• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
takze v podstate nejake peniaze dostanem dnp si platit uz nemozem pretoze to sa musi pred tehu

ci ma ma rada no ide oto ze som uz 6 tehotna v praci teraz ostala dalsia a ma malo ludi a ide oto ze ja sa po materskej uz nevratim tak mi to pride ze ma chce vystvat aby mi nemuseli platit matersku a zatial musim povedat ze jej to ide
kazdy podnik chce usetrit prachy niekde inde ale ja som stoho dost unavena :frowning2:
18. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antonia vlastne Peti ma pravdu ked si v zahranici ja som si to neuvedomila...ak si si za posledne 2 roky platila 270 dni nemocenske tak ti vyrataju z toho matersku a mas na nu narok a ak nie tak budes mat len prispevok rodicovsky...takto je to urcite - mam to prestudovane :slight_smile:

Peti ten trubiroh by si ta mohol aj vazit...ved viem ako to tam chodi...ale tak uz len par mesiacov a budes si uzivat doma s babankom :wink:
18. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej kamoska mi prave pisala, ze sa zacala otvarat a v stvrtok ide na prijem, tak snad v tom madarsku "zapijeme" babatko :grinning:
ja idem na MD od polovice decembra (tiez si musim vybrat nejaku dovcu a cast si prenesiem na buduci rok)
vyzera to ze tu budem sama pracujuca v decembri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dadulka nebudes sama...ja tiez nad tym uvazujem pokial nebudem mat problemy tak tiez budem pracovat takmer do konca.... :wink:
18. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som uz ani teraz nerobila, keby som si to mohla dovolit :slight_smile:) ale nemozem takze od 1.12. az veget
18. aug 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam povodny termin porodu 22.12. a ultrazvukovy 6.1., takze v novembri musim nastupit na MD. Ale keby zaviselo odo mna a peniazky by sa rodili v zahrade, tak uz som davno doma a pekne okopavam :grinning:
18. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej super tak tu budem mat company :slight_smile: :grinning:
18. aug 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti aj mne potom nakop,..ok?
inak mi idu dozrievat slivky - take velike cervene,... co mam s nimi robit?? heeelp
18. aug 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobi, aj ja idem cvicit, ale na tu 17-tu. Mozno sa zrazime medzi dverami, ale kedze pises, ze brusko mas viac okolo seba obtocene, tak do teba asi vrazim iba ja - to moje je ako gulicka :grinning:
Dadi, ale neboj, potom budu vsetky kocky zavesene na nete a nebudu vediet od dobroty, co maju robit...takze vlastne budes mat najlepsiu spolocnost :dizzy_face:
18. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antonia u vas v praci je to nejak plodne moc :slight_smile: ....no ale to nieje aj tak normalne ked sa ta chcu zbavit...sak na nich robis tak co?

Peti nooooo keby rastli eurase v zahrade fuuuu to by bola paradicka xi :grinning: uz by som mala rada isto aj okopavanie hehe
18. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ja druhykrat zasiate :grinning:
Dadi, ved skus slivkam dohovorit, ze nech sa rovno vypalia a chlapi budu mat potom cim zapijat novorodeniatko :wink:
18. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti a keby nam rastli peniaze na poliach ako zemiaky tak sme bohaci :grinning: :grinning: :grinning: ...

Dadulka tak vidis bude nas tu niekolko .., ktore budeme v pracovnom nasadeni :grinning:
18. aug 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy sa nezdate,...zrazu ake zahradnicky z vas :grinning:
ved to - to MM navrhoval,...ze slivovicu,....a viem ja ako sa to robi??? :sweat_smile:
18. aug 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...alebo dadi posli sem aspon kilecko :slight_smile:......a to vypalenie znie dobre xi....
18. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu stale, ci doma, ci v praci :slight_smile:))
18. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak ja nejako nastudujem brozurku mladych svistov o vypalovani,...vypalim a vy potom v novom roku pridete pomoct vypit,..ok??
18. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka to vypalenie sa doma ani robit nemoze :grinning: teda nemalo by sa hehe :zipper_mouth: :wink: :slight_smile:
18. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi,.. tak to budem robit na zahrade :slight_smile: cize vonku,..... :grinning:
18. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff Dadi, to bola ponuka do boja :wink:
18. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas existuju take sukromne palenice, ze prinesies ovocie a ti vypalia za poplatok :slight_smile:))
18. aug 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice slivku ja moc nemusim,...ale uz ked nas bude par,.... tak sa obetujem :slight_smile: vy si booknite lacne listky (tj cim skor) a bude party v anglicku :slight_smile:
18. aug 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kolega ma zacina stvat... od rana mi nosi vyplatu po poludni povedal, ze najneskor o 4 bude tu.... a to som chcela dnes o 3 palit domov....
18. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, u nas v BA moc velke pole nemame, takze ja sa uskromnim aj s par kvetinacmi na balkone :grinning: - uz len najst ten spravny recept - skusim zasadit doma 10 € - co to urobi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi som dnes "sisi", ale po vcerajsku uz nic neriesim a pomaly ako slimaaaaaaaaak robim....
18. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab - chúďatko, to ja by som veru tiež mala nervy v kýbli z takéhoto prístupu, na toto som ja strašný pes, sa v piatom mesiaci kdesi štverať...stále vravím, že niektoré veci by mali byť trestné... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech ti dá doki nejaké to potvrdenie a nedaj sa! nech sa fuchtla zbadá, že ťa len tak nevyštve....

dadulka, sisipetka - s tými hračkami- presne! s najkrajšími serepetičkami sa naše dieťa asi nikdy nehralo, ale také varechy, plastové fľaše...to áno, tiež idem už na to s triezvou hlavou :wink: :wink: :wink:
18. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu skus vonku teda a potom hod foto na FB :grinning:...na to som zvedava hehe....len aby niekto po tej domacej neoslepol xi

jaaaaaaaaaaa som len zvedava ze kebyze sa stretneme v anglii ze kto bude moct pit ked setky (teda skoro setky asi) budeme kojit :grinning: :grinning: aleboooooo mame dojst v roku 2011? xi to bude aj dobre dozreta xi
18. aug 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dnes utekam idem do tej banky s kolegom... aby som mala co minat :slight_smile:))) :grinning:
18. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli paaa a vyber nieco aj mne ak ta nechytia hehe
18. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi da sa aj pit - potom len odstriekavat a vylievat,.... mam s tym jednu skusenost :wink: hops
ale istejsie je az potom teda v 2011 :sunglasses:
oli si spoji navstevu s anglickom aj s nakupmi a bude vytesena az az :slight_smile:,.... nam ostatnym bude stacit aj ta slivka a window shoping :slight_smile: , vsak peti :grinning:
18. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi jasne, mne staci aj to okno :grinning: a druhe okno budem mat po slivke :grinning:
...kocky lucim sa s vami, idem teda ja cvicit, bo MM si robi uz srandu, ze som ako tulen :sweat_smile: ...
Vidime sa zajtra a posielam pusinky bruskam :wink:
18. aug 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok