Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
3. aug 2009

Sry ...odpálilo mi príspevok ndopísaný .
Ježiši...tak to ja sa teda nejdem merať 😕 😝 ešte by so z toho chytila depku....dnes som sa navyše dobre napráskala segedínu 😀

marushka
3. aug 2009

aj moja segra má pomaly dvojmesačné bábo...a aj mne príde absolútne mini a to mal skoro 4kg pri narodení, také drobča 😉

tak babulky ja zase idem, klipkajú mi oči, čo je pri mojej totálnej nespavosti teraz priam zázrak, tak to idem využiť 😔 😔 😔

dobrú nôcku 😉

janka1
3. aug 2009

1. janka1 111 cm
2. ives 77 98 cm
3. baileysa 95 cm

janka1
3. aug 2009

dobru marushka 😔 🙂

ives77
3. aug 2009

tak idem aj ja do hajan tak dobru noc všetkým tehulkám aj ich miminkám.....

k.a.t.k.a.
3. aug 2009

hlasim miery 80cm 😅

baileysa
3. aug 2009

dobru noc 🙂

mne kamosky, co uz maju druhe dietatko hovoria, ze sa im potom, ked sa vratili z porodnice, zdalo to prve, co mali doma, strasne tazke a velke 😅

antoniab
3. aug 2009

ahoj
mirka je mi to strasne luto 😢 vela vela sil aby ste to prekonali a dalsie tehulkovanie bolo bezproblemove a stastne 🤐

jej baby tak to mate pekne bruska musim sa aj ja pomerat dneska som kupila vysielacky a podlozku tak sme to hned vyskusali tak sa vytesujem 🙂

janka1
3. aug 2009

1. janka1 111 cm
2. ives 77 98 cm
3. baileysa 95 cm
4. k.a.t.k.a. 80 cm

dorotkaa
3. aug 2009

Janka, moje miery : 86cm 🙂

antoniab
3. aug 2009

tak moje miery : 84cm 🙂

olienka12
3. aug 2009

115 cm a plus 6 kg 😖

olienka12
3. aug 2009

ja som uz teraz velerybaaaaaaaaaaaa pomooooooc

janka1
4. aug 2009

dobre ranko 😉 🙂
tak ja neviem ci som vcera bola nafuknuta , alebo riadne najedena 😨 ale dnes rano mam obvod 107 cm 😒 😅

1. olienka 115 cm
2. janka1 107 cm
2. ives 77 98 cm
3. baileysa 95 cm
4. antoniab 84 cm
5. k.a.t.k.a. 80 cm

dorotkaa
4. aug 2009

Janka mna si zabudla... ☹

janka1
4. aug 2009

1. olienka 115 cm
2. janka1 107 cm
2. ives 77 98 cm
3. baileysa 95 cm
4. dorotka 86 cm
5. antoniab 84 cm
6. k.a.t.k.a. 80 cm

dorotka prepac 😒 😉

gucz
4. aug 2009

dobré ránko 🙂
ja sa radšej merať nejdem, lebo by som viedla na plnej čiare, a to ešte ani nejak bruško (ako tehu) nemám 😅

u nás v noci pršalo, teraz je zamračené a je strašne dobre, taký svieži vzduch. Ukazuje mi to tu, že v TT, alebo v okolí by mala byť búrka, ale tu u nás zatiaľ nieje.

janka1
4. aug 2009

dobre ranko gucz 😉 nedepkuj ved nehrame preteky 😉 len porovnavame ved kazde telo je inee 😉

markee
4. aug 2009

Ahojky holky,jé vy se už měříte? To je prča. No já se radši neměřim-zatim.Až podle těch testů jak dopadnou.
Teď snídám kafe a domácí housku-včera jsem je pekla v mamčiný pekárně. Mňam 😀

janka1
4. aug 2009

makree ja som s tym zacala nakolko vcera som si nevidela spicky palcov 😖 😀

gucz
4. aug 2009

markee mňam, aj ja by som si dala. Akurát rozmýšľam, že čo na raňajky, ale zatiaľ ma nič nenapadá. Asi si spravím chlebík vo vajíčku, to mi vždy chutí, aj malej

gucz
4. aug 2009

no tak som sa odmerala, mám 112 cm 😝 🤐 😖 😀
a až teraz ako som sa merala, som zistila, že aj mne sa dajako vydulo (cez noc 😀 😀 😀 )

gucz
4. aug 2009

no nejak sa u nás zotmelo, aj dážď sa spustil,
zatiaľ vypínam pc, idem si spraviť raňajky, zavesiť opranú záclonu a zapnúť ďalšiu pračku
tak papa

miroslava89
4. aug 2009

ahojte, mna dnes pustili z nemocnice- na vlastnu ziadost.. v sobotu vecer sme prisli o nase 2dievcatka 😔 este v sobotu popoludni mi zacalo velmi tvrdnut brusko mala som silne krce, myslela som si ze to prejde ale bolo to cim dalej tym horsie..vecer sme sli do nemocky a tam nam dr. len povedal ze babenkam uz nebiju srdiecka 😔 uz sa nedalo nic robit nase babetka uz boli anjelikmi v nebicku 😢

a mozno si o mne pomyslite ieco zle..ale ked tak nad tym premyslam tak netrapi ma to az tak velmi.. je pravda ze to boli nase dievcatka ze sme ich mali velmi radi a velmi sme sa na ne tesili.. ale uz vtedy ked ma po serklazi pustali domov tak nam nedavali velku nadej ze vydrzime do konca tehu.. maximalne tych par tyzdnov a keby si dievcatka narodili skor tak by to bolo aj pre nich trapenie 😢 a k tomu som mladucka tak mozno sa nam podari este niekedy mat dalsie deti 😔

nedockava4
4. aug 2009

Ahojte, tehulky....
tak, pripajam sa s rovnymi 100 cm 🙂
Mirka....vsetko je tak, ako ma byt....a presne ako pises....budes mat dalsie miminka, z ktorych sa budes tesit...
Si silna osobka 😉

grelu
4. aug 2009

mirka...nabuduce bude vsetko bezproblemove...si si vsetky problemy vycerpala uz teraz....drzim palce 🙂

janka1
4. aug 2009

mirka co by sme si mali mysliet 😉 stalo sa to tak ako malo a nikto by tomu nezabranil 😉 🙂
drzim palceky na dalsie snazilkovanie 🙂 😵

janka1
4. aug 2009

1. olienka 115 cm
2. gucz 112 cm
2. janka1 107 cm
4. nedockava4 100 cm
2. ives 77 98 cm
3. baileysa 95 cm
4. dorotka 86 cm
5. antoniab 84 cm
6. k.a.t.k.a. 80 cm
cakam na dalsie 😉 asi urobim tabulku v tt 😉

janka1
4. aug 2009

1. olienka 115 cm
2. gucz 112 cm
3. janka1 107 cm
4. nedockava4 100 cm
5. ives 77 98 cm
6. baileysa 95 cm
7. dorotka 86 cm
8. antoniab 84 cm
9. k.a.t.k.a. 80 cm
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miroslava89
4. aug 2009

ale ak vam to nebude vadit tak budem medzi vas stale nakukovat aspon trosku ze ako sa vam dari..

a este sa vam chcem vsetkym podakovat za podporu aj teraz..aj pocas tehu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre