Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
23. júl 2009

miri Kuba paaani no ale udelali jste dobre ze jste to zrusili...pristi rok budou mit mrnousci pul roku tak uz se nekam bude dat jet 😉
no my jeste nejsme stopro rozhodnuti,dr. mi rekla at si vybereme evropu a tam kde maji dobre zdravotnictvi,z vyjmenovanych zemi mi tak odkyvla Spanelsko tak asi Djerba nebo Kanary,snad se nam neco bude libit 🙂

drobec123
autor
23. júl 2009

Amisa ta joga bola fakt super. Velmi mi to uvolnilo stuhnute telicko, chrbat a citila som sa super. Odporucam vyskusat, boli sme v relaxe na einsteinovej. Aj zajtra ideme.

miroslava89
23. júl 2009

roxy to sme spravili naozaj dobre- pretoze my ked ideme na dovolenku tak vsetko chceme ochutnat vyskusat vsade chceme ist a ako tehulka no neviem neviem ako by som to zvladla 😅 na buduci rok si isto nejaku tu dovolenku nenechame ujst ale tak s drobcami az taku "exotiku" velmi riskovat nechcem...
na Kanaroch je prekrasne...bola som tam 2roky dozadu... skus pozriet podla mna ked dobre vyberies neolutujes🙂

ives77
23. júl 2009

ahojte babenky 🙂 no dnešný odber krvy mám úspešne zasebou teraz už len čakať na výsledky 😖 čakať a dúfať, mirka neboj narok pojdete na dovolenku všetci štyria,verím tomu....

miroslava89
23. júl 2009

ives ako dlho budes cakat na vysledky?..a neboj budu dobre🙂..
to by som bola aj ja najradsej keby sme isli na dovolenku vsetci styria len ci sa to podari 😔

roxy_1
23. júl 2009

tak pred chvili jsem mela prvni rozhovor se zachodem 😒 fakt des holky chuderky ktere to mate od zacatku...
me sice spatne nebyva za to hlava boli snad kazdy druhy den,dneska zase tresti jak hrom ale nechci do sebe porad cpat homeopatika at to neublizi miminku...

gucz
23. júl 2009

roxy mne tak bolo predvčerom, ale nezvracala som. Včera v pohode, akurát večer ma napínalo... ale to mi zostalo tak naraz zle, možno preto, že som nevečerala. A keď som sa nasilu najedla trochu, tak mi bolo lepšie.
Dúfam, že Ťa tá hlava rýchlo prestane bolieť

miroslava89
23. júl 2009

roxy nezavidim 😒 ja som rada ze uz aspon nevolnosti nemam..

baby ja na dnesok uz vypinam net..o chvilku mi skonci posledna dnesna infuzka a mozem kludne spat..
pekny zvysok vecera ahojte..

roxy_1
23. júl 2009

mirka odpocivej 🙂

gucz ja jsem cely den normalne jedla,ale ted jsem stlacila pul sklenice kyselych okurek a vsechno slo ven i s tim co jsem jedla pred tim....aspon se mi ulevilo od zaludku.... 🙂

ives77
23. júl 2009

mirka,30teho idem do poradne a vraj už budú aj výsledky tak dúfam,že budú ok 🙂

boncusik
23. júl 2009

ahojte holky,

dnes som si volala na tripple testy a sú v poriadku 😀
fuj to bolo napatie ale už je to naštastie za mnou, držím všetkm čakatelkám palčeky nech m to dobre dopadne 😅

adros
23. júl 2009

ahojky babule!

mangel ma "opustil" - t.z. šiel na pivo, tak sa na chvílu idem venovať vám. Pozerám, že väčšina už má tripple testy za sebou. Ja som bola dnes a o týždeň čakám výsledky. TAk verím, že všeto je ok

adros
23. júl 2009

a samorejme gratulujem všetkým, ktorým dopadli výsledky dobre. A tým, ktorých výsledky až tak dobre nedopadli, hlavu hore. Vraj až 9 z 10 prípadov je na tom rovnako a pritom nakoniec mali zdravé dieťatká. TAk aj ja to tak beriem, že aj keby výsledky neboli na 100%, hlavne sa nestresovať.

adros
23. júl 2009

baby, tiež vás zvykne pichať v bradavkách?

nella1
23. júl 2009

mna cakaju zajtra tripple testy 😒 dufam ze bude vsetko v poriadku aj ked ten pocit tam je....uz budem stastna ked budu vysledky a budu potvrdene ze sme oky..

nella1
23. júl 2009

adros mna sem tam pichne sem tam zasvbia... 😉 neboj myslim ze to je normalne

ketkous
23. júl 2009

ahojte zienky,aky fusak viete poradit pre zimne novonarodeniatko?treba aj do autosedacky,aj do kociaria?dikes

adros
23. júl 2009

nella, doteaz som to nemala, tak preto ma to zaskočilo. A samozrejme, že som sa na to dnes zabudla na kontrole spýtať 😀

ináč, dnes sme aj počuli srdiečko, bolo to krásne. Bilo ako splašené. Vraj tep bábatka je raz taký rýchly ako tep maminy, to som nevedela 🙂

nella1
23. júl 2009

ketkous ja idem urcite aj do autosedacky predsa tam potrebujes aby malo nozky oddelene a dalo sa to tam v poho zapnut inac ho mozes vyuzit aj do kocika... je na tebe... ja uvazujem aj o fusaciku do kocika...este uvidim ako bude splnat moju predstavu ten do autosed....

olienka12
23. júl 2009

adros picha ma v prsiach minule mi bradavka krvacala jet to prekrvene a rastie....

olienka12
23. júl 2009

nella nemusi byt s oddelenymi nozickami mam taky co ma dieru na popruh a je to take ako spaci vak s overalom 🙂))

olienka12
23. júl 2009

dnes som fotila brusko a fakt sme podrastli,mam v albume 😀

adros
23. júl 2009

oli, aspoň som kludnejšia 🙂 no bruško si už konečne budem musieť aj ja odfotiť, nech mám pamiatku 😀

nella1
23. júl 2009

pekne brusko 🙂 mozes mi poslat link kde by som mohla ten fusak kuki? uz mas peknu vybavicku ja akosi meskam... 🙂 mam uz zopar veciciek a to som si myslela ze si musim radsej pomalicky 😀 inac ja netusim z akej velkosti kolko kusov pre malinke aby to aj vynosilo ale aby nebolo znova vela zbytocnosti ked bude tak rychlo rast 😉

olienka12
23. júl 2009

hmm ten fusacik som zdedila 🙂) teda budeme ho pouzivat iba ak budeme mat dievcatko ale dam do albumu aky je to strih 🙂
Vacsinu vecim mam z ikei vypredaje tesco alebo secondhand vela som podedila,takze aj ked neznosime netrapi ma to posuniem potom dalej 😀

nella1
23. júl 2009

inac nerozmyslali ste niektora o bezpecnostnom pase pre tehulky do auta? ja o nom vazne uvazujem 😒

adros
23. júl 2009

ja ešte vobec nekupujem výbavu. Jediné, čo som si kúpila je tehotenský vankúš a dnes som si kupovala nočnú košelu, lebo pyžamo ma už tlačilo na bruchu a hneď som prikúpila aj jednu košelu na kojenie. Je veľmi chutná. Má spravené také výrezy na prsníky, takže sa nič nemusí rozopínať, proste sa prsko vystrčí 😀

olienka12
23. júl 2009

jasom vybavu kupovala davno predtym ako som bola tehu 😀

adros
23. júl 2009

ja som to zatiaľ odkladala, veď je čas, si hovorím. A navyše pri najbližšej kontrole by mi už mala vedieť dr. určit pohlavie, tak asi to prispôsobím tomu. A navyše, keďže som PN, tak asi nemám času behať po obchode. Aj dnešný nákup som spojila s kontrolou

olienka12
23. júl 2009

nella asi ta sklamem neviem najst fusacik sfoteny a hladat do krabic sa mi nechce netusim, v ktorej by bol... ked natrafim na foto dam do albumu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre