska
16. júl 2009

caute babule, takze sa vidime zajtra na yoge? 🙂 teda, dufam, ze stiham, lebo je celkom mozne, ze na nas vypukne vikend a odfrcime uz zajtra..

janka1
16. júl 2009

tak som konecne doma 🙂

boncusik v pondelok som bola na krv a dnes boli vyssledky 😉 takze 3 dni 😉 druim palceky a aj zajtra na kontrolach a NT a gucz krasna fotocka 🙂

wanduska
16. júl 2009

baby, este mi povedzte, ze na aku krv vsetky chodite..ze ako coho sa mam domahat. ta moja mi brala krv az raz v 6tom tyzdni!!!

weronyca
16. júl 2009

wandus ja som na tom tak isto..nechapem preco kazdu stale vyciciavaju 😒

roxy_1
16. júl 2009

wanduska oni mi taky brali krev uz dvakrat,nejprve v 10tt 3 zkumavky,kvuli krevni skupine a ruznym vysetreni nemoci,no a kdyz jsem byla na poradne naposledy,zjistili ze neznaji moji krevni skupinu ze to asi nekde zasantrocilo ( 😒 ) no tak mi brali znovu,a ted v 16tt se chodi na odbery kvuli vyvojovym vadam,dava se i moc aby se to potvrdilo s posledno poradnou,kde mi kontrolovali jak moc tak i pres ultrazvuk zda je mimi v poradku.
dneska jsem se byla s mamkou koupat u nas v rybniku,je sterkovy,celkem velky takze voda v pohode,bylo to super osvezeni 😉 pak jsme si zasly do hospudky,ja si dala smazak a gratinovane bramburky.mnam 🙂 moje dnes prvni poradne jidlo 😅 docela jsem se hezky opalila,aspon k necemu to bylo 😉

ives77
16. júl 2009

ahojte 🙂 wery super no vidíš,aspon niečo tak teraz musíš odychovať a písať s nami.Ja som teraz došla od našich mamina mi vyvára samé dobroty tak sa vytešujem aj ja aj otec pretože sa samozrejme ujde aj jemu a aj piekla čo nezvykne,tak mi otec nakázal chodiť častejšie hiii.
ozaj gratulujem k uspešným kontrolám aj ja už chcem isť ale až o týžden.Ozaj ked ste boli na krv a potom v poradni teraz tak vám váš dr.robil sono či nie? 😒

wanduska
16. júl 2009

dakujem za infosky. mna len zaskocilo, ze ultrazvukovy lekar mi dnes hovoril, ze treba brat krv v 10. -11. tyzdni. mne to nebrali, a teraz to nema zmysel odobrat, leboze to uz nema tu vypovednu hodnotu. tak ma to dost nahnevalo.. ze co akoze moja gynda robi..
teraz som si citala taky clanok, ze aj ked este nemame brusko, tak ho treba 2 krat denne jemne masirkovat.. takze, hurra na masaze🙂

olienka12
16. júl 2009

mne krv este nebrali, budu v 16 tyzdni lekar povedal,ze vezmu naraz na vsetky testy,ze nechcu tehotne hore dole na krv prehanat, tak vsetko urobia ked budu robit AFP.

ives77
16. júl 2009

olienka a v kolkom tt bola kamoška?

dorotkaa
16. júl 2009

Ahoj Wanduska, vitaj spat z dovolenky, ako bolo? Mne brali krv zatial dvakrat, v 10. tyzdni na tie rozne choroby a krvnu skupinu a v 12. tyzdni na to NT. No ale ved tvoja doktorka snad vie co robi... Zajtra sa teda dufam stretneme na joge ak neodfrcite...

wanduska
16. júl 2009

cau Dorotka,

ja neviem, dost som sa vypenila, ked som zistila, ze sa na to vykaslala..

asi zmenim.. este uvidim, aky comment na to da, ked ju s tym budem konfrontovat.

dufam, ze sa vidime, papa

olienka12
16. júl 2009

ives neviem presne som sa jej nechcela velmi vypytovat je v Londyne nemala zatial ziadne vysetrenie,len potvrdenie, bola objednana na UTZ bola v druhom mesiaci ☹

olienka12
16. júl 2009

wnduska pokial ti NT vyslo dobre nie je nutnost robit aj krvny test. Vacsinou lekari odlisuju aj vek, pocet deti a pod. ja som tiez nemala branu krv po NT idem az na AFP v 16tyzdni

olienka12
16. júl 2009

inak k nakupovaniu boli sme dnes v Optime, podla vyberu mozu mat tehotne velkost max 40.... ☹ inak davam do pozornosti co som nasla http://www.mojamoda.sk/

gucz
17. júl 2009

dobré ránko
olienka fajn link, ale ja by som si len tak bez odskúšania nič nekúpila, mne máločo sadne aj keď niesom tehu. Ja mám nohavice značky mammystic, a tie sú fajn. V Trnave majú predajňu http://www.mammystic.sk/kontakt.htm

Nohavice u nich stáli myslím 1500 korún a tak isto aj blúzka, ale zasa sú kvalitné, nosila som to pri malej a teraz budem zasa.

gucz
17. júl 2009

a tu je zoznam predajní http://sk.mammystic.hu/siet_predajni. http://sk.mammystic.hu/siet_predajnilastne ja som sa aj vydávala v blúzke od nich a aj nohavice som mala od nich. Hodím fotku na chvíľu do albumu

weronyca
17. júl 2009

Dobre ranko tehulky 😉 Ako sa vam dnes spalo? Ja ako kazde rano zas od pol 5 hore... 😠

gucz
17. júl 2009

ahoj, a čo si tak skoro hore? my sme vstávali o šiestej. Ten link nejde otvoriť, medzi siet predajni ma byt _

weronyca
17. júl 2009

Neviem poslednych par dni mam problem spat... Vecer sa mi podari zaspat dost neskoro medzi tym som v noci min.3x hore a rano uz o 5 buntosim.... Som z tho dost nestastna lebo potom mam dlhy den ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre