• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
ahojte :slight_smile:
konecne trochu pod mrakom :slight_smile:

zucana ja by som casualplay nechcela ani zadarmo, som rada ze som sa toho svojho uz zbavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som teda vyuzivala len sportovu verziu, ale bol pre mna tazky, lebo som ho musela vkuse skladat a rozkladat, kedze som si ho do bytu nenosila :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a S4 sa mi zdala nestabilna, tazko sa s nou manevrovalo, ked mala Miska viacej kil :stuck_out_tongue_closed_eyes: som lutovala ze som nekupila radsej S6. Ale tak ci tak by som uz nekupila :rolling_eyes:
18. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kati tak to si ma zaskocila...a ktory by si odporucila? mne sa paci prave kvoli tej sportovej verzii a ja so skladanim nemam problem lebo ho mozem nechavat v garazi...ale je moc tazky?mne sa zasa tie take stvorkolesove nepacia ..vyzera to ako bugina...no uvidim co najdeme este tu v taliansku su znamy vyrobcovia...
18. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...čítam, že dnes idú kočíky :slight_smile: :wink: :slight_smile: to je taká pekná témička :slight_smile:Zucana , moja kamoška má casual a je s ním spokojná-s4, aj keď je pravda, že spomínala to čo katka, že sa jej zdá byť ťažší...ale je peknučký, to je fakt , len ide hlavne o praktickosť :unamused: ale keď si v IT, tak tam máš prístup asi ku Cam or Neo Nato, tam sa vyrábajú - ich golfky sú podľa mňa hrozné, ale trojkolky majú pekné a spratné. A hlavne, na vajíčko Neo Nato nedám dopustiť :wink:
18. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nasla tenhle je to cena za vsechny tri komponenty,takze jeden z nejlevnejsich ktery jsem nasla a hlavne se mi libi i vzhledove http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1736&barva=11855
18. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roxy, tiež je peknučký, chceš ho aj v tejto farbe?
18. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo libi se mi cerna,hlavne je praktick protoze k ni jde cokoliv zkombinovat :slight_smile:
18. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte neviem, stále mám pár favoritov, takže poháďzem links v dohľadne... :wink: idem sa opäť trošičku natiahnuť, vonku je nechutne a ja som až doteraz od rána upratovala, tak si odpočiniem...
papapapa zatim
18. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy mne sa celkom paci tiez,ale vadia mi tie hrkacie kolieska :grinning:
18. júl 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jsem usnula,u nas se z hicu zmenilo v bourku s destem a stale prsi,aspon je konecne dobry vzduch :slight_smile:

olienka jake hrkaci kolecka? ja si jej nasla jen predbezne na netu a bydlim zrovna kousek od Zlina :slight_smile: ale beztak dam na osobni dojem,musim si jej pekne osobne vyzkouset a to vice druhu,takhle pres net bych si kocarek netroufla koupit :slight_smile:
18. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no take tie plastove. su take pevne hrkajuce na ceste :slight_smile:

Inak nepamatam uz,ktora pisala,ze ide na pohodu, ale dufam,ze je v poriadku a to nestastie sa jej vyhlo a v poriadku sa dostane domov
18. júl 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček. roxy, olienka má asi pravdu s kolieskami, tiež môj osobný názor. určite si kočiarik dobre obzri a naozaj pozor - tieto plastové kolieska drnčia a hlavne, keď sa ojazdia, musíš meniť, a aj veľmi škaredo potom vyzerajú. Nafukovacie sú v mnohých smeroch lepšie aj kvalitnejšie. K niektorým kočíkom sa dajú dokúpiť ako prvok navyše, možno sa len popýtaj, či ich nemajú aj ku tomuto kočíku...hm? :wink:
Tá Pohoda - to je naozaj otrasné, príšerná tragédia.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte zienkyy :slight_smile:
taze opat kociky :grinning: aj ja to riesim uz niekolko tyzdnov nakolko moju farbu uz prestali vyrabat , ale este mam v plane oslovit madarov , snad este budem mat stastie :wink:

evka ano davam si vazelinovy tampon a zakazdym ho menim ked vyjdem z vody :wink:
dnes sme opat boli na kupku jooj supeer bolo , ale pre zajtrajsok si davam oddych citi :wink: sa uz unavena :wink:
18. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka okolo polnoci dorazi burka do KE podla predpovedneho modulu SHMU to u Vas bude vesele, zabezpecte si veci proti vetru. Bude tazka noc...
18. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo uz chapu :slight_smile: nasla jsem jej i s nafukovacimi koly

janka a jakou barvu jsi chtela,ze ji prestali vyrabet?
18. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka sledujeme to na nete madarskej meteorologie a vyzera to desivoooo :fearful:

cakam co bude , normalne spat nebudem

ja chcem QUINNY SPEEDI TOPLINE PAPILON :confounded: to je moj favorit
18. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
tak aj ja som nasla kocik mojich snov ale nikde neni cena takze myslim ze bude dost drahy :rolling_eyes: uz som im napisala aka tam je cena tak som zvedava inak tu je link mozte mrknut

http://www.britnett-carver.co.uk/leithpramcentre/prods/339.html
18. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy mohla by si mi to osondovat aj u vas v cesku ci nahodou nenajdes :wink:
18. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ten je super,ale nema malu vanicku? babatka budeme mat v zime takze fusak...
18. júl 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka to je on? http://www.i-kram.cz/70-Kocarky-Sportovni-kocarky/1821-http-www-i-kram-cz-70-Kocarky-Sportovni-kocarky-1821-Kocarek-Quinny-Speedi-kolekce-2008-TopLine-barva-Papillon-html-page-1.html

snad to nebude zadna hruza tam u vas at se nikomu nic nestane,u nas porad prsi,bourka uz skoncila u te jsem krasne usnula :sweat_smile:
no vanicka je do 9kg syncek mojej kamosky mal 9kg ako 4mesacny :grinning: Nutrilon :grinning:
18. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy do i.kram som uz voalal nemaju toto farbu :unamused:

olienka do 6 mesiacov v pohode a potom uz len sportak :wink: my budemem fusak potrebovat tak max. 3 mesiace , takze uplne je to OK :slight_smile:
18. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka uvidime , ale iny nechcem aj ked ine vanicky su mozno vacsie , ale ine veci mi vadia na kocikoch :wink:
18. júl 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka jeste jsem jej nasla tady http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp?czbozi=113205000001 ale zda se mi drazsi nez v predeslem obchode
http://www.detskesny.cz/Quinny/685-Quinny-Speedi-SX-Topline-2007

ty quinny jsou krasne jeden maji kamaradi,mala ma asi 3/4 roku a donedavna ji vozili ve vajicku...
18. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ten inzerat je z 1.septembra 2008 ale skusim jej pisnut :wink:

inak ak chces pozriem sa unas v mothercare tu je speedikoch docela dost zajtra tam zajdem chcem este omrknut prebalovak na postielku lebo celi prebalovaci pult by som nemala kam dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy dakujem skusim este aj tam zavolat :unamused: snad budem mat stastie , no , ale riadne rozdieli v cenach :confused:

antonia vobec som nepozerala na datum :grinning: tak snad ti poradi
18. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemineee rozdiely :grinning:
18. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejvic se tesim az jej pujdeme zkouset do obchodu :slight_smile: a uz se divam po detskych pokojiccich....postylku mam uz jsem se na ni byla podivat,jen si ji celou vybrousim a natru na bilo. :slight_smile:
18. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy aj ja budem mat bielu :wink: a uz mam aj hniezdo doma do nej a este som objednala aj kos na plienky :wink:
18. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok