• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
gutz, super..cloveku vtedy pekne odlahne, ked je vsetko ok.
Adi to je z tehu, citim ako sa mi od zadku smerom hore vsetko rozpina a este ma asi k tomu trocha ofukol vietor, tak som z toho mierne mimo. esteze male dava o sebe stale vediet, tak bolest aspon takto s radostou pretrpim.
24. aug 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi aj mňa tak bolievajú kríže, ale však prežijeme, no nie? za tie detičky to stojí :slight_smile:
24. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa po par dnoch zase hlasim. Od stvrtku sme do nedele mali na navsteve svokra a muzicek oslavoval narodky, tak som bola mierne busy. A navyse som dostala knizocku Usvit, tak som pohruzena do citania :slight_smile:

idem vas narychlo precitat, nech som v obraze...

jedine, co ma zatial napada, je, ze Janka mala meninky, tak dodatocne vsetko najlepsie :slight_smile:
24. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz este som v tom nie sama :sunglasses:
adros, na usvit sa chystam aj ja...poznam sa, ze ani spat nebudem kym nedocitam do konca :grinning:
24. aug 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka daj pokoj, ja som si to vsetko s prepacenim odsrala pri malej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. aug 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aj ja a vrham sa na to opat :slight_smile:
24. aug 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby s krizami bolavimi len pekne oddychujte....mne sa naopak krize zlepsili.predtym ked som doupratovala dom tak ma straaasne boleli a teraz nic..mne to tehu proste prospieva hehe

hmmm ja som si radsej pozrela sfilmovany usvit xi..ci to uz citate dvojku? :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi usvit je uz 4 :grinning:
24. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo citanie na to by som sa mohla dat aj ja!
A o com je ta kniha usvit? Este som o nej nepocula! :wink:
24. aug 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj no vidim ze som v obraze...ja som myslela ze kolko filmov tolko kniziek hehe
24. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak som vas zbezne precitala - konecne :grinning:

gratulujem k vsetkym dobrym kontrolam a ako tak vidim, rozrastajú sa nam tu chlapci :slight_smile:

sisi, ja som asi v polke knihy a to som ju zacala citat vcera. Musim si robit prestavky, nech doma aj nieco porobim :wink: Som zvedava na sfilmovanu dvojku. Nevies kedy ma prist k nam do kin?
24. aug 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka, nevidela si film Sumrak? To je prvy sfilmovany diel zo sagy Twillight. No a ako pisala sissi, tak Usvit je uz stvrta kniha
24. aug 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No usvit je 4 pokracovanie tej upirej sagy sumrak, nov, zatmenie....a sfilmovany bol zatial sumrak a ma byt uz aj dalsia cast...ale k tomu nemam infosky.
Evi, to je takej teenegerke, co sa zalubi do upira a proste vsetko okolo toho + tam pobehuju vlkolaci - je to velmi lahke citanie a nazoaj 3 knizky, z ktorych ma kazda okolo 600 stran, idu dole krkom ako malina :grinning:
Ja som velky citatel...ked to na mna pride, tak aj 2 knihy za tyzden. Teraz ma caka cca 5 kniziek na policke, ktore sa chystam nacat, len sa musim dohodnut sama so sebou, ze ktora pojde ako prvy chod :grinning: :sunglasses:
24. aug 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, ja som cakala asi 5 min.zalezi od toho kolko ludi ma :wink: neviem kedy budem moct ist na cajik,lebo ked pojdem do roboty,tak bud cez obed,alebo az po robote... no uvidim,ci vobec pojdem co ma vsetko nasiera tam,tak sa rozmyslim este :unamused:
24. aug 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahhaaa...No ano sumrak mi nieco hovori... :wink:
No ja som niekedy citala velmi vela a teraz ma to akosi preslo..asi preto ze nemam na to vela casu... :frowning2:
24. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adros neviem kedy pride do kin. Ja som nebola ani na jednotke...ale knizky padli raz dva :grinning: A to ti verim, ze chces citat pomalsie, aby doma boomba nepadla, ale to sa neda :sweat_smile:
24. aug 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo baby ja vam zavidim ze viete tak citat :slight_smile: ja tu mam 1 knihu a neviem sa dokopat ju precitat :unamused: :grinning:

ale viete co je naj...prave som dopapala veeeelku porciu zmrzliny hmmmm spokojne mozem oddychovat hehe
24. aug 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak milujem harryho pottera :slight_smile:)
v piatok som si kupila Rhetta Butlera volne pokracovanie Scarlet,tak sa na to chystam :grinning:
24. aug 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna ked knizka chyti, tak som ju schopna precitat za 1-2 dni. Inak mi to trva poriadne dlhsie a pouzivam ich ako uspavaci prostriedok :grinning: Ale ta Twillight saga ma fakt chytla a tiez mam rada knizky od Michaela Connellyho, ak to poznate
24. aug 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli ako ti dobre ked este si mozes rozmysliet ci pojdes alebo niee.. :wink:
No ja si toto dovolit nemozem len vo velmi vynimocnich pripadoch :frowning2:
24. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, tu zmrzlinku by som si dala aj ja :grinning:
24. aug 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si cumim na brucho a nadskakuje ako keby male malo stikutku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros nooo ver ze by ti chutila...v kauflande maju skvelo chutiace zmrzky :slight_smile:

som drahemu povedala nech mi nieco dobre donesie ale nevedela som co tak mi doniesol z kazdeho rozka troska (slane aj sladke)....fajny chlap...xi
24. aug 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ved ani ja nemozem,ale v podstate som PN tak co...
24. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, vítam nové tehulky :grinning:

práve som dorobila halušky, napapala sa aterz si odfukujem :grinning:

vidim že preberáte kilečká- ja som pribrala 5kg a pripadám si ako slon - nemotorná, neohybná, zadýchaná :angry:
24. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som sa nepochvalila aky sme velky :slight_smile:) mame 19cm a 269g :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw olienka, tak to je kus :slight_smile: je super vediet, ako rastu nase babenka
24. aug 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo Oli tak to je uz krasne velke babo...super :sweat_smile: .Som zvedava ako dopadnem ja zajtra ...keby sa nam nase male chcelo ukazat, aby sme uz konecne vedeli co mi v brusku sarapati :sweat_smile: ..No uvidime...
Oli a fotecku nepridas do albumu?
24. aug 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam v sebe polievocku a urobila som si horucu cokoladu s piskotami, mnam :wink:
...ja citam hlavne thrileri, z medicinskeho prostredia, z obdobia holokaustu a ked sa mi nechce moc rozmyslat a mam chut smoklit, take nejake tie lahke slovenske autorky :wink:
Olienka super, ja sice neviem kolko mame dokopy, ale stehienka maju 3,7 cm :dizzy_face:
24. aug 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok