• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
od rána som drhla kúpelku, kuchyňu a normálne ma začalo brucho bolieť.... asi si pôjdem ľahnúť
7. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my už máme pre dievča takmer vybraté, len sa rozhodneme či to bude Sofia, alebo Kiara, ale s chlapčenskými som zúfalá, nechcem nič otrepané ani veľmi exotické, páči sa mi Viktor, ale máme doma Yorkshira, ktorý sa volá Viki a my ho voláme Viktor tak to by asi nebolo najvhodnejšie :grinning:
7. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ani sa nenazdas a budete mat dalsie babatka na ceste...uvidis... :pensive: ...
7. aug 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka krasne mena ste mali vybrate :sweat_smile: ...neboj, este bude aj Yasminka aj Nellynka :wink:

tak babule, musim ja ist robit :sunglasses:

tak krasny a pohodovy den vsetkym zelam :grinning: :sweat_smile:
7. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz davaj na seba pozor...

nedockava si ma potesila :sweat_smile: ale ako na druhej strane cigani uz maju asi vsetky mena sveta od Haňky az po Esmeraldu.. takze nenajde sa meno ktore nemaju :unamused:

evka ale dvojicky uz mat isto nebudeme :pensive:
7. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezúfaj Mirka, možno motyka vystrelí a vy budete mať dvojičky
7. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brunko vybral dievčenské, prišiel ku mne a dal mi pusu na brucho s tým, že to bude Bibinka a chlapčenské ma napadlo, podľa mojej 1. teenage lásky, ktorý sa volal Mark, podľa Marka Spitza :sunglasses:
7. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka...mas pravdu...a mozno to bude uplne inak...ze porodim a zrazu vymyslim uplne ine meno :slight_smile:
bebel....hm, maleho romantika mas doma :slight_smile:
7. aug 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka motyka vystrelila raz tak neverim zeby mohla vystrelit druhykrat ale budeme radi ked budeme mat aspon jedno babo..pockame paru mesiacov a uvidime...

bebel aspon vidnoze sa tesi na surodenca...

nedockava uvidi sa v januari..
7. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas bol ten isty problem,ze Ema bola vybrana davno a na chlapcenskom sme sa nevedeli zhodnut...
Mne sa velmi paci richard ale drahy nechce take meno, pretoze poznal nejakeho risa a bol idiot :slight_smile:) Tak sme sa zhodli na Daniel :slight_smile:)
7. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel...tvoj syncek je zlaty... :sweat_smile: ...

Mirka mozno nie dvojicky a ktovie mozno aj motyka vystreli! :wink: , ako pisala Dana
7. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidime baby...ako vidim vacsina z nas...dievcenske maaa..., ale s chlapcenskymi je problem :sweat_smile: ..Vydno , ze mi zenske inklinujeme viac k zenskemu rodu :sweat_smile:
7. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli...tak ty mas manzela podobneho mojmu :slight_smile:
a mozno nakoniec obidve budeme mat Richarda :slight_smile:
7. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, idete niektorá na 4D sono do Pruského??
7. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava dufam,ze je to ema :slight_smile:) som zla zla zla... :grinning:
7. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked budu chlapci tak to risknete a nechate vyber mien na chlapov..
7. aug 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne aj ja som nechala chlapcenske na mojho... :slight_smile: ale ja mam problem s dievcenskymi menami... ked mne sa vela mien paci, co sa mojmu drahemu nie... takze tak... a ked sa ho spytam, ze aby sme isli nejake vyberat, tak ze ved je este cas.... nooo v podstate ma pravdu. Moja kamoska pomenovala syna az v porodnici... a sranda je , ze dhlo mala jedno vybrate a v porodnici sa rozhodli pre ine a po dni ho zmenili na to dlho vybrate... a jej muz , ze neboj, ked to dieta uvidis, hned ti meno napadne... :wink:
7. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bruno sa fakt teší. Minule nastala celkom komická situácia, kamoška šla na masáž a poprosila ma, či jej pobabysittujem mladšiu 5 mesačnú dcérku.
Tak som s malou Vikinou prišla domov a Bruno s Ninou(malou susedkou) sa naháňali po terase.
Hneď ku mne dobehli, že či je to už naše bábätko :grinning:
A potom sa striedali v tom, kto ju môže pobozkať na líčko s hláškami, aká je krásna .
Viky je našťastie celkom otrlá, lebo má pojašenú staršiu sestru Sofiu...a držala ako hluchý dvere :sweat_smile:
7. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggi...nooo...tak to je dobree... :sweat_smile: ..
7. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vas dneska opustam.. po mesiaci idem sadnut za volant auta.. snad som soferovat nezabudla.. a idem "trochu" na nakupy.. o tyzden ideme na dovolenku a ja nemam co na seba :unamused:

prajem pekny dnik
7. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka nech si na dovolenke dobre oddýchneš a pripravíš sa na ďalšie tehuľkovanie
babel začína sa mi páčiť meno Bruno, z tých čo som už prečítala a pospomínala je asi najkrajšie. Možno si ho požičiam ak to bude chalan :wink:
7. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka...a kam idete na dovolenku?
7. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava 14jula na cyprus.. len tak na 12 a potom v septembri na 3tyzdne na kubu
7. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka uzij si to najlepsie co ste mohli urobit :wink:
7. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka...tak to mate super...bude to uzasny relax :slight_smile:
prijemne nakupovanie :slight_smile:
7. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri....14 augusta si asi chcela napisat :slight_smile:
7. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja teraz pozeram co za chobotinu som napisala :grinning: ale pochopili sme sa akosi
samozrejme ze augusta..

ale uz utekam..
7. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo..Mirka prajem ti prijemnu cestu a nakupovanie...
Uzi si dovolenku a hlavne si oddychni.. :wink:
7. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka...jasne, ze sme pochopili....
evka...ty co este robis v robotke?...sup-sup domov :slight_smile:
7. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava a kedy je ten veltrh, si ma asi inspirovala? A vsetko tam bude venovane babatkam? Ci je to spojene si nejakym inym veltrhom?
7. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok