Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

markee
4. aug 2009

Mirka,držím palce ať se psychika brzo srovná a vy se můžete začít snažit o nové miminko. Určitě to vyjde brzo a vše dobře dopadne 😉

lopezka
4. aug 2009

dobre ranko tehulky,
no skoda ze som tu uz vcera nebola, aj ja by som hodila miery 😀 v cm to neviem, ale pribrala som 4kg 😖

olienka, v praci to vedia na nasom oddeleni a mozno ten, kto to na mne zbadal, ale nikomu nehovorim "hej pozri sa, som tehu 😀 " ....takze ta kolegyna, o ktorej som pisala, to este nevedela, iba tusila 😅

adros & marushka .....aj ja sa idem objednat do toho hlohovca ....len som sa musela vcera vecer doma spytat draheho, ci nam to dovoli rodinny rozpocet 😀

jejda aj vam sa tak dobre spinkalo v tom dazdi ? no super 😅

miruska, tak nadalej vela sil 😅 .....ja som ti to nechcela pisat, ze si mladucka .....ale naozaj mas pravdu, este si mladucka a prilezitosti mat babo bude dufam este veeeeeeela 😅 drz sa, cmuk 😀

markee
4. aug 2009

Mirka určitě k nám pořád choď,budeme moc a moc rádi,že nás neopouštíš 🙂

nedockava4
4. aug 2009

Mirka...myslim si, ze my vsetky budeme rady, ked k nam budes chodit....

nedockava4
4. aug 2009

tehulky....mam super spravu...vytesujem sa ako malaaaa
od zajtra idem znova do robotky....juchuuuu....takze predsa si ma tam nechali 🙂

janka1
4. aug 2009

mirka este toooo, aby si odisla patris tu aj so svojimi anjelikmi, takze ziaden odchod 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bebel
4. aug 2009

Jasné Mirka, to je veľmi rozumný postoj ....posielam Ti 1 veľké objatie. Máš kopec času.
Naplánujte si teraz s drahým nejakú perfektnú svadobnú cestu , takú na ktorú by ste sa s deťmi nikdy nedostali 😉
Tahiti, Thajsko, Indonézia, Zanzibar, Kuba, Keňa...čokoľvek, čo bude plné dobrodružstva a zážitkov 🙂
Odporúčam pozrieť CK Bubo alebo na vlastnú päsť a aspoň na 2-3 týždne .

olienka12
4. aug 2009

Mirka, som rada,ze si ok a ze to beries takto. Je mi velmi luto,ze to takto dopadlo, ale usetrilo ti to urcite vela trapenia. Drzim prsty, aby ste sa co najskor cez to preniesli a zivot Vam priniesol novu nadej Drz sa 🙂

janka1
4. aug 2009

nedockava supeer BLAHOZELAM 😵

bebel
4. aug 2009

Gratulujem nedočkavá 😉 super si to zvládla, takže máš dobu neurčitú a nárok na všetky výhody a práva 😀

lopezka
4. aug 2009

nedockava, a preco si mala odist? asi ma minula tato info 😖

ja som akurat minuly tyzden riesila so sefkou, kolko chcem byt doma na materskej 😖
baby, vy planujete byt doma cele 3 roky? 😎

nedockava4
4. aug 2009

janka....dakujem....veeelmi sa tesim....len dufam, ze mi bude dobre...a ze aj miminku to bude vyhovovat...

olienka12
4. aug 2009

baby mne ide hlavu rozhodit od pol 8 dnes "buraju" nasu bytovku... kedze je to panel vsetko pocut, namiesto kocikarne robia este jeden byt a vrtaju neviem cim asi zbijackou cely dom sa trasie a hlas vlastny nepocujem..... osalim sa dnes doma 😖 😖 😖 😠 😠

janka1
4. aug 2009

nedockava ked nebude das sa na PN 😉
lopezka tazko teraz povedat kolko chcem byt doma 🙂 cas ukaze 😵

miroslava89
4. aug 2009

casu na babetka mame dost vela- sice drahy chce stihnut babo do jeho 35tky.. ale tak snad sa dovtedy podari...

bebel s drahym planujeme dovolenku.. trosku netradicnym sposobom ale aspon na paru tyzdnov odist prec a snazit sa nemysliet na to vsetko co sa stalo..

bebel
4. aug 2009

Lopezka...to záleží od bábätka.....ak to bude malý uvrešťaný pekelník a prícucník ako bol Bruno budem pokukovať po robote už od roka a pol ....ak to bude sladké spavé, milé a spokojné dievčatko...vychutnám si ju do 3 rokov 😉

nedockava4
4. aug 2009

bebel...presne tak....ved ty vies (a aj ostatne tehulky, ktore boli zapojene do mojej dilemy) ako som sa nad tym trapila
lopezka....mala som dobu urcitu do 30.6. a potom mi volali,ze uz pre nich nepracujem....ale vsetko vyslo tak, ze pracujem a dokonca uz na dobu neurcitu 🙂

bebel
4. aug 2009

Mirka to je fajn 😵

lopezka
4. aug 2009

nedockava, tak to je potom super, blahozelam 😅

janka & bebel, no u mna to nezavisi od toho, kolko by som "chcela" byt doma, ale kolko budem moct .....a uz teraz viem, ze to dlho nebude ☹ ☹ ☹

janka1
4. aug 2009

lopezka a to uz preco 😕

petronelka77
4. aug 2009

Ahojte tehulky, tak aj ja sa pridavam s cm 😉 . Teraz som sa merala - 95 cm + 2 kilecka navyse 😉

lopezka
4. aug 2009

janka, ja si nemozem prist o svoje miesto....a tak dlho mi ho drzat nebudu ☹ platim totiz hypoteku 😔 tak to budem musiet nejako vyriesit a ist do prace maximalne po roku, ak nie skor ☹ ☹ 😔
bude mi to hrozne luto, ale ja som to vedela od zaciatku, hned ako sme sa o babo zacali snazit 😒

janka1
4. aug 2009

1. olienka 115 cm
2. gucz 112 cm
3. janka1 107 cm
4. nedockava4 100 cm
5. ives 77 98 cm
6. baileysa 95 cm
7. petronelka77 95 cm
8. dorotka 86 cm
9. antoniab 84 cm
10. k.a.t.k.a. 80 cm

janka1
4. aug 2009

lopezka ked si na materskkej tak si v ochrannej lehote miesto ti drzat musia 😒 sice ti mozu dat vypoved hned v den nastupu, ale to je vec dohody , ale ty vies najlepsie ake su tam pomery a a ko sa ty vies s nimi dohodnut , drzim palceky 🙂 😉

olienka12
4. aug 2009

:((((( najvacsia.... dufam,ze ma niektora coskoro predbehne

adros
4. aug 2009

dobre ranko babule!

Tak moje miery 94 cm a 5,1 kg navrch.

Mirka,jasne, ostan s nami, my budeme len rady.

No, ja by som chcela byt domka 3 roky a mozno dlhsie, ak si zadovazime este jedno mimco 😀

micicici
4. aug 2009

mirka, je mi velmi luto co sa stalo, ale som rada ze ro beries takto ako to beries. asi to tak jednoducho malo byt, alebo to bol osud alebo ja neviem. mas pravdu, ze si mladucka a uz ta v zivotue budu cakat s tehulkovaim len dobre a prijemne veci... hlavu hore, usmev na tvari a chod dalej... drzkaj sa a oddychni si na dovolenke 🙂

lopezka
4. aug 2009

janka, viem ze ma nemozu vyhodit, ale moje miesto mi podla zakona drzia len 1/2 roka ......potom maju narok ma presunut na ine miesto .....a u nas nie je moc kam, co by dobre vynasalo 😀 takze tak .....no ved uvidim .....ja len dopredu viem, ze to nebudu 3 rocky 😠

olienka nebud smutna, este som sa nemerala ja 😀 skusim sa pomerat vecer ......mne uz brusko poriadne narastlo 😅

no tehulky musim ist pracovat 😠 pekny a pohodovy den vsetkym 😅 😀

janka1
4. aug 2009

1. olienka 115 cm
2. gucz 112 cm
3. janka1 107 cm
4. nedockava4 100 cm
5. ives 77 98 cm
6. baileysa 95 cm
7. petronelka77 95 cm
8. adros 94 cm
9. dorotka 86 cm
10. antoniab 84 cm
11. k.a.t.k.a. 80 cm

leuk
4. aug 2009

Dobre rano,

ja neviem, ci si mam co merat, lebo mne sa stale zda, ze ziadne brusko nemam a je mi to luto, este stale obleciem vsetky svoje nohavice pred ☹

Lopezka ja by som do prace mozno isla aj skor, len drahy hundre, ze zena sa ma starat o deti...Este mam aj pracovnu dobu od 8.30 do 17 hod...co je sice rano fajn, ale u nas su skolky otvorene tak max do 16...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre