• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
:sunglasses: Inak v čínskom horoskope by mali byť naše deti BYVOL: tá charakteristika znie celkom fajn...keď uvážim, že náš prvorodený je komik a dramatický umelec milujúci pozornosť okolia už od narodenia

Byvol - dieťa v znamení - čínsky horoskop

Toto dieťa nie je plačko. Je neobyčajne statočné a dobre znáša útrapy. Je to silný individualista, hovoriť začína neskoro a nezhody rieši najradšej päsťami. Je tvrdohlavé a neústupčivé, keď si niečo zaumieni, vie obrátiť dom hore nohami. Nepatrí medzi maznáčikov, no trvá na tom, aby ste mu niektoré veci poskytli. Jednou z nich je jeho súkromie. Neodmieta disciplínu, vlastne sa celkom ochotne podriadi programu, ktorý mu určíte. Môže si nárokovať, aby ste mu podávali jedlo každý deň v tom istom čase, ale na strave samotnej mu až tak nezáleží. Pravidelnosť mu prospieva. Dodáva mu pocit istoty, keď vie, kde sa čo nachádza a čo od neho očakávate. Dievča narodené v tomto znamení si doma potrpí na poriadok a čistotu. Chlapec Byvol rád preberá velenie v neprítomnosti matky alebo učiteľky a k neposlušníkom je prísny a nemilosrdný. Má na veci vlastný nestranný názor, s ktorým sa netají, a nedá sa ľahko ovplyvniť ani kúpiť lichôtkami. Ak od neho chcete, aby urobil, čo mu nie je po vôli, namiesto podplácania a prosieb to dosiahnete oveľa účinnejšie, keď mu jednoducho poviete: "Je to rozkaz!" Nemá škriepnu povahu, no ak vás má poslúchať, najprv si musíte získať jeho rešpekt.

So záľubou učí mladšie deti. Keď niečo chce získať, prejavuje pozoruhodnú trpezlivosť a vytrvalosť. Keďže je to silný, mlčanlivý typ, nedáva najavo svoje pocity. Môže sa cítiť hlboko ukrivdený, a nikto to ani nezbadá, lebo dieťa Byvol je veľmi uzavreté. l keď sa navonok prejavuje necitlivo, cieľavedome a lojálne, je strašne naivný v nazeraní na životné reality. V tomto ohľade potrebuje ochranu, je veľmi závislý od morálnej podpory rodičov, učiteľov i svojich blízkych. V škole môže byť vzorným žiakom, lebo nie je z tých, čo sa ťahajú za prsty s nadriadenými. Seriózny a rozumný názor na život mu bráni žartovať a šaškovať. Treba ho povzbudzovať, aby vyjadril svoje city a prejavil zmysel pre humor. Predovšetkým je však spoľahlivý a zodpovedný. Získa si úctu tak starších, ako i mladších. Dieťa Byvol je výnimočným prikladom vynikajúceho vodcu i nasledovníka v jednej osobe, ktorý si dobre plní povinnosti.
30. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec :grinning: pretože aj ja som vodnárka :sweat_smile: , chcem posilu do môjho tímu :grinning:
30. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja musim ist, este idem na ocne, pre potvrdenie, som po operacii kratkozrakosti - 8 dioptrii a preto nesiem mat ani kontrakcie.. takze musim ist skor..
30. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vynucovacie metódy typu "Je to rozkaz!" u Bruna absolútne nefungujú..... :sweat_smile: ...to by bola úľava, keby som aspoň 1 nemusela v kuse argumentovať teóriami a špekuláciami, aby vykonal niečo podľa môjho priania alebo predstáv v rámci efektívnosti a bezpečnostipre seba i okolie... :sunglasses:
30. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, gratulujem ku kontrolam.. :wink: Ja som sa dnes prebrala o druhej poobede, kedze rano ma neskutocne bolela hlava, neviem z coho to je, ale to neskutocne :cry: Pred tyzdnom stvrtok cez najvacsie tepla migrena, dnes toto :frowning2: V pondelok pojdem k obvodakovi, nech ma poriadne pozrie a vysvetli mi, z coho to mam.. Uz ma to nebavi a potom to prenasam aj na babatko :unamused:
No ja sa tesim na kozorozca, pretoze aj ja, aj nastavajuca svokra sme kozorozec a je to skvele znamenie :grinning:
Mne doktor o morfologicom utz nic nevravel, tak som zvedava, co mi porozprava na poradni.
30. júl 2009 o 15:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som januarova ale vodnarka a manzel decembrovy kozorozec, tak nech to je naozaj kombinacia nielen genov: u nas to bude januarovy kozorozec :slight_smile: !
30. júl 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som decembrovy strelec.. a bola by som veelmi rad keby moje deti boli tiez po mne...strelci.. :dizzy_face:
po tatinkovi isto nebudu mat znamenie-kedze tatinek je augustovy lev:slight_smile:
30. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze kozorozec to bude aj v mojom pripade. :slight_smile:)) aj ja som, tatko je rak....povodne sme chceli raka, ale dufam, ze stihneme kozoroztoka. :slight_smile:) aj ked, ak bude ako ja, tak pojde o 5 tyzdnov skorej.
30. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridam aj svoje tajne zelanie... chcela by som dievcatko a nech je to kozorozec :slight_smile: bebel, diky za tie horoskopy :slight_smile:
30. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel dakujem:slight_smile:)
30. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oh vonku je hrozne horuco a to som tam bola chvilocku,co som pradlo na balkone povesala, zlata moja chladna kuchyna :slight_smile:)
30. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,.. moja teda vlastne svokrina suseda caka 5dieta :fearful: a to ma skoro 43rokov :sweat_smile:
30. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ježkovi voči.... :sweat_smile: Tak to už je dosť neskoro....
30. júl 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel ja som mala co robit dneska aby som na nu nevyplestila oci ci je normalna...jej dcera uz by mohla mat deti nie to este ona :unamused:
30. júl 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka kolik mas rokov??psala jsi ze jsi tady asi nejmladsi :slight_smile:
30. júl 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta sousedka je asi nenormalni,v dnesni dobe a v takovem veku to nechapu.. :unamused: u nas je taky par takovych posalenych rodin ale jsou to vetsinou pobozni a asi neuznavaji antikoncepci :grinning:
30. júl 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka teta mala posledne v 42 tiez 5te, 18rokov rozdiel medzi prvym a poslednym ono stalo sa to nedopatrenim :slight_smile:)) po nasom smiklo se :slight_smile:)) a kedze velmi nabozensky zalozena rodina,tak sa to vychovalo a uz chodi do skoly :slight_smile:))
30. júl 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy ja som tu najmladsia asi naozaj:slight_smile:..je mi 19..v decembri mibude 20:slight_smile:
30. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka tak to jsi,pak je tu 21 let ale ted si nevzpomenu na nick... :slight_smile: a jak budes mit trochu casu a chut tak se nam pochlub par fotkama ze svatbicky atse tetky z konika muzou mrknout.... :slight_smile:
30. júl 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nasi susedia su mierne mimo rodinka... po dvore im beha dokopy 7malych deti... jedno z nich sa vola tak isto ako ich pes..a teraz dalsie dieta.. nepochopim a pricom nie su romovia.. ale tak mat dieta po 40tke.. to chce odvahu :pensive:
30. júl 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy myslela som si ze som naozaj najmladsia:slight_smile: ale tak niekto musi byt aj taky :wink:

dobreze pripominas fotky zo svadby..ja sama som ich este nevidela :sweat_smile: akosi som na ne pozabudla.. ale pokusim sa ich niekde najst a pridam:slight_smile:
30. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stavim sa, ze ta mirkina suseda ani nebude riesit nejaku poradnu a internetove fora, mozno pojde rovne do nemocnice rodit tak ako kedysi...
30. júl 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka to tam musite mit veselo :sweat_smile: mit stejne jmeno jako pes v jedne rodine,no proboha.... :grinning:
30. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leuk odrodila 4deti tak si bude mysliet ze vsetko pojde tak lahko ako predtym..ale tak pokial ja viem po 40tke su vsetko rizikovejsie tehu :pensive:
30. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy tu je veselo stale:grinning:..

zienky ja idem prec zalahnut na dvor k ohniku:slight_smile: a ku gulasu:slight_smile: mnam :grinning:
pekny vecer
30. júl 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis gulas bych si dala...i ja uz se vzdalim...zatim se mejte holky
30. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no dne ste sa akosi rozpisali :slight_smile: tak vas idem narychlo precitat a "dufam"ze pri mojom stasti, zas budete vsetky niekde prec, ked som sa prihlasila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Inac, Mirka, vitaj doma a drzim palce, aby ta uz problemy zdaleka obchadzali. Teraz len pekne oddychuj a nedaj sa nicim stresovat
30. júl 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka to su isto, hlavne myslim, ze na downa a geneticke poruchy....A mozno to takej ani nevadi, vsak musela vediet, co robi..hmm. Ja mam zasa znamu a ta ma 42 a teraz si zmyslela, ze chce mat dieta, to sa mi zda tiez dost neskoro, ale drzi jej prsty...ja mam 26 a uz som nechcela viac cakat
30. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok