• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
lili: no u nas jdes okamzite na NP jak zjistis ze jsi tehotna ajeste ti poblahopreji :grinning:
9. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: roxy a čo robíš?
9. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím v práci :grinning:
9. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to sa máš :slight_smile: mňa to ešte čaká oznámiť v práci a asi pôjdem robiť len ranné a dajú mi nejakú nenamáhavú prácu :slight_smile:
9. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,vy jste kecalky teda :grinning:
Já se byla dnes projet s malou na kole,máme od čtvrtka cyklosedajdu na kolo tak toho musím využít dokud nemám břicho a hlavně dokud se na to cítím. Malé se to moc líbí,pořád mi vypráví co vidí a kam jedeme. No to jí věřim,že je spokojená-máma maká a ona se kochá :grinning: :grinning: :grinning:
Teď jsem ji dočetla pohádku a dala spát. Tak snad je trošku utahaná a usne hned.
Přemýšlela jsem a k doktoru se objednám na 28.5.,to bych měla být 7+2,tak uvidíme zda uvidí srdíčko a nedopadne to jak před 3měsíci :frowning2:
9. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboretka: pracuji ve fabrice na tri smeny a vyrabim plaste na motorky,pneuvyroba.... :confounded:
jdu spat,pred chvilkou jsem dosla,pritel jel s klukama na disco,celkem me to zamrzelo ale nic nenadelam,vim ze kdyz nekam jede tak to je tak do 5 do rana :unamused:
10. máj 2009 o 01:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
já to nevydržela a udělala si druhý test(dnes bych měla být 4+5)a ta druhá čárka se ukázala dřív než ta kontrolní a ještě než se natáhla moč na celý testík :grinning: Takže se to zvyšuje rychleji než jsem měla teď při nevydařeném těhu. No určitě to teď dobře dopadne, musí :slight_smile:
Roxy,když manža jde taky někam na tah(na diskotéky teda nechodí a nechodil).Ale když maj s klukama nějaké zařizování,tak skončí v hospodě a taky přijde jak kdy,ale nejdřív o půlnoci :grinning:
10. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markee gratulujem a nech je všetko o.k. :wink:
10. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babule
10. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy - ja si našťastie s neskorými príchodmi priateľa nemusím robiť ťažkú hlavu - pretože nikam nechodieva. My sme radšej doma, priateľ väčšinou pracuje na PC, takže ho mám pod dozorom :grinning: alebo ideme na návštevu k susedom
10. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adros,tak to je jak u nás. Míša jde tak jednou za měsíc někdy i za delší dobu s klukama.Ale jinak sedí doma u PC :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Plivit,děkuji. No dnes jsem cca 20DPO,tak už to fakt musí sílit.
10. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markee: no tak to je bezvadne,kdyz bych to tak pocitala ja bych mela byt 4tt+6,no ja jsem fakt zvedava a pujdu toho 19. na dalsi sono jestli neco pujde videt,divala jsem se k nekterym do alb a tam uz ve 4tt jde videt krasne vacek,a me jen blby naznak :unamused:
jinak pritel dosel 4:50 vim to protoze pred tim nez vubec sahnul po klice ja se vzbudila a divala se kolik je hodin,ted spi dacan :slight_smile: nemohl tam nechat jednoho kamarada,ktery tam zbyl a nebyl schopny se ani dostat domu tak se o nej postaral
10. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam dobre ranko a príjemný zbytok víkendu :slight_smile: markee aj ja som asi tak 20DPO ale presne to neviem
lebo ovulaciu som mavala medzi 14-18 DC
10. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já zatím podle netu bych měla mít TP 11.1.2010 a teď právě být v 4+5. Ale minule když jsem byla na utz,tak jsem měla být 7+1 a prostě tam mimčo bylo,ale srdíčko ne. Vím,že tam je už brzo vidět váček. U Johanky jsem šla k dr. v 5tt(to jsem taky nevěděla,že se to tak počítá :grinning: ) a viděl,že těhu jsem.Ale srdíčko je většinou vidět kolem 7tt. Takže já tam chci jít právě kvůli tomu srdíčku,ať vím na čem jsem. Prostě po předchozí zkušenosti,no.
10. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko,

já bych měla být zítra 5+5 tak snad bude už na tom uzv něco vidět :slight_smile:

jinak já du na další KO až 27.5. to bych měla být 8+1 :slight_smile: takže už snad dostanu průkajdu :slight_smile: :dizzy_face:
10. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prdecek: no ja uz se tesim az nam poreferujes jak jsi dopadla :dizzy_face:
10. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už se moc těším, jen aby tam něco bylo vidět
10. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele a už se někomu dělá břicho??? já ho mám tak nafouklý a jsou mi těsný už kalhoty.
10. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prdecek :me adte asi ne spis pribiram pomalu na zadku a stehnach,ale budu se jeste s jidlem hlidat at to neni tak moc :slight_smile:
10. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prdecek,mě tlačí kalhoty co mám,tak proto jsem si kupovala v pátek ty nové :grinning: jinak bych snad chodila nahatá.
Jinak při druhém dítku se břicho dělá děsně rychle,vidím to na švagrové-ta vypadá,že by mohla už rodit a to je 27+3,takže ještě má času dost. :grinning:
10. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný dníček všetkým :slight_smile:
10. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: My sme dnes spali do 11 tej :sweat_smile: Ráno ma čakali raňajky a kvietok :slight_smile:
10. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta: ty se mas,to dneska mam problem jej vzbudit na obed... :sweat_smile:
10. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta: pekne si ťa manželík "hýčka", je to fakt strašne milé :slight_smile:
10. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apropo, holky viete čo je dnes za deň??? Den matiek. A takto o rok, už budeme oslavovať aj my :grinning:
10. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja mam asi nejaky zvyk z davnych cias a ako prve chcem vzdy otvorit temu januar2010. zeby to bolo preto, lebo som pred casom chodila do januar 2009? :sweat_smile:
no v kazdom pripade sa tesim s vami a zelam vam uspesne tehulkovanie.
a ked sa obcas pomylim a napisem sem nieco, co sem vobec nezapada, patri to do januarovych babik 2009 :wink:
10. máj 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros My ho vlastne oslavujeme už dnes :wink: sme maminky svojich maželov :grinning:
10. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissik Ďakujeme :wink: to je v pohode aj ja niekedy idem otvoriť Januárové bábiky 2009 :grinning: :grinning: :wink:
10. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta : dnes si mala pekné prekvapenie :slight_smile: ja dnes od rána lietam okolo priateľa lebo má teplotu :angry: dúfam, že to od neho nechytím.
10. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok