Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
24. júl 2009

hej nestrašte me mi sme boli na kupku a začalo ma tam dole všetko svrbieť a mám slabučké špinenie,ale už stý vydržím do poradne dúfam,že to bude ok teraz mám najviac stracg stých trip výsledkou

zucana
24. júl 2009

werci ja som mala tiez asi pred 5timi rokmi problemy s mykozou resp.s kvasinkami tiez ma to stale chytalo a potom som brala nejake homeopatika...take gulicky to boli skus sa spytat v lekarni je to na kvasinky a preslo mi to a vela to zavisi aj od cukru kolko jes a stresov....

grelu
24. júl 2009

ja idem na triple testy v pondelok...ale uz teraz mam malu dusicku...a este sa mi do toho asi pokaslala stitna zlaza...no uvidime 🙂

videla som drobca v stredu na sone a vyzeral, ze sa mu dari, tak verim, ze bude ok 🙂

weronyca
24. júl 2009

ja som uz tooooooooooolko tyh liekov a vseliakych masticiek , a guliciek , a cipkov pobrala, ze az... Ale lekar vravel,ze teraz to budem mat asi cele tehotenstvo...

Ives radsej sa na to popytaj... Ja sa kupalliskam vyhybam uz 5rokov... Bud jazera,aj to len overene ,alebo nic...

A nebooooj,vysledky budu urcite OK... I ked ja sa bojim ale musime mysliet pozitivne🙂)) Mna napr.velmi hneva ze ani poriadne neviem ci je male v poriadku,kedze sme nic nevideli

bebel
24. júl 2009

Grelu, to si mala fest smolu... 😖

Hmm....ja om sa dozvedela, že najbližšie sono budem mať až morfologické v septembri.
Už, aby som cítila krpca...potom je človek istejší.
Ale špekuklujem, že vybehnem extra ku kamoške gyn-pôrodníčke do Považskej, nech sa na mňa pozrie a či neuvidí, čo čakáme ešte v auguste.

miau
24. júl 2009

ahojte, tiez sa pridavam k januar. babatkam 🙂
uz vam aj zacina rast brusko? kupujete si uz aj obcas nejaku tu drobnostku pre vasho drobceka?

mne bolo zhruba do konca 13tt stale zle tak som iba chudla, ale teraz je uz konecne dobre 🙂
tiez citam ze viacere z vas trapi spinenie, ja som ho mala zhruba od 7tt-10tt, vzdy som so strachom sla k lek. ten ma pozrel a povedal ze babo je v poriadku. Brala som 3x denne duphaston. Tiez sa mi objavil hematon, tak raz bolo to spinenie s krvou, co uz som sa ozaj zlakla, ale nastatsie to dobre dopadlo 🙂 lek. ma vzdy upkojoval ze kym pri tom spineni nepocitujem silnu bolest v podbrusku nech sa neznepokojujem 😉

zucana
24. júl 2009

weci ja som tiez predtym brala same lieky a antibiotika a masticky a po tychto homeopatikach to preslo...je to naozaj iba prirodne-takze cuktriky...ved jak chces ale hlavne neboj tiez to bude oki
a neboj maly je vpoho len sa hral na schovku 😅

bebel
24. júl 2009

Miau...ja mám už prakticky všetko, čo bude treba(1nak aj po Brunovi, aj som kúpila)....ostatné poriešim ešte operatívne po pôrode. 🙂

marushka
24. júl 2009

ivv, nič si zo seba nerob!!! niekto je aktívny, niekomu sa chce povaľovať, čo je výhodnejšie a zdravšie - o tom nepochybujme 😀 ale to ťa prejde...ja som bola teraz 2 týždne u našich a zlenivela som tam tak, že to je až hanba...bez ohľadu na problémy a bolesti, no hrúza... 😒 ☹ 😒 ☹
a že ťa trápi kuch.linka? ani ja nezvládam arómu v novom aute, každá cesta je pre mňa vyčerpávajúca, ale tiž sa tam chystám kúpiť nejaký vôňosmrad, aby som to prerazila... 😝 😝 😝

marushka
24. júl 2009

jáj a miau - vitaj medzi nami 🙂

grelu
24. júl 2009

ja som nekupila este absolutne nic...dokonca ani ziadne tehu oblecenie, aj ked do nohavic sa uz vobec nezmestim...nejak tžo zatial platam, lebo aj co som bola pozerat, tak sa mi absolutne ziadne nepacili

...a pre babo sa mi to zda este skoro...uvidime na velky uzv a potom sa nejak rozbehneme 🙂

ives77
24. júl 2009

ok wery radšej sa opýtam nech mám klud,inak ja ešte tiež na bábo nič nekuoujem ešte je to skoro máme času a času miau vitaj v klube kady máš termín?

marushka
24. júl 2009

ani ja nekupujem mimi handričky, tiež sa mi to zdá skoro, hlavne kôli pohlaviu...ja by som mala oficiálne tiež vedieť až niekedy v polovici augusta, ale tiež chcem poprosť kamošku gyndošku, nech sa na mňa tento týždeň u našich mrkne 🙂 🙂 🙂 veľa vecí mi ostalo po kubkovi, ale čo keby to bola babulka 😉 ???
a navyše kubo je júnové dieťa a teraz januárové...
ale tehu veci kupujem , som ako velerybie mláďa, takže treba 😒 😒 😒

miau
24. júl 2009

ja kedze je to nase 1.dietatko som nemala nic...od zanmej som vsak nedavno dostala 2 pytle plne oblecka 🙂
a ja som neodolala a kupila som nedavno v tesctu 2 body za 44SK - tej cene sa nedalo odolat 😉
inak len okukavam aky kocik, ozdoby na postileku a pod. ale tiez s kupou este pockam najma podla pohlavia. Kedy myslite zeby mohlo byt na ultrazvuku vidiet co to je?

tehot. oblecenie zatial nekupujem lebo obleciem vsetko co som nosila pred tym...tak snad casom 😉

ives - termin mam podla lek. 16.januara, ale tu ked som sa registrovala mi to neviem preco vyhodilo az 22.januar 😒

co sa tyka aktivit v tehotenstve tak aptrim skor k tym neaktivnym 😀 od 7tt ma totiz lek. vypisal PN a 3 tyzdne som mala ozaj iba lezat kvoli stalemu spineniu, tak som zlenivela...ale jak presli nevolnosti tak konecnce citim ze zacinam naberat energiu 🙂

marushka
24. júl 2009

hm, miau, tuším je aj u nás trhu ten testík na určenie pohlavia, ale ďakujem pekne cca 6000SKK po starom za informáciu...počkám si na sono... mojej kamoške povedali keď bola v 16 týždni, pri kubovi sme to vedeli tuším v 20tt 😉 ja som teraz 18tt, tak snáď mi to kamoška bud.týždeň povie, ak bude mať mimi dobrú polohu... 🙂

miau
24. júl 2009

marushka - tak 6000 dat za test kt. to podla mna i tak nemusi na 100% ukazat je sila 😨
ja som tiez citala ze od 16tt ked je spravne babo natocene to moze byt vidiet, tak som bud. tyzden zvedava. Je mam to v podstate jedno (teda ja by som v kutiku duse chcela 1. chlapceka a manzel dievcatko 😀 ale najma sa uz chceme konkretnejsie babatku prihovarat 😉

boncusik
24. júl 2009

vitaj miau medzi nami 😀

ja detské vecičky ešte nekupujem ,lebo neviem eše čo čakáme , dalšiu kontrolu mám až 12.08 kde by mi mohol Dr už načrtnút čo to bude, a ak nie idem na morfologcký UZV 20.08 tak to už bude isté 😀

praje pekný víkend
😉

miau
24. júl 2009

boncusik - co presne je ten morfologicky ultrazvuk? ten robi gynekolog alebo sa treba niekde inde objednat? je zan aj priplatok?

a co by si si tak tajne zelala?

ja sa ovama toho ekd mi povedia ze je to ASI chlapcek/dievcatko...

bebel
24. júl 2009

Boncusik, to nie jepravda, že na morfologickom je to isté................mne na morfe povedal lekár pri Brunovi, že asi to bude dievčatko. 😉

ives77
24. júl 2009

halo kde ste sa všetky v tomto teple stratili? 🙂

bebel
24. júl 2009

čaute, ja som pred chvíľou stlačila zbytok pizze a zúrivo pracujem 😝 ....ale našla som pekný link: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

drobec123
autor
24. júl 2009

ja tiez makam kedze chcem odist skor kvoli joge.... tak nech este co to stihnem 🙂

weronyca
24. júl 2009

kocky je tu niekto?

ives77
24. júl 2009

akurát som si všimla,že mi tu ukazuje TP13.1 a ja mám termín 14.1čo to má byť?aj malý že má 7rokov a len v septembry bude mať dáka haluz ni? 😒

ives77
24. júl 2009

vau bebel tak to už hej ale asi by som si ani nevedela vybrať tolko ich je a všetky sú krásne 😅

boncusik
24. júl 2009

miau
morfologický UZV roibia lekári čo sa na to špecializujú, je to podorbný UZV babenka, počíta sa počet prstov, prezerajú všetky orgány, tvárové kosti, no prosto či je všetko v poriadku.
ja idem nan do brna, stojí 700, -Čk, čo si myslím stojí za to pre pokoj duše, kvázi nahráza 3D UUV, robia ho aj na Slovensku treba si len vygooglit morfologický uZV.

MM by chcel chlapca a mne to je úplne jedno ale ked bude vediet už sa možem konkretne prihovorit
🙂

ives77
24. júl 2009

môj by chcel velmi dievčatko a aj ja keže už chlapca mám ale zase ked bude aj chalan nezbláznim sa len je ok no nie?budem mať doma troch pindúrov 😀

miau
24. júl 2009

boncusik
dakujem 🙂 ja nasjkor pocakm ci babo neukaze pohlavie na kalickom UZV a ked dlho nic tak asi poriesime dajaky iny, lebo pohlavie chceme vediet 🙂
ja som si vzdy myslela ze manzel bude chciet chlapca tak ma to tak prekvapilo ked mi povedal zeby chcel 1. dievcatko 🙂
mne sa uz 2x snivalo ze to bude dievcatko a raz chlapcek, tak som zvedava...

ives
mne to tiez ukazuje iny termin porodu ako by som teoreticky mala mat 😒

janka1
24. júl 2009

ahojte 🙂 konecne doma
mirka ake boli vysledky????????myslela som na teba cely den

miroslava89
24. júl 2009

ahojte..
nemam sil pisat zas vsetko od znova..tlacia sa mi slzy do oci ked to pisem 😔
tak kto chce tak kuk:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
niekde v polovicke strany

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre