Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

k.a.t.k.a.
3. aug 2009

mirka 😔

dnes je hrozny den 😝 cely den akoby mi brucho tvrdlo 😝 cez noc som sa zobudila s bolehlavom 😝 aspon ze v poradni dnes bolo vsetko OK, zabka zase skakala 🙂 no a vo stvrtok ma caka 3D a buduci utorok AFP+toxoplazmoza

lopezka
3. aug 2009

ahojte opat 😅

sisipetka, ahoj a vitaj po dovolenke, susedka moja 😀

ja som zatial pribrala 4 kg a brusko uz myslim neschovam 😅 .....akurat zo mna jedna kolegyna vymamila priznanie 😀 a hovori, ze to posledny tyzden silne tusila, lebo vraj uz vyzeram uplne jak taka mamina 😀 😅

adros, do toho hlohovca aj ja zvazujem ist 😅

adros
3. aug 2009

lopezka, mne to odporucila znama,bola velmi spokojna

olienka12
3. aug 2009

lopezka v praci este nevedia, ze si tehu? ved uz tam budes len 4 mesiace 🙂

ives77
3. aug 2009

katka aj ja mám dnes čo sa týka bruška zlý den bolí ma tiež mám sem tam pocit ako keby mi tvrdlo dnes je fakt nejaký blbý den 😒

boncusik
3. aug 2009

mirka, je mi to strašne lúto ☹ drž sa, budem na teba myslieť, nech to najrýchlejšie prebolí, aj ked bolest v srdiečku zostane navždy 😢

olienka12
3. aug 2009

ives ja som mala taky pocit vcera cely den a dnes mam pocit,ze je zasa vacsie dala som do albumu 😉

bamulka
3. aug 2009

ahojte tehuľky 🙂 my sme tiež januároví, ale ako to tu čítam, určite nebudeme s vami stíhať písať 😀 😉 inak to tu fičí...
Je mi ľúto smutných správ, aj napriek tomu, že sa nepoznáme, želám Mirke z celého srdiečka hlavne veľa sily a opory v najbližších... a keďže si Mirka ešte mladučká, určite ďalšie zdravé detičky budú 😉 držím palce...

Babenky teda vám sa tie brušká dobre zväčšujú 😕 ja som na začiatku vážila 62 kg, potom som kvôli občasným nevoľnostiam "schudla" na 61 kg a to sa ma drží doteraz, ani deko navyše, ale bábätko vraj pekne rastie... tak uvidíme či začneme priberať 😀

všetkým vám prajem príjemné tehuľkovanie, ja keď budem stíhať, tak sa ozvem 😀 ale asi budem mimo obrazu...

ives77
3. aug 2009

olilen nec máš ho vačšie je to vidiet len nech nám pene rastu 🙂

civavava
3. aug 2009

mirkaaaa, moja, je mi moc moc luto co sa ti stalo.....ja viem, ze sa to neda opisat..prezila som to iste, aj ked "len" v 12 tt......prajem ti zo srdiecka vela sily, len vsetko dobre, aby sa to uz NIKDY nestalo a aby si bola coskoro opat mamina....

ciefulik
3. aug 2009

mirka 😢

baileysa
3. aug 2009

mirka, je mi luto, co sa vam stalo, vase dve babatka uz ostanu navzdy vo vasich srdciach a tak budu s vami stale...

janka1
3. aug 2009

mirka drz sa a vela vela sil posielam 😔 🙄

ahojte kocky no vy ste sa rozpisali 😨

marushka
3. aug 2009

dobrý večer tehulky, ja zase len na skok....

ja som tiež nejaká zmätená z toho môjho bruška - pohyby všelijaké, alebo žiadne 😒 😒 😒 no snáď je všetko ok 😒

katka, ja nakoniec 3D/4D v hlohovci 😉 adros , tesne sa minieme, ja idem 11.9. 😉 😉 😉
inak poradňu mám 14.8., dúfam, že aj nejaké sono padne, ja som mala len 4x, ale tam rátam jedno u kamošky a druhé konziliárne pri problémoch spred mesiaca 😒 😒 😒 môj lekár mi robil 2x....

a tepla už mám tiež tak akurááááááááááááááááááát plné zubky 😝 😝 😝

baileysa
3. aug 2009

markee, grelu, drzim vam palce, nech su tieto vysledky falosny poplach... ja poznam vela mamin, ktorym hovorili, ze dietatko bude take a take, a maju zdrave deticky, tak si myslim, ze tie vysledky mozu byt aj riadne skreslene 🤐 kazdopadne drzim palce, nech uz nemusite mat taketo stresy 😔

baileysa
3. aug 2009

marush, aj ja mam teraz par dni pohybovy klud 😉 to su asi babenka v takej polohe, ze do nicoho nebuchaju, sak este maju dost miesta 😉

ja som este nepribrala, teda myslim, lebo som zmenila vahu, tak neviem, ako vazila stara, ale brusko uz mam celkom dost, pri prvom tehu som sa tiez splhala k 20 kil navyse, tak si nerobim starosti, ze by som malo pribrala, verim, ze to dozeniem 😅

marushka
3. aug 2009

ach jo, baileysa , veď ja si hovorím aj racionálne oddôvodňujem, že všetko je tak ako má byť, a snáď mám ešte nejaký feeling- maminovský .... 😉 😉 😉

inak, ani ja som nepribrala počas tehu, max.tak 3kg...uvidíme, ako sa to nakoniec rozbehne 😉 , pri prvom tehu, 11kg 🙂

a janka, ajoj, dlho som ťa nevidela 😎 🙂 😉

janka1
3. aug 2009

tak u nas baterky vo fotaku vybite 😖 odfotim brusko zajtra mne za posledne dni narastlo magickou rychlostou 😀

tak podme nato 😉 moj obvod je presne na doraz 111cm 😀 hadzte aj vy rozmery 🙂

marushka
3. aug 2009

jááááááááááj, jani, ja hodím, keď u našich nájdem krajčírsky meter 😉 😉 😉

ives77
3. aug 2009

jani ja mám obvod 98cm 😉 😉

janka1
3. aug 2009

tak len hadzte 😀
zatial stav :
1. janka1
2. ives 77

bebel
3. aug 2009

Ahojte,
hlásim AFP ok. Stihla som aj EKG a konzultáciu na hematológii.
Dokina mi tvrdila, že môj hodnotovo rozhádzaný krvný obraz je normálny fyziologický tehu stav.
Ale

baileysa
3. aug 2009

bebel, super, ze mas vysledky ok, mne pri prvom tehu tiez behali hodnoty, tusim cholesterol som maly uplne na h..., ale to nik neriesil, ze v tehu moze byt vsetko inak 😔

idem na ten obvod, nemam sice krajcirsky, ale dakym motuzikom sa odmeriam 😎

marushka
3. aug 2009

jani, tak teraz nemám ten meter...ale..pred týždňom ešte doma to bolo 106cm...tak netuším, či sme podrástli 😉 😉 😉

bebel, tak supiš AFP 🙂 😉 🙂

janka1
3. aug 2009

tak doplnim az budete postupne pridavat ja som vcera take velke brusko nemala a dnes som aj cely den citila, ze je nejake napnute a teraz vecer uz mi zavadzalo , tak ze idem ponerat a na moje prekvapenie tooolko cm 😀
a je uplne vydute dopredu 😀 😀

bebel
3. aug 2009

Ahojte,
hlásim AFP ok. Stihla som dnes aj EKG a konzultáciu na hematológii.
Dokina mi tvrdila, že môj hodnotovo rozhádzaný krvný obraz je normálny fyziologický tehu stav.
Ale aj tak mi budú opakovať odbery na krv. obraz v piatok a v pondelok mám prísť pre správu z porovnania pre môjho dokiho. Chce mi predpísať železo a ešte niečo..... 😠 aj keď nechápem načo, lebo erytrocytov aj leukocytov mám práveže nad normu .

Krčok je ok. Za 6 týždňov mám cca 1 kg navrch. Ja dúfam , že do konca nenaberiem viac ako 10-12 kg.
Morfo Usg a poradňu mám až 8.9. a potom ma doki objedná v GPN na 3D.

Teddyna vitaj.

A bola som podvečer pozrieť motivačne kamošku a jej čerstvý mesačný prírastok...hmmmm, strašne maličké mi pripadajú tie bábätká...až sa obávam, ako ich chytiť 😅

janka1
3. aug 2009

bebel tesim sa s tebou k dobrym vysledkom 😵

ives77
3. aug 2009

bebel paráda som fakt rada,konečne aj dobrá správa
Jani asi toho bude viac zajtra niektoré už spia a niektoré ešte asi víkendujú 😉

janka1
3. aug 2009

ives 😉 ja to chapem aj my este dovolenkujeme , ale vecer mam cas tu nakuknut 😉 ked uz lezim v posteli a oddychujem 😉

zajtra cakam miery modelky 🙂 😵

baileysa
3. aug 2009

ja mam 95 cm, ale moze byt skreslene som sa dakym kablom merala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre