Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
1. aug 2009

á, kočulky, nebojte, všetko príde.... 😉 s kubkom to paradoxne bolo rýchlejšie, ale lekár to oddôvodnil vtedy tým, že aj keď som prvorodička, som štíhla, tak asi preto to hravo cítim...
teraz, keď by to malo byť identifikovateľnejšie a citeľnejšie, asi to tak necítim cez to moje sadielko 😲 😖 😒
ale tiež verím, že sa mu len nechce 😉 🙂 😉

eva3107
1. aug 2009

tak asi ako pises Marushka...som rada., ze som zacala pocitovat aspon bublinkanie 😅 ...aj to je pokrok viem aspon ze rastie...a verim ze je v poriadku...Tesim sa uz na kontrolu o 10dni...a znovu malinke uvidim 😀 ...ach jaaaj 😅

lopezka
1. aug 2009

ahojte tehulky 😅
aj ja som si dnes pospala do 10.hodky 😀 .....bola som na nakup a idem upratovat 😠 a taktiez periem postelne pradlo 😅 .....mala som v plane aj okna umyvat, ale uz ma to preslo 😀 😅 .....ale musim to stihnut pokial nie som moc pupkata 😀 😅
vikendujem sama, lebo drahy musel ist domov na dedinu pomahat 😖

weronikla ....tak sa tesim, ze nie som sama s tym vydajom po zamieseni 😀 😀 😀 ....este nemame sice termin, ale chceli by sme maximalne do konca septembra, dufam ze sa to podari ......bude to mala svadbicka ....obrad, papanicko a dovi dopo 😀 😅 .....len neviem, kam mam ist na saty ....ked ja som vysoka, teraz uz aj siroka pomaly budem dost 😅 😀 no to este bude sranda 😠

pekny den vsetkym tehulkam 😅 😀

eva3107
1. aug 2009

Tak prijemny den lopezka prajem 😉
Ja uz sa neviem dockat kedy sa mi to v praci skonci 😝 ...Isla by som niekam von ...na prechadzku...k vode...proste von 😒 ...Stale iba trcim doma... ☹

lopezka
1. aug 2009

evka, dufam ze tam nebudes dnes dlho 😒
mna caka dobry zatah v praci buduci tyzden ..... 😠
zacina mesiac, mame uzavierku, to tam budem aj nocovat ......tak musim zrelaxovat aspon cez vikend a nabrat nove sily 😀

inak ja pohyby este absolutne necitim, ani bublinkovanie 😖 snad to pride coskoro 😅 😀

adros
1. aug 2009

tak ja som si nakupila, trosku popratala byt, len sa este musim pustit do varenia 🙂 Manzel si ma dobera, ze je dvanast hodin a obed nie je navareny 😠

eva3107
1. aug 2009

No tak to verim ze sa ani nenazdas Lopezka...a pride to 😉 ....odidem z prace skor...okolo tretej ...nebudem tu trcat...dva dni mam volno a potom robim do konca tyzdna a zacinam dovolenku...iba tyzden , ale dufam , ze si aspon trosku oddychnem 😉

Tak za ten cas co si nakupovala a pratala Adros si ho mala postavit do kuchyne 😀

adros
1. aug 2009

EVka, to bohuzial neslo, on bol totiz som mnou o desiatej na nakupoch a kedze sme boli v obchode u nas na dedine a nie v mest, masko sme kupili iba mrazene 😀 On si ma len doberal, lebo ranajkoval o pol 11, takze hladny urcite nie je.

Ale neboj, aj na neho pride, vysavac ho uz caka 😀

weronikla
1. aug 2009

Lopezka, ja mam 180cm, tiez o chvilu pupok a kedze som chcela jednoduche saty (ktore sa nedaju zohnat), tak si davam saty sit a verim, ze to bude ok. 🙂 Aj my sme najskor planovali malu svadbicku, a nakoniec 70 ludi, kedze buduci svokrovci mali iny nazor 😎 Ale nevadi, nejako sa zveziem, mna taketo veci prilis nevzrusuju. Ja sa skor tesim na babatko, svadba je len tak pomimo 😀

adros
1. aug 2009

weronikla, my sme mali malu svadbu - 22 ludi, a do polnoci sme boli doma, skôr taka oslava ako svadba. A vobec nelutujem. Za cely den toho na mna bolo dost a to som bola iba v zaciatocnom stadiu tehotenstva, tak mi dobre padlo, ze sme tak skoro skoro skoncili.

eva3107
1. aug 2009

No Adross... 😀 to si si pekne zariadila 🙂

marushka
1. aug 2009

aké pekné 😉 svadobné vecičky riešite 😉
a aké ste šikovné, evka v práci, ostatné upratujete, ani nejdem písať ako ja u našich leniviem 😝 😝 😝 no veď mňa to počká keď domov pôjdem 😉

ja si idem pospať s juniorom a vám zatiaľ želám všetkým peknýýýýýýýýýýýýýý dník 😎 😎 😎

boncusik
1. aug 2009

ahojte holky,
prajem pekný letný víkend 😀

eva3107
1. aug 2009

TAk baby aj ja sa s vami lucim.... 😉 ...O chvilku sa poberiem domov...tak okolo tej tretej...

No a za dva dni tu nebudem tak sa majte vsetci krasne...a v utorok som tu opat... 😉

POHYBOM ZDAR!!! 😀 😀 😀

dadulka2000
1. aug 2009

ahojte maniacky 🙂 je tu niekto?
tak ako to dnes odsypa?
ja som bola rano s ellie na jednej farme sa vyhrat, ona teraz spinka a ja pozeram live koncert MIKA (je super)
a opat ma boli hlava,.... auuu, to nechapem.
janka ja besenovu poznam este od "jamky" co tam bola predtym ako vybudovali to kupko,..tj uz 30 rokov. som z okolia - ruzomberok 😎

adros
1. aug 2009

dovarene, zjedene, poumyvane 😀

dadka, pijes dostatocne? ze mas bolesti hlavy..

dadulka2000
1. aug 2009

adros, ano pijem,... asi 2L vody, ved preto je mi to divne. (bolest okolo spankov)
dufam ze je to zmenou pocasia a tlakom (zacalo poprchat vonku)

weronikla
1. aug 2009

Dadulka, 2 litre denne je v lete malo.. Mala by si min. 3 - 4 litre, aj kvoli tomu, ze si tehotna, tie maju pit este viac tekutin. 😉 A vraj vacsina tekutin sa ma pit dopoludnia, kvoli energii...

dadulka2000
1. aug 2009

veronika,...ale tu nie je horucava,... takze tie 2L isto stacia - je tu 22C,.... a ja som ta "uchylacka" na tekutiny,.... pijem ako cisterna 😉 a potom aj curam stale

dadulka2000
1. aug 2009

a pekne brusko vo foto veronika 🙂, musim aj ja kadedy update moj fotoalbum,....

weronikla
1. aug 2009

Dakujem 🙂 NO uploadni, nech mam co pozerat...

dadulka2000
1. aug 2009

ked mi je luto zmazat vsetky elkine foto co mala od malinka,... je skoda ze je to limitovane 50ks fotiek, to sa rychlo zaplni. raz sadnem za to a spravim to.

olienka12
1. aug 2009

tak ako tak,pozeram ostanem tu sama nevydata 🙂)
dnes sme boli pri vode nohy mam jak pecene prasiatko...
pekny sobotny vecer zelam 😉

lopezka
1. aug 2009

olienka, mne sa do toho tiez moc nechce 😀 ale drahy ma nahana 😀 .....a uz len preto, nech sa vsetci 3 😅 rovnako volame 😀
predtym mi to vobec nesurilo....vzdy som hovorila, ze sa vydam az ked sa budem musiet 😀 😅 ....a teraz to bude aj s pupkom, no co uz ? 😎

marushka
1. aug 2009

ajojte, tuším je dnes sobota...všetci niekde vegetia 😎 😎 😎
olienka, to nevadí, keď ti nohy zhnednú, budeš ich mať pekné 😉

lopezka, dnes som náhodou našla stránku, kde sú aj svadobné šaty, ale nevidela som ich, niečo im tam blbne, ale posielam, možno dobré na nejakú inšpiráciu: http://sk.mammystic.hu/svadobne_saty

ja sa dnes trápim s tým zubom 😢 ale asi zubár budúci týždeň to istí, neznášam toooooo 😝 😝 😠

lopezka
1. aug 2009

ahoj marushka,
diky moc za link ....teraz to ani mne nejde, ale pozrem neskor 😀

no yo, skoro nikto tu nie je, ale sa nie co divit, ked je vonku tak pekne .....aj ked ja som cely den doma ....upratovala som a prala ....a teraz uz oddychujem .....v tom teple ja nemozem ist von, hrozne tazko sa mi dycha 😖 ☹ ... uz som zvyknuta z prace na klimu cely den a ked som doma, normalne horor 😀

marushka
1. aug 2009

no, poznám, aj ja teraz málo času trávim vonku, ja leto teda nejako nemusím, mám radšej prechodné obdobia, ale u našich je to fajn, aspoň môžem dať malého na dvor a čvachtá sa v bazéne na teraske 😎 😉 🙂

klíma v práci , ja som sa minulý týždeň so svojím lekárom uzhodla, že na základe počiatočných problémov už ostanem doma 😒 , mne tá klíma v práci síce vyhovovala ale narobila dosť problémov, od vlaňajšieho leta sa to nedalo do poriadku, aj preto by mi to prácu dosť komplikovalo...okrem iných faktorov, samozrejme, ale je fakt, že keď si zvykneš... 🙂 😉

lopezka
1. aug 2009

marushka, no mne ta klima zatim vyhovuje, pretoze mi ju nemame pustenu na fukanie ....teda nie je tam zima 😠 .....ide o to, aby tam bolo trosku chladnejsie ako vonku tie 30-ky ......a vtedy sa mi dycha lepsie 😅
my to nemozme mat moc na chladno, lebo kolegyne su zamrznute a furt im je zima .... 😀 tak ja im to tam teraz trosku zneprijemnujem, aj ked nechtiac 😀 😝 ale vzdy je tam lepsie ako vonku .......uz aby bola jesen, tentoraz sa na nu hrozne tesim, aj ked ju inokedy nemusim 😠

dadulka2000
1. aug 2009

vidite kocky,... nas horucavy netrapia v anglicku,... idealnych 22C tu mame skoro cele leto. asi tyzden boli 30tky a sami nevedia co bude v auguste. 😎

marushka
1. aug 2009

hm, tak u nás fúkalo, sedela som presne pod... ☹ ☹ ☹ čo už...aj ja sa teším, nemusí to byť zrovna studené, upršané počko, ale nech sa hlavne ochladíííííííííííííííííí... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre