• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
zucana ano bola som robi sa cez brusko :wink: nadherny pocit uz sa tesim o 4 tyzdne /13.8./ idem opat k Dankovcikovi :dizzy_face: a uvidm chrusta v 3D krasneho , to uz bude mat vsetko krasne aj ocka,tvaricku , prsteky, a pipika :grinning: :grinning: :grinning:

andykca , ale neprovokujem len vas chcem navnadit, keby nebolo tak horuco , tak nad tym ani nerozmyslam, ale co v takej horucave , len voda
17. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude to musiet dopadnut dobre lebo bez mojich dvojcatiek si zivot predstavit neviem :pensive:

vypinam uz internet idem sa pozhovarat s drahym pekny den aspon vam..
17. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam,ze aj mne bdu robit zvrchu ale kd tu v IT je vsetko mozne...
miri neboj vsertko dobre dopadne....v teme NT hodnoty sa to riesi a kolkym po amnio vyslo vsetko super :slight_smile:
hlavu hore aj ked ja som ta prava co to hovori....
17. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak deockava k tym plavkam, ja som si kupiltehoene :wink:
17. júl 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
Mirka hlavu hore...zivot ide dalej a teraz ti pomoze hlavne oddych a hladkanie bruska. Viac pre mimi neurobis, dolezite je, aby si bola v klude a nestresovala - to je pre nich najvacsia odmena.
Zucana mne robili NT zo spodku - mnohi dr. robia sono zo spodku do toho 15 tt a potom uz len cez brusko.
Janka tak si ma navnadila s tym kupanim, ze vcera som kupila plavky a dnes ideme s drahym po praci aspon na 2 hodky ku vode. Rano som vsetko zbalila, urobila nieco hami a popoludni vyrazame :wink:
Olienka, kamaratky je mi luto, ale vsetko casom ciastocne preboli a o chvilu sa budu opat tesit z noveho srdiecka :dizzy_face:
ostatne kocenky pekny dnik vam i bruskam :slight_smile:
17. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
miroslava, dúfam, že všetko dopadne dobre, pekne si ľahni a oddychuj. Bruško nehladkaj, to podporuje tvrdnutie. Budem na Vás myslieť.
zucana mne robili sono zospodu pri tom NT, každý doktor robí podľa seba, ako mu je lepšie.
17. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vsetkým pekný deň :sweat_smile:
janka1 veĺká gratulácia k úspešnému UTZ
17. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz naozaj hladkanie podporuje tvrdnutie bruska? Co sa clovek nove nenauci :sweat_smile:
aj tebe pekny dnik plivit :wink:
17. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzana jasne aj ja som sa ked som sla ved preistotu :grinning:
Janka ved jasneee len pekne navnaduj hehe....sak keby som mala spolocnost idem isto aj ja .-)
17. júl 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisipetka ak sa jej skracuje krčok tak áno. Nazýva sa to aj dráždivá maternica.
17. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucz dakujem za vysvetlenie, dobre vediet...
17. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tiež nevedela, ale dozvedela som sa tu na koníkovy. Písala som aj do témy o nedonosených detičkách a tam to jedna baba písala, tiež čakala dvojičky, narodili sa predčasne v 29 týždni
17. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
mirka treba len verit ze vsetko dobre dopadne :wink:

u nas uz teraz je 32st :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. takze budem cely den krochnit len pri bazene :sunglasses: len to moje dite by vkuse len vo vode bolo :sweat_smile: aj včera sa este o pol osmej kupala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka náš Bruno je tiež obojživelník.... :sunglasses:
Drobec vidíme sa večer na jóge.
Inak mám brutálone otlaky...som si nahodila nové boty a nezvážila, že dnes sme výnimočne šli busom do BA, lebo mangel mal včera opiáš akciu a dnes máme tiež program a 2 autá by som ťažko naraz domov odšoférovala.
Večer ideme na LSH Mackbetha :grinning: , teším sa a dúfam, že som si zbalila Off. :sweat_smile:
17. júl 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, aj ja sa pridavam k januarovym babatkam :slight_smile:
17. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, drzim velmi prsty, nech sa vsetko upravi a bombulky sa narodia zdrave a v poriadku. Osobne si myslim,ze lekari niekedy vystrasia viac ako maju.. Uvidis po tych testoch. Nechcem samozrejme nic zlahcovat,pretoze je to velmi vazne, len k tomu straseniu sesternica mala velke bolesti,tak isla na vysetrenie lekar jej povedal,ze ma cysty a je tehotna vystresoval ju maximalne. Tak isla k inemu ten jej urobil vsetky potrebne vysetrenia a zistil,ze ma malo hormonov,preto tie bolesti. Ziadne cysty,ziadne tehotenstvo.
Verim,ze aj v tvojom pripade to bude ovela ovela lepsie ako to podal lekar. Drz sa :wink:
17. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka drž sa :wink:
kalianka vitaj medzi nami :slight_smile: :slight_smile:
17. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy. Občas si vás tak čítam, len som vzhľadom na svoje "trochuproblémiky" nemala ešte odvahu sa sem nanominovať :wink: :wink: :wink: Tak ak môžem rada by som sa k vám januárovkám dnes konečne pridala :slight_smile:
17. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marushka vitaj a blahozelam k prekonaniu problemov :wink:
17. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalianka vitaj
17. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Olienka. Mimochodom, tiež ťa chválim, kočík, ktorý si si vybrala je naozaj veľmi peknučký :wink:
17. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Marushka a kalianka vitajte :slight_smile:

Ahoj Olienka tak ako uz sa citis lepse?
17. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nove tehulky :wink:
Marushka mas nadherneho syna - taky smejko :slight_smile:
...ja som z obeda a uprazena vo vlastnej stave, nech uz je po praci :confounded:
17. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evi- pozrela som do tvojho albumíku, naozaj pekne rastiete :wink: ja tiež pofotím bruško a neskôr popridávam, aj keď je pravda, že teraz je asi ako pri Kubkovi v piatom mesiaci :unamused: Rozpína sa mi jedna radosť a závratnou rýchlosťou :slight_smile:
17. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evii da sa to,aj ked to teplo dost skodi. Kupila som si elasti-q relax gel na puchnuce nohy,celkom fajn chladi :slight_smile:
marushka dakujem,ja viem, preto sa mi paci xixi :slight_smile:)
17. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som naspäť z NT, všetko je OK, fotku prihodím večer. Veľký sme 7,3cm, a 1,4mm no neviem ako sa to volá čo merajú. Krásne sa hýbalo, tak som unesená. No a teraz do roboty, ani sa mi nechce v tom teple.

Nové tehulky vitajte, kolko nás vlastne teraz je?
17. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitam nove tehulky do party :grinning:

Mirka drz se,budeme na tebe myslet vsichni a drzet ti pesti :wink:

Janka ja se byla koupat vcera,trochu jsem se i spalila :sweat_smile: plavky jsou mi jeste dobre :slight_smile: u nas je dnes hrozne vedro ale na koupani neni cas,musime do banky a na nakup :slight_smile: vcera si ze me muj otcova manzelka delala srandu ze me snad na poridi maly nafukovaci bazenek at se mam kde rochnit :grinning: docela me to pobavilo a spatny napad to neni :slight_smile:
17. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem marushka ano pomalicky rastieme...a velmi sa z toho tesim :sweat_smile:

Oli..tak ja s puchnutim noh zatial problemy nemam tak uvidime...inak kde si kupila ten fonendoskop? A pocula si uz srdiecko babatka?

Zdenka gratulujem k uspesnej kontrole..
17. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je dobre Roxy..ten napad sa mi paci.. :slight_smile: ...
17. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marushka maly je fakt krasny,zlatoucky :slight_smile:

zdenka gratuluji k uspesne ko...penkne rostete,tesim se na fotecku :slight_smile: jinak je nas hadam neco kolem 45...to je pocet :sweat_smile:
17. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok