Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
20. aug 2009

wronyca gratuluji k chlapeckovi tak dalsi posila do klubu 😀 pohlavi ti snad zjisti podle UZV aspon me teda,videli jsme to s manzelem jasne 😀

zucana
20. aug 2009

weri no skus si to overit lebo morfologicky sa robi 20-21 tt aspon tu v IT a musi to byt presne v tomto rozmedzi tyzdnovom lebo sa meraju vsetky organy ...

antoniab
20. aug 2009

ahoj
blahozelam ku kontrolam a chlapcekom roxy a weronyca 😵 😵

pohlavie sa da urcit aj s krvy tento tyzden to bolo bud v reflexe alebo to bolo v promi novinach no neviem teraz 😅

weronyca
20. aug 2009

myslite ze moc vadi ke mi ten morfolog.nespravia? lebo teraz som vystrasena.. uz si pozeram ine ambulancie ze by som si zaplatila a nech mi ho spravia

andykca
20. aug 2009

roxy a weronyca no KONECNE chalani 😀 😵 😉 gratulacia...boncusik aj tebe gratulujem 😉

pohlavie mi zistili utz-kom....🙂

a chute aby ste este mohli porovnavat: no najradsej mam polievky na kyslo 🙂 ale inac je to z kazdeho rozka troska xi....

zucana
20. aug 2009

weri nechcela som ta vystrasit ale napr.baby pisali ze to sa moze robit aj s 3d a 4d a mozno je to lepsie.je to dolezite vysetrenie podla mna a chcela som len poradit...nie je vsak vraj na slovensku povinne....a ked ti nerobili NT ani triple testy tak je lepsie ist nan...tot moj nazor

andykca
20. aug 2009

weronyca len sa nestras...ale urcite by som na ten utz isla ak chces vediet ci je babanko uplne zdrave a vyvija sa tak ako ma 😉 baby z ba ti isto poradia kam by si mohla ist na 3d ci na 4d..

olienka12
20. aug 2009

juuj super babenky gratulujem k pohlaviu 🙂) konecne idu aj chlapci, tak mam este 3dni nadej,ze sa nam uslo dievca hehehe

weronyca
20. aug 2009

mne robili z krvy geneticke testy a su v poriadku.. vraj keby neboli v poriadku tak ma poslu na amnio..mozno preto ma neposlali na amnio

olienka12
20. aug 2009

Baby nemate niektora kontakt na ubytko v Madarsku? nedari sa kamoske ziadne volne najst..maju tam statny sviatok 😒 podmienka je niekde dole pod KE a kupalisko blizko 🙂

zucana
20. aug 2009

tak to ti robili triple veri presne preto ta neposielali na amnio tak supis 😉

bamulka
20. aug 2009

ahojte januárovky 🙂
vidím, že postupne už viete, či budete mať chlapčeka alebo dievčatko, to je super... nás to čaká presne o týždeň, teda ak sa drobec ukáže... určite je to krásny pocit a ja sa na to už veľmi teším 🙂 možno budem manžela naťahovať, že ešte neviem 😀
inak od ktorého týždňa ste cítili drobca - hlavne prvorodičky? ja som to začala vnímať minulý týždeň tak intenzívnejšie, je to nádherný pocit 😵
a ešte sa pochválime, že genetika je v poriadku, tak sme šťastní (aj keby opak na veci nič nemenil) 😉

všetkým vám prajem krásne tehuľkovanie... ak budem stíhať, občas prídem... ale vaše tempo teda nedržím 😉
ak tu ale niekto ešte je, tak rada pokecám...

boncusik
20. aug 2009

weronika vitaj v klube 😀

mne robili morfologický UZV lebo som mala ist na amniocentezu a tú som odmietla, takže morfologický UZV odhalí nejakú vývojovú vadu alebo Downovu chorobu tiež, robí sa iba v 20tt a platila som si ho sama.
ak si mala genetické testy OK na morfologický UZV nemusíš iba keby si sa chcela ukludniť že bábo je OK 😉

olienka12
20. aug 2009

bamulka od 16steklenie 17prevalovanie a od 18prve kopy intenzivnie uz cely 19tt

bamulka
20. aug 2009

olienka ja som tie kopy tiež už postrehla 🙂 ale to akože šteklenie alebo mrvenie som akosi nevnímala veľmi, ale teraz to je už pekne cítiť... asi u každej je to indivindi...
a ešte idem povyzvedať, či ste už rozmýšľali nad kočíkmi? na zimu asi tie "ultramoderné" trojkolesové tátoše nie sú ktoviečo, my rozmýšľame nad nafukovacími veľkými kolesami, napr. taký Tako Baby Heaven, to je aj dvojkombinácia... tak prípadne dajte iné tipy 😉

olienka12
20. aug 2009

bambulka u mne to uz tak,ze sa na to budim 🙂) vcera cely vecer kopalo a kopalo,dnes je kludnejsie 😉

olienka12
20. aug 2009

bambulka ten kociarik co spominas je dost nizky a tazky... pozri moj album tiez tako 🙂) 4kolesove nafukovacie 🙂

bamulka
20. aug 2009

jeej Oli to teda máš nejaké energické dieťatko 😉 tak sa teším za dva týždne, už to možno bude cítiť aj manžel... teraz je sklamaný, že ešte on z toho nič nemá...

olienka12
20. aug 2009

no u nas to bolo tak,ze asi ma respekt pred tatkom, lebo vzdy ked prilozil ruku prestalo 🙂) ale rano citil taky slabsi kopancek 🙂

ives77
20. aug 2009

ahojte babulky ja som tu dlho nebola,lebo sme mali vypadnutý internet tak sa idem snažiť vás rýchlo dočítať 😝

olienka12
20. aug 2009

ives to bude na dlho nie na rychlo 🙂)) 😝 😝

bamulka
20. aug 2009

Oli ten som si tiež už pozerala, ale má aj pérovanie, dá sa hojdať? lebo mám z neho pocit, že ani veľmi nie... a tie otáčacie predné kolieska v snehu asi nevytočím... no neviem, napr. toto je Tako Natalia: http://www.bububabo.sk/index.php?ID=1363, vyzerá celkom v pohodke...

ives77
20. aug 2009

cítala som že nás je tu dosť vela levíc ja som mala 6.8. 32rokou ale cítim sa na 20 😀

gucz
20. aug 2009

ahojček
tak aj ja konečne cítim ako sa malé mrví 🙂 🙂 🙂

bamulka ten kočík je strašne ťažký, švagriná mala podobný, mali sme ho požičaný cez zimu asi mesiac a pol, no ale na prechádzke som sa riadne narobila. Ale zasa prešiel aj cez záveje

bamulka
20. aug 2009

gucz gratulujem k pohybom, ty ich cítiš asi skôr ako my prvorodičky 🙂
viem, že tako má ťažšie kočíky, ale sú práveže na zimu dobré, lebo sa s nimi dostaneš aj cez záveje ako píšeš... ešte rozmýšľam nad Tako Jumper ako Olienka, len tie predné kolieska mi vŕtajú v hlave, či je to výhoda v zime alebo nie 😖

olienka12
20. aug 2009

bambulka ma perovanie a kolieska sa daju zaaretovat 🙂)pre mna je jednicka 🙂

gucz
20. aug 2009

no skôr.... zajtra už som podľa koníka v 18tom týždni a podľa ultrazvuku už od dnes myslím. Ale aj pri malej som cítila od 18 teho týždňa

myslím že na tom čo chce Olienka sa dajú predné kolieska zaaretovať že sa nehýbu. No ja neviem, ten kočík je moc pekný, ale ja značke Tako moc neverím, mala ho kamarátka pri malej kupovaný v poľsku a nič moc teda... Ale možno sa kvalita zmenila k lepšiemu, kamoškina malá má už 4 roky

gucz
20. aug 2009

teda samozrejme nie ten istý typ ako Olienka 🙂

bamulka
20. aug 2009

no tak pri Tako Jumper je napísané, že: hmotnosť športového vrátane kolies a príslušenstva: 17,5 kg, - hmotnosť vaničky: 4,8 kg 😖 tak tiež je dosť ťažký... ale veď máme výťah v dome 😉
gucz ja som z tých týždňov tiež občas mimo, stále sa z toho neviem "vysomáriť" občas 😀 ale podľa utz to sedí...

gucz
20. aug 2009

výber kočíka je normálne veda 😉 , my sme mali pri malej peg-perego hlboký, bol super, no ale MM druhé nechcel, že neskôr, keď bude mať malá ale 5-6 rokov. Tak som ho na jar predala a teraz to moc ľutujem 😢 , no ale veď voľačo vymyslíme. Inak mne sa pri malej osvedčilo mať zvlášť hlboký, potom sme mali šporťák (tiež pegperego ale atlantico) a nakoniec sme kúpili golfky chicco liteway, tie máme doteraz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre