Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

prdecek
18. máj 2009

bré ránko 🙂

naty
18. máj 2009

dobré ráno 😵

prdecek
18. máj 2009

jak je???? 🙂

naty
18. máj 2009

No dneska....asi zahájím den zubařem... 🤐 ...o víkendu mi natekla dáseň za osmičkou, jako kdyby ještě nebyla úplně proříznutá, a bolí jak čert...teď se to rozšířilo na celou tvář, tak se asi smát nemůžu, tak asi poputuju... 😔 ...snad to nebude nějakej zánět...
A jak se daří tobě takhle po ránu? 🙂
Jdu venčit psíka... 😵

prdecek
18. máj 2009

po ránu je to ok 🙂 zubaře nesnáším, já byla je to dva týdny zpátky 😝

plivit
18. máj 2009

dobre ranko 🙂

lili213
18. máj 2009

dobré ráno 🙂

drobec123
autor
18. máj 2009

dobre ranko, ja som dnes nejaka rozladena, mne uz druhy den nic nie je. teda minuly tyzden sa mi tak krutil zaludok a bola som veeeelmi citliva na pachy a vcera a dnes nic. tak nechcem si nic privolavat ale som nesvoja ..... kolke baby by boli rady ze im nie je zle a ja sa stazujem, ze ? 🙂

pietra
18. máj 2009

ahojte 🙂

mne sice stale nie je dobre, ale oproti vcerajsku sa citim uplne vynikajuco 🙂

drobec, netrap sa, ze ti nic nie je. Ved niekomu nie je nic cele tehu 😉

kalimerko
18. máj 2009

ahojky...
drobec bud ráda za to že Ti nic není... já jsem za to ráda, že mě nic nebolí, netrápí a citím se skvěle, doufám, že mě to vydrží....

prdecek
18. máj 2009

drobec mě taky nic není neboj 😉

u nás je pěkná bouřka! 😨

drobec123
autor
18. máj 2009

prdecek a to je kde u vas ? bojim bojim ja nechcem burku ! 🙂
diky baby za povzbudenie, tak zase nejako velmi sa netrapim, ved na UTZ bolo vsetko ok, srdiecko bilo. ale je neuveritelne ked clovek nemoze nieco ovplyvnit ako si namysla co vsetko sa moze stat 🙂

roxy_1
18. máj 2009

ahoj holky,no me taky nic neni,akorat me boli brisko jako pri ms a hrozne prsa,ale spatne mi neni,ba naopak mam dobry apetit,se musim hlidat 😀
u nas to taky vypada ze bude prset.... 😒 si rikam jak jsem doma ze se budu slunit ale zatim mi neni prano... 😅

drobec123
autor
18. máj 2009

roxy ale ved to su tie prave priznaky ! brusko boli lebo sa roztahuje maternica !

naty
18. máj 2009

Jj, mě to taky dr řekla...tak se poctivě roztahuju.... 😀
Jinak zubařka mě objednala až na zítra, tak to budu muset holt ještě vydržet... ☹
Neučíte se tu, holky, některá na zkoušky?? 😕 Já bych měla.... 😝 😀

lenocka5443
18. máj 2009

ahojte kocky...tak ja som sa prave vratila od doktorky, a vsetko je OK, robili mi aj UTZ a sme velký 9,2 mm...takze som rada...aj srdiečko bolo pekne vidno ako bije.....som rada......no mne dala, kedze som po potrate tabletky Dufaston, ale ze to je to iste co mate vy na vkladanie....len sa to zapijam...najblizšie idem na kontrolu až za mesiac...

lenocka5443
18. máj 2009

naty ja sa ucim...veru...prave pisem diplomovku a zaciatkom juna mam jazykove statnice..a ak sa zadari, tak zaverecne inzinierske budem mat v auguste...chcela by som to dokopat aby som potom mala pokoj....a mohla sa venovat materstvu...a co studujes..ja ekonomiku verejnych sluzieb

naty
18. máj 2009

já taky smolím, ale zatím jen bakalářku...státnice budu mít až v září, protože sem si na konec nechala tu nejhorší zkoušku, tak sem se bála, abych to stihla...naštěstí mám jen tu jednu, takže sem relativně v klidu...a navíc teď se stresovat nehodlám 😵 ...studuju historický vědy - listiny, starý písma, erby, pečeti a tak....magistr by se šikl, ale nevím...děsně mě to nebaví a mám, co dělat, abych skončila aspoň tohle... 😀 ...ale snažím se...dneska ty tituly sou trošku potřeba...

prdecek
18. máj 2009

leni já beru utrogestan a zavádím ho do pochvy 3x1tabletu

lenocka5443
18. máj 2009

no prdecek, mne povedala lekarka ze to je to iste.......ze to obsahuje tie iste latky...

drobec123
autor
18. máj 2009

lenocka, lekarka ma pravdu. utrogestan sa skor berie po IVF (umelom oplodneni) a Duphaston len ked su naznaky ze by sa mohlo nieco pokazit. ale vzdy zavisi od lekara, centra kam chodis.

roxy_1
18. máj 2009

lenocka tak to uz krasne roste 🙂 kdy dostavaji maminky tehu prukajdy?

naty
18. máj 2009

Já mám pocit, že jak kdy....někdy slyším, že už v 8 - 9tt, jindy až ve 12tt...asi to závisí od doktora... 😖

lenocka5443
18. máj 2009

no ja idem na kontrolu po 11.6 a to uz budem v 10-11 tt...a vtedy dostanem preukaz.... 🙂

prdecek
18. máj 2009

já jdu 27.5. a doufám, že už ho dostanu 🙂

holky nevíte jak je to s připoutáním v autě v době těhu???musím se poutat či ne? docela mi ten pás vadí na břicho.

naty
18. máj 2009

já myslím, že nepřipoutat se je docela riziko.... 😒 ...a co zkusit ten těhotenský nástavec na pás, třeba by ses cítila líp...ani nejsou, myslím, moc drahý... 😉 ...každopádně pokud by tě třeba stavěli policajti, tak podle nich bys ho asi mít měla... 😒

roxy_1
18. máj 2009

Kamaradka to tak kdysi uhrala ze nebyla pripoutana a predstirala tehu,chteli po ni dukaz a ona ze nema u sebe tehu prukaz atd,no proslo ji to 😀

naty
18. máj 2009

😀 asi byla hoooodně najedená.... 😀

pietra
18. máj 2009

roxy, podla mna je nepriputanie sa dost velke riziko a ohrozujes najma mimco. Ak ti pas vadi, skus ten tehu pas. neviem, ako u vas, ale u nas su vynimky z priputavania sa, ale musi byt na to specialne potvrdene tlacivo, tehu knizka rozhodne nestaci

roxy_1
18. máj 2009

ja jsem taky pro pripoutani,i kdyz jezdim jako spolujezdec,vzdy se poutam,nikdy clovek nevi.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre