• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
olienka super blahozelaaam :wink:
skoda, ze nebolo vidiet co to je, tak si este pockame :slight_smile: ja sa uz tak tesim ako tu o chvilu budete vsetky hadzat jedna po druhej kto co nosi pod srdieckom :dizzy_face: aspon uvidime koho bude viac :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ja neviem...nooo :frowning2: budem sa pytat!!!Janka...ach trosku ti aj zavidim ako ti je fajne a ja trcim v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli inak gratulujem k uspesnej kontrole...som naozaj rada :sweat_smile:
28. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hlavne som rada,ze je bobco ok aj krcok drzi,lebo tie kontrakcie neboli nic prijemne....
28. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, tehulky....ja som sa rozhodla, ze nechcem vediet pohlavie, ale tak asi ked pojdem na 3D, tak mi to lekar povie, vsak?
28. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kontrakcie.. :confused: ...azda si mala neake kontrakcie?
28. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nedockava ked mu dopredu povies tak ti ho nepovie, ale na 3D to mozno aj sama uvidis neviem :sweat_smile:
28. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj dostala som prenatal box je tam aj poukazka s 33% ylavou na monitor babysense II idem pozriet co je to zac :wink:
28. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Evi a co tak len skusit na nejaku dobu - pokial budes na materskej, uvidis ako to chodi a potom sa aspon lepsie rozhodnes a o nic neprides - ved aj tak budes doma z drobcom :wink:
Janka tak ty si vegetis na dovci??? ja sa tesim na september ked idem kuken na slovensko a potom asi v oktobri skocime na nejaky last minute k mori (mozno Ibiza - celkom dobre ceny mali).
28. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka...hm...tak to ho musim upozornit...ale manzel chce ist so mnou, tak neviem....lebo on chce vediet, co cakame...aj ked ja som si na 99% ista, ze to bude chlapcek :slight_smile:
28. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evi mala som v sobotu kontrakcie neboli silne ale zretelne sa dali citit od vtedy len boli brusko ono ma boli stale... kazal mi zvysit davky magnezia
28. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oli...vazne?...a to ti dali zadarmo?...aj ja chceeeem
28. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mali by to davat u kazdeho gynekologa a potom este v nemocnici :slight_smile: skus sa spytat sestricky u dr.
28. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to sa musim spytat...
28. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nedockava...tak to ano...ale myslis ze budem moct s takym malim babaom tam cestovat? Co sa tyka ist tam pocas materskej je dobry napad... :fearful:...Musim pouvazovat co a ako

Nooo Oli to ti nezavidim...co sa tyka prenatal boxu tiez som uz jeden dostala taky modry a este v nemocnici by som mala dostat pokial sa nemylim tak ako pise Olienka
28. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadulka my sme len tu blizko :wink: a iba do piatku cca 85 km o blavy :slight_smile:
28. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Evi, no das si zapisat babatko do pasu a cestujes,... ja mam pas pre malu od 5 tyzdnou - parodia je ze teraz vyzera uplne inak ako 5 tyzdnova a jasne ze tam ma tu 5t. foto,... mozem pasovat akekolvek baby z/ do krajiny :slight_smile: (teda pokial nie je cierne :slight_smile: )
janka, uzite si to tam,....
28. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm...a to nebude odveci, ked sa na ten prenatal box opytam?....nebude na mna pozerat, ze som "narocna"?
28. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dadulkaa.... :grinning: ...potom ti dam prepasovat mojee....nooo :grinning:

Nedockava...nieeee....kludne sa na to opytaj :grinning: !
28. júl 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nedockava pokial viem tak to normalne davaju, takze si myslim, ze pytat sa je v pohode :wink:
28. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne, za drobny poplatok to nie je problem :grinning:
28. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Olienka bola si aj na monitore alebo Ti iba tvrdne bruško....?
Ja som pri Brunovi nevedela, keď sa to u nás rozbehlo, že čo to je.....bola to taká tupá, ťahavá bolesť od krížov dopredu, spočiatku akoby kŕč pred hnačkou počas črvenej chrípky.... :sunglasses:
Až, keď som nevedela zaspať a zistila som podľa hodiniek, že je to v 8 min intervaloch...došlo mi, že sú to kontrakcie.Potom sa to len stupňovalo až do tlakov.

Prenatal box vyfasujeme každá v pôrodnici pri prepúšťaní domov.
Je to direct marketing jak šľak....v kuse ma dodnes otravujú s rôznymi kravinami...a vzorkami poslanými na adresu domov. :sunglasses:
28. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tehulky...troska odveci tema, ale poradte...
9.8. ma manzel narodeniny a zaroven mame vyrocie svadby....chcela by som ist na vikend do Tatier, len neviem kam....mate niektora dobry tip aj na ubytko?
28. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bebel bola to tak nastupujuca bolest,kt. sa stupnovala a ustupila tak chvilku nic a zasa, lekar vravel,ze moze byt ze babo sa velmi hybalo a maternica tak reagovala na podnety. bolo to ine ako normalne
Inak brusko ma teraz boli v jednom kuse niekedy viac,niekedy menej...
28. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nedockava 4 zalezi na tom kam do Tatier chces ist.. ci na sukromie, hotel, penzion..
28. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skus hotel nezabudka, celkom prijemne ceny ma :slight_smile:
28. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o nezabudke som aj ja pocula len chvaly :sweat_smile:
28. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne, v Strbe.. je tam krasne, sauny, virivka, prijemne prostredie..
28. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zazalienka, sybyla....to je jedno....nech tam bude pekne, prijemne...idem mrknut tu nezabudku
28. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len su trosku drahi.. ale Relaxhotel Avena v Liptovskom jane mava akciove vikendy, aj tam je krasne..
28. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ked chces nieco lepsie, tak hotel Permon na Podbanskom.. to je o inom.. ale aj zaplatis..
28. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok