Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

tinceska9
14. aug 2009

ahojte kocky,
chcela som sa spytat, za kolko budu asi vysledky z afp... bola som v utorok na odbere akosi som sa v tom chvate a strese z odberu zabudla dr. opytat.... dik

andykca
14. aug 2009

tinceska ja som bola v stredu a vo stvrtok o tyzden som mala vysledky...

nedockava4
14. aug 2009

juchuuuu....tripple mam negat 🙂 tesiiiiiiiiiiiiiiiim

andykca
14. aug 2009

nedockava gratulaaaacia 😉

nedockava4
14. aug 2009

andy...dakujem....boze, ako mi odlahlo 🙂

lili20
14. aug 2009

my sa tu niektoré cítime ako malé hrošíky , bábenka nás tlačia kde môžu a čo bude v decembri?

nedockava4
14. aug 2009

lili...aj ja sa tak citim....a ked sa pozriem na brusko, tak taky 8.mesiac si tipujem 🙂

micicici
14. aug 2009

nedockava, gratulujem k testom. baby dneska rano som sa zobudila a pozeram na brusko a na lavej strane nic a na pravej strana taka vyduta gulka, boze to bolo uzasne, ako si spinkalo na jednej strane. sa vam to uz stalo? ja som sa naprv zlakla ze co to je a potom sa to samo pregulalo do stredu bruska. joj ale take mile to bolo, tu vypuklinku som len hladkala a bala sa aj pohnut 🙂

baby este by sme mohli dat anketu, tkroa aky kociarik mate vybraty, take nieco ako sme si pisali obvody brusiek co vy na to? ma to celkom zaujima ake kociariky mate vybrate 🙂

lili20
14. aug 2009

micicici ja už mám z tých kočíkov chaos.Čím viac pozerám na nete a vyberám tým je to horšie.Pozerala som aj tému kto má akú skúsenosť s kočíkmi.Aj aký je dobrý pre tie naše zimné detičky.Ja budem vyberať buď v Polsku alebo z druhej ruky.Nechcem čierny pretože to na mňa pôsoby moc smutne -to viem ,ale značku ešte neviem.A ako sa poznám do januára by som ju aj tak ešte 5x zmenila.Tak ešte chvíľočku počkám.

zazalienka
14. aug 2009

ahoj, tiez som bola v utorok na odbere AFP a dnes uz boli vysledky.. a chvalabohu v poriadku.. sa tesiiiiim

nedockava4
14. aug 2009

zazalienka...to je super.....
tehulky...prisla mi PN...som zhrozena ☹ este by ma zaujimalo, ako sa dopracovali k takej sume :-/

zazalienka
14. aug 2009

noo, viac Ti nedaju.. len menej.. zaujimave ze oni sa dorataju vzdy k malemu cislu..

nedockava4
14. aug 2009

ale az tak malo???...dostala som 127 eur....chce sa mi z toho plakat

olienka12
14. aug 2009

mici mne sa tiey stava, ze mam gulku na jednej strane 🙂) normalne sa cudujem babenkz co nemate bruska ja uz mam pocit, ze som jak gula 🙂) ale je pravda, ze som stretla kamosku v 25tt minule a ta este tiez nemala brucho, len taku malu pneumatiku hehe

nedockava a zazalienka gratulujem, ja som sa tu dobru spravu dozvedela vcera 🙂

lili20 pozri moj album kociarik, co som vybrala, mozno ti bude vyhovovat, farebnost je rozna cena fajn 🙂)

micicici
14. aug 2009

Nedockava to snad nemyslis vazne? To kto ma z toho vyzit pre boha? Este dobre ze som si platila to DNP som zvedava ako to dopadne u mna 😕

olienka12
14. aug 2009

nedockava to mas za cely mesiac? malo by to byt 55% tvojej hrubej mzdy...

zucana
14. aug 2009

ty brdo baby ked to tu citam s tou PN to je sila...tu sice v IT vam platia 100% ale zasa sa lekari viac menej platia aj odbery takze sa mi to vykompenzuje ale chuda nedockava 😒

nedockava4
14. aug 2009

zucana...to aby som isla radsej do prace a kazdy den prezivala, ci je mimi v poriadku

zucana
14. aug 2009

hrozne fakt nedockava....a neda sa dohodnut ze by si robila z domu?

lili20
14. aug 2009

olienka,kocík je fakt pekny.Uz som taky pozerala len modry.Aj detom sa lubil.No uvidime.
Som velmi rada ze sa tym nasim babenkam dari a su o.k. aj co sa tyka vysledkov.

nedockava4
14. aug 2009

zucana..ee..ja pracujem v banke...nemala by som co robit z domu... ☹

zucana
14. aug 2009

juj tak to ma mrzi....
ale to je sila...to z akeho zakladu preboha vypocitali ....dala by som si to preverit ;)

evcam
14. aug 2009

nedockava to ti vyratali za cely mesiac ci ako? PN je 55 % z hrubej mzdy. cize ak mas pevnu stanovenu hrubu mzdu tak si vyrataj 55% a tolko by si mala dostavat PN a aj matersku. ak ti to nevychadza tak sa urcite na to popytaj.
ja som si tiez platila DNP este som aj pracovala a teraz mam PN nejakych 500 Eur.

andykca
14. aug 2009

kokso ja neznasam tento system...z vyplaty ti stat vezme par tisic na odvody ale potom dostanes par supiek ked si PN..som zvedava co vypocitaju mne na nezamestnanecke...dufam ze to bude viac 😢

evcam
14. aug 2009

a som zabudla gratulujem babenkam k dobrym vysledkom 😀

nedockava4
14. aug 2009

evcam....poslala som ti IP....ja som z tej PN mimo...ked to poviem manzelovi, tak som zvedava, ako zareaguje...

zazalienka
14. aug 2009

nedockava odkedy si PN? od zamestnavatela si dostala PN? alebo len zo socialnej? mas odpracovany minuly rok aj tento rok u toho isteho zamestnavatela?

zazalienka
14. aug 2009

babenky dakuju k vysledkom 😀 sa tesim..

nedockava4
14. aug 2009

zazalienka...poslala som ti IP...

micicici
14. aug 2009

evcam a ty si si platila z max vymeriavacieho zakladu? lebo ja idem od septembra na marodku tak ze viem naco sa mam pripravit 😕 ale ako tak rozmyslam september budem bez penazi, lebo za 09 mi pride marodka az v oktobri ze? cize z roboty budem mat este vyplatu takze pohoda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre