Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

micicici
20. máj 2009

Ahojte babulky, tehulky...
Tak ako sa mate dnes? Moje rano bolo kriticke a riadne. Doteraz som nemala ziadne problemy, ale uz sa zacali ozyvat ranne nevolnosti... Noc moc pocit, ale co by sme si nevytrpeli koli nasim malim zazrakom v nasich bruskach vsak?

Mrkee aj mne je to luto, taktiez uprimnu sustrast

sarlotta
20. máj 2009

Holky já jsem už přestala pít nesco a a dávám si cafe latté od jacobsu nebo capuchino od Samanty..to mi chutná. A zkusila jsem dobrou vodu bez bublin a je mńam🙂))) 😉
žaludek se mi spolehlivě zvedá s kartáčkem v puse🙂)))) nebo když pustím vodu do umyvadla....asi nějaký reflex či co. Doufám,že tohle těhu bude ok a že mi nebude tak příšerně zle jako u posledního 😠 😒 S malým jsem problémy neměla..ale byla sem o 5let mladší 😀

lenocka5443
20. máj 2009

sarlotta v ktorom si tyzdni

drobec123
autor
20. máj 2009

markee je mi to luto, ale dozil sa krasneho veku a odisiel krasne !
bude to asi trosku stresujuce teraz pre vas, ale vies ako sa hovori jeden zivot konci a jeden zase zacina. ty musis ist dalej pre ten novy zivot co nosis v sebe ! 😉
vidim ze sa nas tu uz nazbierala celkom velka partia a to este nejake tie tehulky pribudnu co o tom ani netusia ze su tehulky 🙂

lenocka5443
20. máj 2009

dievcata aký máte výtok? stále taký rovnaky...alebo Vám neikedy mení aj farby....ja ho mam dnes taky slabo hnedy....a neviem ci je to zle alebo nie? bojim sa... ☹

roxy_1
20. máj 2009

markee uprimnou soustarst,jak pise drobec dozil se krasneho veku a umrel jak by si pral snad kazdy

vitam dalsi nove tehulky,to bude banda 🙂
ja kavu piju kazdy den,chutna mi a je to muj zivotabudic,ale davam si ted hodne mleka,pred tehu jsem kourila a ted uz vubec ale sklenicku striku nebo piva si dam(zdravotni davka 😅 )
no a zacpou taky netrpim,jim activi 😀 a ta mi pomaha neni to jen hloupa reklama,jen ji rano dojim a letim na zachod 🙂

ludusik
20. máj 2009

ahojte tehulky, dnešným dňom sa k Vám pridávam 🙂 ...práve som prišla od lekára...mám zmiešané pocity..nakoľko mi potvrdil, že čakáme bábätko avšak zistil aj, že sa mi vytvorili i 2 cysty jedna má priemer 5 cm a druha 8 cm...mám strach..aj keď tvrdí, že sa báť nemusím...mali ste niektorá niečo takéto podobné?ďakujem za každú odpoveď

lenocka5443
20. máj 2009

ahoj ludusik..vitaj medzi nami...ja skusenost s cystami nemam....ale tiez tam mam nejaky niom..ci ako to nazvala doktorka, vedla gestacneho vaku..ale ze to nic nieje, tak som pokojna....cysty su normalna vec, to sa Ti urobi aj pri prechladnuti, a pri dalsej MS sa to zvykne vyplavit....no len teraz ked si tehu, tak to tam asi pocka....babo je chranene gest. vakom..takze sa k nemu nedostanu.........a ked ich ma lekar podchytene..a vie o nich..tak sa neboj....

lenocka5443
20. máj 2009

markee uprimnu sustrat.....presne ako pisu holky, musis sa na to pozriet tak, ze sa dozil naozaj krasneho veku.....hlavne bud kludna a pokojna, lebo to ty teraz potrebujes.....drz sa...

drobec123
autor
20. máj 2009

ludusik, vitaj medzi nami. ja mam podobny problem ako ty. mam cystu na pravom vajecniku - 6cm. tiez som nikdy v zivote nic take nemala a ver mi ze po lekaroch som sa posledne 2 roky nalietala kvoli mimcu dost. tiez ma to trosku trapi, ale lekarka mi povedala ze pokial nemam bolesti tak to bude v poriadku. keby som zacala mat bolesti tak mam prist - tak som zatial kludna. ved budem teraz pod dohladom tak to budeme sledovat.

amisa
20. máj 2009

ahojte hlasim s a k vam🙂

roxy_1
20. máj 2009

Amisa ahojky pekne te mezi nami vitam 🙂

evcam
20. máj 2009

Ahojte ja som bola vcera na poradni a uz som videla aj srdiecko. Uzasny pocit. Doki vravel, ze je trosku mensie tak dufam , ze bude ok a dozenie to. Inak som uz dostala aj tehu knizku. A som PN je mi spatne ale zatial som nevracala. Kavu tiez nemusim inak ju pijem ale teraz mi smrdi. Leni a nemala si nahodou sex alebo ti praskla cievka.

naty
20. máj 2009

Zdravím všechno nové těhulky!! 😵
Já kafe teď nepiju, i když ho prostě zbožňuje, ale prej to mimi nedělá moc dobře...takže mi manža 😀 zatrhnul i všechny moje oblíbený kofoly a tak, ale zatím mi to neva...jen mám občas strašnou chuť na ledovou kávu... 😵 ☹
Holky, já se tak těším na další kontrolu... 😵 😅 😀

amisa
20. máj 2009

dakujem za privitanie mne je od vcera blbo ale len rano a vecre.. kava mi rob zle na zaludok zrazu..ale taku kofolku by som si dala...mnaaammm..a este cokolada mi zrazu nejak nejde po chuti.. divne..ale za to paradajky mnaaaamm

lili213
20. máj 2009

Ahojte 🙂
Vítam nové budúce mamičky 🙂
Ja som pila kávu 3 krát denne, ale prestala som keď som zistila že som tehu 🙂
markee úprimnú sústrasť ☹

janka1
20. máj 2009

vy ste sa tu rozpisali 😀 😀

uprimnu sustrast 😔

lenocka hnedasty, hnedy, svtlo hnedy akykolvek iny len nie ruzovy a cerveny je ok to sa vsetko zle cisti a ide von 😉 😉 😉 toto mi povedala moja dr. , ze ak by nieco ziadna panika je to ok OPAKUJEM ak by nahodou ruzovucky, cerveny vtedy hned treba ist k dr. 😉 😉 drzim palceky

micicici
20. máj 2009

Amisa vitam ta medzi nami a blahozelam k tehulkovaniu!

Mrkee, zabudla som ti napisat, co som zazila ja. Minuly tyzden v stredu som bola u doki, kde mi potvrdil tehotenstvo a 15:15 umrela manzelova asi najblizsia teta... No hruza, myslela som ze nezvladnem ani ten pohreb. Proste ironia osudu, ze jeden clovek sa vyvija a dalsi umiera... Ale prezili sme to a hlavna vec, ze sa teraz mozeme sustredit na ine veci...

Co sa tyka kavy, myslim, ze kavou som posadnuta a chuti mi i teraz. Ale zhanala som nejau bezkofeinovu a nasla som od firmy Illy, ma taky kovovy obal strieborny so zelenym pruzkom. Je fantasticka a necitit ziadny rodiel.

ludusik
20. máj 2009

ďakujem za privítanie 🙂 i za odpovede...som už troška pokojnejšia...myslím, že keď sa na to vyspím, tak si zvyknem🙂..len dnes som cez obed do seba nič nedostala...ale zase aspon nepriberiem(toľko...) 🙂....

sarlotta
20. máj 2009

i nescafé má bezkofeinovou variantu a chutná stejně jako to obyčejné🙂

lenocka dle poslední MS dnes 5tt.

sarlotta
20. máj 2009

evcam moc blahopřeju k srdíčku-je to nádhera 😵

sarlotta
20. máj 2009

lenocka pokud to není jasně červená krev tak se není čeho bát. 😉

micicici
20. máj 2009

ale ja nesku nemusim, skor som hladala turka a bez kofeinu

naty
20. máj 2009

Já se včera taky v makru koukala na tu illy...ale odolala sem....vlastně mě ani nenapadlo, si jí koupit.... 😕 🤐
Holky ste taky tak mimo? Já bych jen spala a sem taková roztěkaná.... ☹

markee
20. máj 2009

Tak my byli do teď venku-já a Johanka.Pěkně jsme si to tam užili. Jelikož s dítkem nejde bulet a myslet na špatné,věci,tak je mi fajn. Moc vám všem děkuju za podporu.
Evcam,blahopřeju k srdíčku-to je skvělá zpráva.
Holky,ale kafe se opravdu může,ne v nějaké šílené míře,ale může. Tomu bobíkovi to neublíží. Já ho pila s Johankou a je absolutně v pořádku. Prostě jezte a pijte na co máte chuť. Jediný na co si dávejte pozor,tak plísňové sýry-kvůli listerióze,pak syrové maso a takové ty prostě jídla tepelně neupravená. I koření můžete,když ho snesete. Spíš po porodu si pořádně zkrouhnete jídelníček. Teda ten kdo bude kojit. A nebojte, kdo kojit nebude svět se nezboří a nešilte. Já si to vyčítala asi půl roku ne-li dýl. Ale prostě jsem jedna z mála,které to nešlo. Teď při druhém vím,že po Nutrilonu miminko krásně přibývá,nic mu neschází a hlavně vím kolik toho vypije 😀 Takže vůbec žádné stresy.
No,ale koupila jsem si formovače bradavek a ty teda budu poctivět nosit(myslím,že se nosí od 6měsíce).

markee
20. máj 2009

Naty,to mi povídej. Já bych spala od rána do rána 😀

pietra
20. máj 2009

ahojte 🙂

markee, uprimnu sustrast 😔

baby, kavy sa naozaj bat nemusite. Urcite je lepsie, ak kava nie je, predsa len obsahuje kofein a ten zvysuje krvny tlak a zrychluje prietok krvi, ale ak kavy nevypijete nejako extremne vela, babu nevadi. To su uz vacsim sajrajtom tie bezkofeinove, obsahuje to vsetko mozne aj nemozne a hlavne je tam viac umelin

mne je dneska fajn 🙂 ziadne tocenie zaludka, ziadna bolest hlavy, ziadne napinanie - jednoducho paraaaaadicka 😵

markee
20. máj 2009

Pietra,to je dobře,že ti není špatně, jen tak dál. 😉

naty
20. máj 2009

Jo, to máš pravdu s tím bezkofeinovým....já mám dost alergií a alergoložka mi říkala, že se mám éčkům a umělotinám co nejvíc vyhýbat, tak se snažím....nechci, aby to mimi chytlo taky v takový intenzitě... ☹

markee
20. máj 2009

Sarlot,ahojky, jsem ráda,že ses přidala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre