Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
13. aug 2009

ja mám zajtra poradňu, som zvedavá, dúfam, že všetko je ok 😉 sa teším, len neviem, či mi bude robiť sono, rada by som , kôli pohlaviu...ale ako ho poznám, tak ma asi objedná na budúci týždeň 😕 len by som už rada, stále kupujem len biele a krémové vecičky, a nikde nič poriadne nemajú...zajtra asi hodím aupark, snáď na niečo natrafím ☹

andykca
13. aug 2009

ives - na FB to si nieco poklikala alebo ti to niekto poslal 😉

jaaaani nadherna fotecka...babenko z blizka to je krasne xi

babyyy tak zacinaju hody???jeeej tesim sa xi...ach jo dostala som chut na dusenu kapustu hehe

marushka
13. aug 2009

gucz a čo ti bráni? hači do autíčka a prifič do grobu 😉

andykca
13. aug 2009

marushka mne Dr povedal ze v 20.tyzdni mi bude babatko merat takze by ti teoreticky mohol automaticky robit sono...alebo si vypytaj hehe... a ak nie skus kupit este nieco v zltom to je taka podla mna neutral farba 😉

jojo aj ja mam hlad hehe

wanduska
13. aug 2009

cau drobec, este dobre, ze si nestihla, lebo ja som tam dobehla s vyplazenym jazykom a oni mi povedali,ze dnes je cvicko zrusene. tak som sa zaviezla do relaxu na stepper&co. a pritom som sa tak tesila na tehotenske natahovacky🙂 dnes tu bol kamos a ze aka som vysportovana...haha, este, ze chlapi nemaju zmysel pre detail 😎

wanduska
13. aug 2009

inac, uz od pondelka cakam na vysledky afp...ze vraj im to niekedy trva aj 10 dni.normalne mi z toho cvakne..cakanie fakt neznasam.. ako zvladate to nechutne dusno?

gucz
13. aug 2009

marushka a možno aj hačám a prídem 🙂, teda ak ukecám manželíka

gucz
13. aug 2009

wanduska dusno nezvládam, fakt, pár posledných dní som ako "skapacina". Ak je horko nieje mi dobre, a ani teraz nie... ja sa tak teším na zimu a ustálené počasie

gucz
13. aug 2009

wanduska snaž sa na tie výsledky z testov nemyslieť, ak sa to dá, ja mám tiež strach, no ale hovorím si, že tým výsledky neovplivním, tak sa snažím myslieť na dačo iné ak ma to napadne

gucz
13. aug 2009

kde ste????

marushka
13. aug 2009

hm, andycka, sono by sa robiť malo v 20tt, ale tento môj gyndoš je strašnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😝 😝 😝 ja som z neho zúrivá do pobláznenia, teraz asi pred mesiacom som mala obdobie, že na neho kašlem a zaplatím si súkr.centrum na prenatálnu starostlivosť, lebo ma trošku dosť vytáča, jemne povedané 😉 ...

marushka
13. aug 2009

uhm, gucz, ukecaj 😉
aj mne je zle, teda dnes pri varení som skoro odpadla, to ten debilný tlak toto robí... 😝 😝 😝

olienka12
13. aug 2009

wanduska u nas je zima aj cely den tak bolo... ja som cakala 2 tyzdne a 3dni na vysledky,ale oplatilo sa vsetko v poriadku

ives77
13. aug 2009

to mi poslala tuším adry najlepšie bolo že som prv nevedela čo stým haha 🙂

gucz
13. aug 2009

však to, ten tlak je na prd, mňa vždy z toho rozbolí hlava keď je takto, že 15 minút mraky, potom vykúkne slnko, potom zasa mraky, potom prší, potom nie.... keď sa to takto rýchlo mení, tak mi ide vyraziť dekel na hlave a napína ma na zvracanie. Navečer som si dala jeden cephyl, trochu pomohol, už mi nieje tak strašne, i keĎ hlavu ešte cítim.

gucz
13. aug 2009

no nič idem umyť farbu z vlasov, zatiaľ pa

janka1
13. aug 2009

uz som tuuu 😉
dakujem zienky naozaj sme stastniiii 😵

olienka ano bola s nami aj Vladka , toto by si nenechala prepast 😀

olienka12
13. aug 2009

ako reagovala?

zucana
13. aug 2009

ahojte.bola som u toho lekara. krcok je zavrety a srdco bije a ze mam byt kludna a nenamahat sa....ukazala som aj nohavicky ze to nic nie je, a vravela som ze mam trochu biely vytok a on ze ked ma nesvrbi a neboli tak nic nebudeme davat a ja sa iba strachujem ked tu pisete s tymi vytokmi ale inde zasa pisu ze je to v tehu normalne a ja som ho mala aj ked som tehu nebola...nie je to vela
a potom dosla jedna rodit a som sa zabudla spytat na brucho (som si myslela ze mi tvrdne,ale ono sa iba tak nafuci ked sa najem a iba tam hore takze to bude asi zaludok...keby som mala nieco vazne tak by som snad mala bolesti a povedal by mi. nie?.. ved uvidim. ja idem asi zajtra rano na tu krv .... povedal mi ze mam ist v 16tom alebo 17tom tyzdni a v sobotu koncim 16ty tak neviem ci mam ist zajtra alebo v pondelok... hm?

andykca
13. aug 2009

marushka nooo verim ti ze ked je Dr mimo tak to vi vytocit hlavne ked cakas babatko...mozno by len stacilo vybrat nejakeho ineho Dr. to mozes kedykolvek...ja som chvalabohu mala stastie len na dobrych Dr....

olienka ako si to vydrzala? ja som cakala tyzden a uz som sa nevedela dockat 🙂

ives ano myslim ze to bola ona aj mne poslala 🙂nooo zvykaj si na FB sa fselico posiela xi

a zabudla som...baby aj mne je dnes zle...som predychavala vela krat aby som neskoncila na wc....co toto je za den?

wanduska
13. aug 2009

inac, okrem toho, ze som ako rozliate mlieko, mam pocit, ze na pocasie pomaha akurat tak cerstvy vzduch, vela tekutin a jedno kafco denne.
zucana, ja by som mu asi zavolala a spytala..aj ked tito nasi lekari - moja lekarka si snad do porodu nezapamata, ze som tehotna....

janka1
13. aug 2009

olienka bola rada, ze vidi brata 😉 a je stastna, ze sme ju vzali a mala tiez zazitok ..okomentovala iste veci ako teraz sa podoba na mna 😀 a bradu ma ako ja 😀 / ale ma ju presne ako manzel aj vrchnu peru/
no stasna je aj ona a uz nech sa narodi, uz ho chce vidiet nazivo a nosit na rukach a kocikovat 🙂

andykca
13. aug 2009

zucana neboj vytok kym ta nic nesvrbi je normalny...aj ja mam trochen cez den 😉
co sa tyka bruska by som sa opytala radsej Dr. ale moznoze papas cez den nieco co nelahodi tvojim crevam a ta nafukne a to sa tiez stava aj mne...
a krv noo mne brali v strede 16teho tyzdna tak zajtra by si aj mohla ist...no to sa musis rozhodnut ty 😉

janka1
13. aug 2009

nedockava ano boli sme u DR. Dankovcika, tak ako v 12tt uzasny doktor, aj sme posrandovali a vela pokecali 😉

olienka12
13. aug 2009

andy mala som pocit,ze je vsetko ok a citala som,ze NT ma vacsiu vahu ako tie testy,tak som nestresovala,ale dnes to velmi potesilo a dvihlo naladu

wanduska
13. aug 2009

janka, ta fotka je uzasna...je to fancy vidiet do brucha.. maly je hrozne zlaty -a ma meno, ktore aj ja favorizujem 🙂

ives77
13. aug 2009

ahooj nejak mi dnes nieje dobre idem si asi lahnúť,dnes je nejaký fakt blbý den pred chvílou ma celú rozklepalo a búšilo mi srdce ako zvon tak sa radšej idem natiahnuť dúfam,že je zajtra bude lepšie:🙂)

zucana
13. aug 2009

dakujem za odpoved a radu...myslite, ze s tym bruskom mozem pocakt do 31.8. ked idem k lekarovi alebo mu mam radsej zavolat?

andykca
13. aug 2009

oli tak to je jasne taka sprava vie velmi potesit..u nas sme boli hotove ja a moja mamina...drahy ten moc nevie co a ako aj ked sa mu to snazim vysvetlit hehe..ale pri druhom bude skusenejsi xi

andykca
13. aug 2009

ives veru bez oddychovat..idem aj ja 🙂

zucana ak to citis tak ze je to nieco ine a nieje to len nafuknutie urcite mu zavolaj...cakas prve babatko on to isto pochopi a lepsie ti vysvetli ze kedy ti brusko tvrdne a kedy moze byt len nafuknute...

taaak baby dobru noc idem sa pritulit k mojmu drahemu 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre