Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
27. júl 2009

Micici..je to normalna vec , ze sa chces dozvediet svoje vysledky..., podla mna ti ich musia povedat skor aj ked im zavolas.. 😠

janka1
27. júl 2009

moja , len volaj a nech ti povie a hned 😉 🙂
ja som tiez len zavolala, ale sestricka u mojej dr. je neskutocny anjel, no uzasna je , normalne nechapem, ze este take existuju ona vsetko preziva s pacientkami a je velmi ochotna 😉

urcite jej zavolaj 🙂 drzim palceky aj ked viem, ze vsetko bude OK 😉

zucana
27. júl 2009

evi a tebe este nepovedali pohlavie?baby vy to este neviete? ved uz by sa to u vas dalo povedat nie?
inak k doktorovi dankovicovi sa da objednat aj online cez stranku www.fetalecho.sk pytala som sa totiz jednu otazku a hned mi odpovedali.
micicici urcite zavolaj ved to su tvoje vysledky!

olienka12
27. júl 2009

evi a co tam robi? ja som bola v UK rok a pol este v 2001 🙂

adros
27. júl 2009

micici, ja som bola na testoch minulý štvrtok, na poradňu idem až za mesiac, ale výsledky si mám zavolať tento týždeń. Sama dr. hovorila, že je potrebné si zavolať, lebo ak výsledky nevyjdu dobre, testy sa opakujú. Tak si tam tiež radšej zavolaj

micicici
27. júl 2009

Ok baby vsetky ste ma uistili, takze v piatok volam nech sa deje co sa deje a nech sa ta sestricka aj na hlavu postavi 🙂 Dam vediet ako som dopadla. Inak ste uz boli na 3D ultrazvuku alebo na 4D? Uz je taky cas, ze by som sa mohla objednat vsak? Chcela som sa to spytat dnes rano dr, ked som bola na krv, ale este tam nebol, a nebola som ani objednana - nezobral by ma...

adros
27. júl 2009

micici, ja som napisala do Hlhohovca, že by som sa chcela objednať. 3D/4D sa robí od 18 do 26.týždňa, tak som im napísala, že som v 17, nech určia, kedy je to najvhodnejšie

eva3107
27. júl 2009

Zucana nie este mi nepovedali...uvidime , ako to bude o 2 tyzdne...lebo idem do poradne...ci tam nebudeme uz vydiet ciarku alebo palicku 😅 ...ale chcela by som to vediet...nepatrim medzi tych , ktory sa chcu nechat prekvapit...to by som nevydzala 😀

Olienka pracuje v Anglicku...kazdy den si volame.., a kazdu nedelu ak sa da tak sme na skype...takpovediac na nom vysime 😀 😀 😀 ..

olienka12
27. júl 2009

micicici sa musis objednavat k dr. svojmu? u nas je to tak ze kazdy utorok a stvrtok do 11 berie len tehu alebo vazne pripady a ide to od ruky ako na beziacom pase niekedy caka 15 bab v cakarni a sme vybavene raz dva este sa mi nestalo aby som cakala viac ako 10min. a pritom nemam pocit zeby sa nevenoval, vsetko vysvetli odpovie ukaze...

eva3107
27. júl 2009

Adros tak ja som uz prve 3D absolvovala...v 14tt 🙂 ...mne povedala dr, ze sa robi do polovice stvrteho mesiaca a potom v 20tt...

roxy_1
27. júl 2009

Ahoj holky,me se spalo blbe,probudila jsem se ve 3:30 a prehazovala sebou az do 5:00 pak dojel mm z nocni a od 7:00 do 8:00 jsem opet nemohla spat v 9:00 jsem vstala, 😒 jsem hezky pozmuchlana....zrovna se snazim zarezervovat nejake ubytovani na vikend v Praze,chceme si udelat babskou jizdu 🙂
za 6 dni uz jdu do 5. mesice to to leti,podle tabulky tomu odpovida 17+6tt 😅
zitra mam ko ale ultrazvuk az ve 20tt... 😒

Mirka myslim na tebe,jak budes moct tak nam napis jak ti je a jak vse dopadlo...

janka uzij si dovolenou a hodne romantiky a davej na sebe a Oliverka pozor 🙂

zucana
27. júl 2009

evi a aj si sa na to pytala?vidim ze si len v 15tom ale ani ine baby okrem janky este nevdeia hm ? 😒

adros
27. júl 2009

Evka, no technicky je zrejme možné spraviť aj skôr, ale v HC robia 3D/4D až od toho 18. týždňa, lebo pri ňom kontrolujú kostru (konfigurácie švov lebky, tvaru tiel stavcov, anomálií rebier, podnebia a pod.), ako aj srdiečko. A keby sa to robilo skôr, tak ešte všetko nie je dostatočne vyvinuté, aby sa dali zistiť prípadné anomálie..

eva3107
27. júl 2009

Zucana nie nepytala som sa ...u mojej Dr, je to uz vraj standardom ze tam posiela..., to vysetrenie..je vlastne spate so vsetkym..vyvojove chyby atd...merania...potom 3D..., preto mam aj fotecku...inak tam unho sa dost plati...tak neviem....
Inak neviem preco Janka este nebola u Dankovcika 😒

eva3107
27. júl 2009

Tak uz som z vas totalne zmatena 😕 ...

No neviem bola som a neviem co k tomu este dodat 😕

sisipetka
27. júl 2009

Ahojte kocky,
pekny zaciatok tyzdna prajem a vitam aj nove tehulky a gratulujem k uspesnym kontrolam ostatnym tehulkam 😉
Nam sa nase bobuliatko opat po tyzdni ozvalo a zaciname pomaly, ale iste kopkat 😵 Ocino sa tesi na futbalistu a ja na futbalistku 😀 Zatial to nie je nic vyrazne, ale ked si lahnem podvecer do postielky a hladkam brusko, tak male pekne pozdravi a odplava prec 🙂

eva3107
27. júl 2009

Sisipetka...tak to to gratulujem k prvym...pohybom babatka... 😉

sisipetka
27. júl 2009

dakujem 😉 - cloveku az slzicky vbehnu do oci, ked citi, ze v domceku sa nieco deje 😵

eva3107
27. júl 2009

Sisi...ja uz sa neviem dockat...ked ja malinke zacnem citit..no to si zrejma este pockam... ☹
Sem tam mi v podbrusku nieco zabuble...no nechcem si nic nahovarat...to bude asi skoro 😅

sisipetka
27. júl 2009

Evi verim, ze uz by si rada.
Ja som prve citila v 20 tt - ale kazda sme ina, takze sa urcite coskoro dockas 😉
Bezkam na obed.....este sa vratim 😎

eva3107
27. júl 2009

Tak dobru chut 😉

sybylla
27. júl 2009

ahojte, my cakame babo v polovici januara , mozem sa k vam pridat? 🙂

marushka
27. júl 2009

ahojte, ste toho popísali, nestíham čítať 🙂
ja mám tiež novinky - mimi sa hýbe, sisipetka pridávam sa, v piatok popoludní , zrejme som sa nepomýlila, aj keď pri kubkovi to bolo skôr...som z toho tešivá 😉
som u rodičov, mala som tu synovčeka mesačného aj s neterkou, tak sme sa vytešovali celá família 🙂 aj na oslave sme boli, tuším ste tiež niektoré mali veselé víkendy čo som si si stihla prečítať 😀

vo štvrtok výsledky z tripple...dúfam, že bude všetko v poriadku
zajtra idem ku kamoške, snáď sa nám bábenko ukáže, som zvedavá veľmi, potom sa asi vrhnem na nejaké nákupy...keď už budem vedieť akým koloritom sa riadiť...

vankúš - ja som mala predtým guličkový, teraz ešte neviem...

🙂 🙂 🙂

marushka
27. júl 2009

sybylla pridaj sa a vitaj 😉

sybylla
27. júl 2009

dakujem 🙂
snazim sa vas precitat od zaciatku, aby som mala nejaky "prehlad" , ale to bude na dlhsie 🙂

eva3107
27. júl 2009

Ahoj sybilla ..vitaj... 😉
Tak to citanie 🙂 ...na to by som sa asi nedala 😅

sybylla
27. júl 2009

zatial je nuda v praci , ale pssst neprezradte to nikomu 🙂

lili213
27. júl 2009

Ahojte 🙂 vítam nové tváričky
Dnes som bola pre výsledky AFP testov a všetko je úplnom poriadku 🙂

adros
27. júl 2009

lilly gratulujeeeeem, ja si na výsledky počkám až do štvrtka

a konečne som si dala do albumu fotečku môjho brušiska 😀

sybylla
27. júl 2009

lili, super gratulujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre