Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
27. júl 2009

Dakujem Adros... 😉 ..ak bude dalsia..tak pridam 😅

nedockava4
27. júl 2009

evi...tak to je super...uz sa musim aj ja objednat na 3D.... ale som len v 14tt, tak to je este asi skoro, ci nie?

olienka12
27. júl 2009

evi jaky angelik 🙂)
to cvicenie chcem zacat od 20tt resp.ani nie tak cvicenie ako pripravu.Mna stale boli brusko,tak to velmi nechcem natahovat. Stretko mozme dat. Drah bol okuknut Vase kupko chystame sa tam niekedy po robote ked bude pekne 🙂

eva3107
27. júl 2009

Prave ze nie...Prvy 3D co mi hovorila Dr. sa robi..do polovice 4 mesiaca...to je akysi specialny ultrazvuk...meria a zistuje ci niesu neake anomalie vo vyvine plodu...myslim , ze uz si mala ist..

Ale u Dankovcika je tazko sa objednat..Ja som tam volala tyzden v kuse pokial som sa dovolala..a dovolala som sa dokonca o pol osmej rano...Cim skor tym lepsie...opytaj sa svojej Dr, ked pojdes do poradne. Moja ma k nemu sama odporucila!

eva3107
27. júl 2009

No konecne Oli...tak mi daj vediet...Ja mam vo stvrtok volno..tak by sme mohli spravit neake stretko na kupku 😅

nedockava4
27. júl 2009

no, ta moja robi hned vedla neho, tak by nemal byt problem...dufam :o)
dnes toho na lekarku asi veeelmi vela vybalim, co vsetko chcem 🙂

janka1
27. júl 2009

ahoojte , tak ja som sa prisla rozlucit 🙂
sice odchadzame az teraz , ale hlavne je , ze odchadzame 😀 😀 😀

bola som rano este kuk nasho drobca ako sa ma a je nadherny 😵 😵 😵 😵 ved ako kazde babo v nasich bruska mame sa fajn, vsetko je OK mozme cestovat /foto v albume/ 😵 😵 😵 😵

evka krasna fotocka zo sona a konecne si nam toho vasho chrustika aj ukazala 😉

janka1
27. júl 2009

inac k tonu Dr. Dankovcikovi, co ste kosicanky je lepsie sa objednat osobne na ambulancii , alebo porosit nejaku kosicanku nech vas skoci objednat tam je naozaj problem sa dovolat nakolko maju vela pacientiek 😉 🙂

eva3107
27. júl 2009

Nadhera...Janka... 😅

Tak ti prajem stastnu cestu a uzi si to! 😉 Hlavne na seba davajte pozor...

amisa
27. júl 2009

janka krasne fotecky, teda je jasne ze to je chlapcek?

janka1
27. júl 2009

evka dakujem 🙂

este cakam manzela maju v praci poruchu od vcera je tam , tak preto ideme az dnes, ale neva aspon som sa vyspala 😀 😀 zato on bude spat cestou v aute 🙂

nedockava4
27. júl 2009

Janka a kam idete?

janka1
27. júl 2009

dakujem amisa jasne ako delo 😀 😀 😀 skoda , ze sa ani dnes nedalo pekne odfotit pohlavie lebo nas kaskader skace ako divy 😀 😵 ale ked je hore znacky , tak mu ten malicky pindur normalne lieta 😀 😀 😀 😀 a dve krasne gulicky su vysvietene ako ziarovky 😀 😀 😀 😀
ked sa vratime z dovci, tak to pojdem uz rovno na 3D v 20tt , tak potom snad hodim krasnu fotocku aj s identitou 😀 😀 😀 😀 ak sa nam bude chciet ukazat 🙂

janka1
27. júl 2009

nedockava vezieme Vladku do BASKETLANDU do Blavy ,ona tam bude cely tyzden a my pokracuje na cely tyzden do Ciech a koncom tyzdna prideme na Slovensko a uz s Vladkou ostaneme potom na tyzden v Sturove 😉
takze tyzden pre nas dvoch romatikus a potom rodinny tyzden 😀

janka1
27. júl 2009

ozaj mame 16 cm 😵 😵 😵 😵

micicici
27. júl 2009

Mam za sebou triple testy, uz len cakat na vysledky. Modlim sa aby bolo vsetko ok...

olienka12
27. júl 2009

evi nie zly napad uvidime ake bude pocasie 🙂

micicici
27. júl 2009

Jani, nadherna, mas velmi pekne fotky. A maly rastie ako z vody 🙂 Ja idem do poradne az o 3 ryzdne, tak sa tesim ako rastie nas drobec. Tak peknu dovolenku, oddychni si a davajte na seba pozor. pa pa

olienka12
27. júl 2009

micicici mna to caka zajtra, tiez mam malu dusicku no verim,ze vsetky sa dostaneme do zdarneho konca bez vacsich problemov,tak aj tebe drzim prsty 😉

janka1
27. júl 2009

micicici vsetko dobre dopadne nebooj 😉 🙂

a dakujem za pochvalu 😵 aj ja sa tesiiim fotockam , ale hlavne tomu , ze je vsetko OK

este tu s vami pobudne chvilu kym drahy dojde 🙂

mirkaaaa drziiim palceky , mysliim na teba drz sa 🙂

eva3107
27. júl 2009

Janka...achh... 😅 az ti trosku zavidim...moj manzelik pride az v septembri, pretoze pracuje mimo...a uz sa honeviem dockat tiez si spolu niekam vyratime 😉 ...Budem mat dva tyzdne dovolenky...ale kde to este je...

Dobre Oli tak sa dohodneme ak bude pekne pocasie... 🙂 ...

eva3107
27. júl 2009

micicici...urcite vsetko dobre dopadne neboooj 😉

olienka12
27. júl 2009

evi manzel sa planuje vratit na dobro kedy?

eva3107
27. júl 2009

Oli...budem ti drzat na zajtra palce...ale neboj sa urcite to bude ok 😉

micicici
27. júl 2009

Olienka, neboj bude vsetko ok, aj u mna aj u teba. Som zvedava, kedy ti povie, ze budu vysledky, lebo sa mi to zda dost dlho 3 tyzdne. Vraj mi vysledky povie az potom v poradni. No musim vydrzat. Napis potom zajtra co a ako. Ok?

micicici
27. júl 2009

Janka, evka3107 dakujem za podporu. Jani a kde ides na dovcu?

janka1
27. júl 2009

micicici 😨 3 tyzdne to co ma akoze znamenat 😨 😨 vysledky su do 3 dni aspon u mojej dr.
ja som bola na odber v pondelok a v stredu som uz mala vysledky

eva3107
27. júl 2009

Nooo...na dobro..nevieme este ako to bude...domov chodi..kazde tri mesiace... ☹
No jedno viem iste ze najradsej by bol pri nas ☹ ..no , ale musi zarabat peniazky...nevedel si tu najst normalnu pracu, tak musel ist za hranice 😒

janka1
27. júl 2009

micicici kuk vyssie 😉
tyzden Cechy a potom tyzden Sturovo 🙂

micicici
27. júl 2009

Jani no mozno to preto povedala, ze o tie 3 tyzdne mam poradnu a ze mi to povie az vtedy. Ale koncom tyzdna by som jej chcela zavolat nech sa mi na to pozrie. Ale tie sestricky su fakt niektore ako besne ked chces nieco akoze naviac ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre