• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
nedockava,... pripajam sa ku gratulantom,.... nech sa ti splnia tajne sny

gucz, ty sa nezdas,.... posli zo dve falsky - vymenim za cernicovy lekvar :slight_smile: robila som cez vikend,....mame plno cernic na zahrade, neviem co s nimi.

inak sme sobotu so segrou stravili na nakupoch - ona kupovala - ja len odsuhlasovala. je tu teraz na 2 mesiace na pracovnej dovolenke,...tak mina o sto sest, co zarobila :sunglasses:
17. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fí dadulka, ale ani tz sa nezdáš s tými černicamiiii mňááááááám :wink:
17. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, prosím ťa, nakedy si sa objednala na to morfo? ja tam idem 25.08. ideš skôr?
17. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem 10.9. ja az vtedy budem okolo 20tt :wink:
17. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marushka je mi luto ich nechat opakat :slight_smile:, len mam ten lekvar nejaky tekuty,.... aj som ho varila celu vecnost, aj specialny cukor pouzila,...tak kaslem na nan,... bude sa liat po toaste :slight_smile:
17. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka aj by som vymenila, ale mám len 6 pohárikov. Nejak v septembri nakúpim na trhu kopu papriky a to ešte len bude :slight_smile: , teraz vychádza tá paprika ešte draho a čo máme na záhrade u svokrovcov, tak tá nemá šancu ostať červená, lebo z nej zavára švagriná, svokra a aj ja. Na lekvár si nakúp gelfix keď budeš dovolenkovať na Slovensku, mne ešte ani jeden džem či lekvár nezostal tekutý.
17. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, dakujem moc ...musim kuknut ci take nieco aj tu maju (ale pochybujem, lebu tu aj tak nik nezavara :slight_smile: :grinning: )
17. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm aj v mojom okolí sa už zavára málo. Keby predávali také veci čo zaváram v obchode, tak by som to ani nerobila. Ale napríklad lečovo fazuľový šalát som ešte nikde nevidela. A napríklad tá zaváraná paprika doma chutí omnoho lepšie ako z obchodu
17. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné katka, ja som sa ti teraz kukla do pasu, v akom si štádiu, chcela som, že mi dáaš info čo a ako, ale asi tam teda ja budem skôr... :wink: :wink: :wink:

dadulka, to nevadí, hlavne že je džemík...ja nezaváram, asi som na to leňoch, ale obdivujem, keď niekto zavára a varí žemíky a kečupy... domáce je všetko lepšie, to je fakt :wink:
ja si nosím od mojej maminky, strašné, že? :wink:
17. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronikla - ja som v 21 tt, zajtra mam poradnu a snad mi da papiere na ten morf.ult. ... zatial tiez nic, a ked som mu volala, tak ze mam cas kludne aj v 22tt... tak snad to na Antolskej stihnu... a kedze idem tento tyzden aj na 3d do Hlohovca, tak mi aj tam urobia tieto merania, hoci nie do zaznamov. Ale aspon budem vediet. :slight_smile:

baileysa, tiez som si len volala na vysledky a ze su negativne a ze mi to potom na dalsej poradni zapise. Tak uvidim, co zajtra popise... budem skumat.

a obdivujem, ze mas vydrz neopytat sa... ja uz teraz chcem vediet... snad prezradia... teda skor snad sa ukaze
17. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marushka, ja by som si tiez od maminky vzala,... tiez sa mi to nechce robit (nakoniec si to aj tak cele zjem ja:slight_smile: ), ale tu sa mi to neda nosit - lebo ja vzdy cestuejm len s prirucnou batozinou a tam sa tekute veci nesmu nosit - skoda.
17. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky...nedavno som vam pisala,ze ci je normalne mat pobolievanie bruska este aj teraz v 18tt.Volala som ohladom toho svojej dr. a ta ma hned poslala do nemocnice,kde mi zistili nizsie polozenu placentu.Teraz sa musim velmi setrit,aby sa nieco nedajboze neprihodilo...Takze baby,nic nepodcenujte a hned vsetko konzultujte s dr.Nech sa jedna aj o nejaku malickost,radsej,ako prist k nejakym problemom...
17. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alli, dakujem za odpoved, mne ani nepovedal, ze mam volat, tak to beriem tak, ze ak by boli vysledky zle, zavolali by oni.. teda dufam :zipper_mouth:

ja tiez nezavaram, sa bojim, ze by sa mi to pokazilo :sweat_smile: a domace beriem od maminky ako marushka :wink:
17. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renka ta burza bude 10.septembra....
17. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som tu...napapana, upratane uz len oddych...

tak s tou mojou Nelly ona to mala 1 krat z toho ze sa doma nudila...robila som daleko od domu tak sme teoreticky boli doma len vecer a ona sa nudila tak si urobila zabavku a nahovarala si ze ma babatka xi...odvtedy bol pokoj lebo sme jej zaobstarali kamosa. a teraz je to mozne ze si to nahovara koli mne ale moze to byt aj preto lebo moje macky mali mlade.....noo konzultujem z ludmi co maju psov ako mam postupovat ale kazdy vravi nieco ine (je dobre aj nieje dobre dat nabrat fenu a tak isto aj s tym ci ju dat abo nedat sterilizovat)je to tazke pochopit ako zmyslaju hafanovia hehe...

adros s mojim Dr. som veeeelmi spokojna a ma aj super sestricky stvorene k tehulkam :wink: mam ho od zaciatku tehu a je mily a srandista....no minule sa ma opytal ze co mame dnes robit - ja taka zastrasena ze prvy krat tehu a som netusila co ma na plane so mnou robit tak sme sa potom smiali xi a tak..... (odkial presnejsie si??)
17. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :grinning:

ja som dnes tiez v praci po tyzdni "dovolenky" , ale kedze to ani nebola poriadna dovolenka, ale behacky, oddychnem si skor tu v praci :grinning:

nedockava vsetko NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ k narodkam :sweat_smile:

a samozrejme vitam nove tehulky, fakt ich dost pribudlo :grinning:

o cukrus som vedela, ale nechcela som to tu pisat, predsa len je to hakliva tema :pensive: :pensive: :pensive:
17. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vas v poslednej dobe ani nestiham citat...uz som zrela na MD - nejako ma to v praci zacina hnevat :angry:
Chuda cukrus - zivot je nevyspytatelny a pevne verim, ze bude opat lepsie :pensive:
17. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..no po dlhom case opat tu.. a tolko noviniek.. kocky je mozne ze ma male velmi jemnucko koplo? myslela som ze to az neskor a nie v 19tt
17. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mija a ako ta bolelo brucho, lebo mna obcas boli spodook akoby som mala dostaat mnzs a velmi bedra... ale myslela som ze to je tym roztahovanim a pod.ale teraz si ma naplasila..
17. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je babule, kde ste sa vyparili,.... co je tu tak ticho?? :grinning:
17. aug 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deda aka burza a kde? ja by som rada prisla....
17. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baileysa, a kedy mas ist k nemu? Vydrzis nevediet vysledky?
17. aug 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
allinka, ty si odkial? ak sa mozem opytat?
17. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto???
ja som zasa nejaká unavená, neviem z čoho :rolling_eyes:
17. aug 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, ale o 16.00 uz dviham kotvy domou :slight_smile:
ja sa citim fajn,.... dnes ma caka este upratanie kuchyne,.... skriniek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava vsetko najlepsie :slight_smile: :slight_smile: vela lasky zdravia a stastia a krasne zdrave babatko :wink:

ahoj babulky
dnes celkom v poho mna picha okolo pupka nemate stim skusenosti ? moja mydwife tvrdi ze to nic nieje ale tu navsetko tvrdia ze to nic neni tak neviem a moj gyndak je na dovolenke :unamused:
17. aug 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako si vybavila tu PN ku u GP?
no idem pomaly domkou,...stacilo rozkose na dnes :slight_smile:
17. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky konecne som sa sem dostala aj ja... :wink:
Nedockava vsetko naj k narodeninam... :slight_smile:
17. aug 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka aj mna semtam pichlo pri pupku ale vraj to nic nie je :wink:
17. aug 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micicici,zucana,gucz, baileysa, adroslopezka, antoniab, dadulka, evka DAKUJEM
17. aug 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš