Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

miroslava89
26. aug 2009

dadulka na scan drzim palceky aj ja🙂nech je vseetko uplne v poriadku🙂

drobec123
autor
26. aug 2009

tak ja mam tiez morfologicky za sebou, vsetko je v poriadku, zopdpovedame 22tt a nenasli sme pindura, takze moj votrelec je vlastne votrelkyna 🙂 !
a ze je to uuuplne v poriadku ze necitim "kopance" takze som sa ukludnila a hned mi je lepsie ! lekarka vravela ze prvorodicky maju cas do 25tt na prve buchnaty.
zajtra letime na predlzeny vikend za svokrovcami tak planujem mat vylozene nohy na terase a citat si knizku. dnes ale musim makat aby som odisla s kludnym svedomim. papa zatial
lopezka ty si ako dopadla ?

zuzuxx
26. aug 2009

ahojte,
marushka, aj ja idem 11/9 do HC 🙂 O kolkej to mas?

roxy_1
26. aug 2009

drobec no super ze vetrelkyna 😀 no muj manza malemu rika predator takze co se smeju 😀 😀 jinak moc ti gratuluji k uspesne ko,a tak holcicka uz je jista?? 🙂

jinak ted jsem se divala na nase jmeno Tobias,kdy ma vlastne svatek protoze v cesku jej nemame v kalendari.... 😒 tak jsem zvedava jake datum to bude,cetla jsem ze je to bud 13.6. coz je mezi segrinyma a myma narozeninama + vyroci svatby 😅 pak 12.9. coz maji svatek Marie a to je moje babicka s tetou a pak 2.11. coz je pamatka zesnulych 😒 asi se budu muset nekde zeptat...

miroslava89
26. aug 2009

drobec gratulujem ku vsetkemu dobremu a hlavne ku dievcatku 😵

roxy_1
26. aug 2009

mirka nova fotecka a jeste jedna hezka v albumu s tvym muzem... 🙂 mohla jsi dat i nejakou z vaseho velkeho dne 😅

miroslava89
26. aug 2009

roxy keby sme z nasej svadby mali aspon jednu fotecku tak prihodim lenze tie fotky tak skoro nebudu 🙄

roxy_1
26. aug 2009

mirka to je skoda,no budeme muset pockat 🙂

gucz
26. aug 2009

ahojky babulky, gratulujem k úspešným kontrolám 🙂

my sme včera boli kúpiť kočík, boli sme preň až vo Zvolene, tak sme si spravili výlet. Ak chcete kuk, tak ho mám v albume. Kým sa nenarodí drobec, tak sa v káričke bude voziť malinká, kára sa jej moc páči, ani odtiaľ nechcela vyliezť 😉 .

miroslava89
26. aug 2009

nie len vy ale aj my.. kedze clovek ktori nam mal dodat fotky pride na svk 8septembra- vtedy ked nebudeme doma my.. ale tak snad sa s nim skontaktuje moja mama lebo inak to uz bude uplne na nervy 😢

weronyca
26. aug 2009

roxy:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

tu jedna baba spomina Tobiasa 13.9. a to iste som sa docitala aj na babetkovo.sk

je to vraj podla nemeckeho kalendara

roxy_1
26. aug 2009

weronyca dekuji no budeme si muset jedno datum vybrat i kdyz by jej mohli dat do kalendare,nic by se nestalo...

no kdyz jsme u tech jmen v nasi vesnici je par nezvyklych az strasnych jmen,jedna holcina ma dva kluky a to Ignác a Jeroným(chudaci),pak je tu Alfred,a ted se nedavno narodil Ferdinand coz uz vubec nechapu....muj mistr v praci se tak jmenuje a rika se mu Ferda 😀 no ale jsou tu i hezke jmena,jedna znama ma holcicku Melanii je to krasne jmeno a k holcicce uplne ladi 🙂

antoniab
26. aug 2009

ahoj 😉

blahozelam vsetkym ku kontrolam

bavili ste sa o polohe pri spanku tak ja mozem bud na jednom alebo druhom boku na brusku nehrozi to drobec vzdy hned kopne mama otoc sa 😀 😀 a ked spim na chrbte tak ma picha pri pupku takze sa moc nevyspim 😅

roxy tobiasa je fakt 13.9 mam to zaznacene a zistene kedze je to moj favorit spolu so sebastianom 😉

antoniab
26. aug 2009

baby nasla som kocik nepoznate niekto ?

http://www.prenasedeti.sk/product/kombinovany-k...

grelu
26. aug 2009

ja idem na uzv zajtra...baby drzte mi pls palce, nech je krpec v poriadku...neviem, ci budem spat v noci ☹

drobec123
autor
26. aug 2009

grelu a mas nejaky dovod preco sa bojis ?
mna trapila len jedna vec, ze necitim kopance a velmi pohyby a to som uz v 22tt, inak som sa nemala coho bat lebo ostatne veci som si nepripustala.

grelu
26. aug 2009

mam...vysli mi blbe triple testy .-/

antoniab
26. aug 2009

grelu neboj vsetko bude ok 😉 a budes sa vytesovat ako drobec podrastol 🙂

drobec123 mozno je babatko otocene a kope dovnutra mne lekar povedal ze ak nepocitim 2 dni nic tak sa mam zacat obavat a hned prist ale vecer pravidelne sledujem ci kope a v knihe 9mesiacov otazok a odpovedy som citala ze pravidelne pohyby maju byt od 23,24tt mas si podvecer pohodlne sadnut dat pohar tepleho mlieka a pocitat pohyby ak napocitas 10 pohybov do 2hodin mala by si zajst za lekarom

micicici
26. aug 2009

Gucz, krasny kociarik, verim ze sa vytesujes z neho vsak? 🙂

Grelu, nestresuj sa, vsetko bude v poriadku a daj hned vediet zajtra ako si dopadla, drzime prsteky

Inak pridala som fotku mojho zvacsujuceho sa bruska, uz si pripadam ako buldozer 🙂

lopezka
26. aug 2009

ahojte tehulky 😅

no morfo dopadlo chvalabohu v poriadku 😀 😅 ...ale tak ako vcera pisala marushka, aj ja som bola sklamana, ze to prebehlo dost rychlo 😢 .....len mi doky behal po bruchu, meral, diktoval setricke ......pozoroval .....a o chvilonku mi uz podaval papier, ze "mozete sa utriet" 😠 .....ked ma sledoval, tak som ho nechcela vyrusovat, ale cakala som, ze mi bambulku aspon ukaze .....lebo na obrazok nemal papier 😒 😖 😢
tak uz ked som sa obliekala, tak som sa vypytovala, ci je vsetko v poriadku a tak.....ci ma vsetky prstiky a to co ma mat .......tak mi povedal, ze tento utz bol len na vylucenie roznych anomalii ......ale tie chvalabohu nemame .....takze je to OK 😅 .....na taky podrobnejsi sa vraj mam objednat do nejakeho specializovaneho strediska 😖 ..........yo a len mi potvrdil, ze to bude "dievka" 😀 ako sa vyjadril 😅 ......no a velkostou uplne zodpovedam terminu porodu podla MS 😅

potom som isla zaniest tie vysledky na genetiku .....tak tam mi len potvrdili, ze je teda vsetko ok ....pytali sa, ci je vsetko v poriadku ....ako sa citim .......spytal sa na meno a zazelal Timee 😅 vsetko dobre 😀 😅

micicici
26. aug 2009

Lopezka, gratulujem k vysledkom, hlavne ze ste zdravucke obe, to je najpodstatnejsie i ked aj ja by som bola sklamana, keby mi drobca neukazal... ☹

grelu
26. aug 2009

lopezka, kde a u koho si bola na uzv?

lopezka
26. aug 2009

drobcek, blahozelam k dievcatku 😀

weronyca, tie kurzy poobzeram a mozno si nejaky aj vyberiem.....zisli by sa vedomosti 😀 😅 .....uz som sice videla aj vyskusala skoro vsetko ohladom babatiek u sestier, ale vlastne je vlastne 😅

grelu, drzim palceky na zajtrajsok 😉 ..... a hlavne sa dobre vybuvaj, ak sa bude dat .......stresom kepcekovi nepomozes 😖

antonia .....krasny kocik 😅

yo a spanok na bruchu som nemala nikdy rada, takze mi vlastne nechyba 😅 ......celkom rada v poslednej dobe spavam na chrbte ......volakedy predtym len na boku a teraz aj aj 😅

grelu
26. aug 2009

inak blahozelam a zavidim dobre uzv 🙂

lopezka
26. aug 2009

micicici ...dakujem 😀 ...ved ja viem, samozrejme je najhlavnejsie to, aby bolo zdravucke .....ale ako vidim, chapes moje sklamanie 😠 .....chcela som ju po tyzni opat vidiet 😉

grelu, v zeleznicnej poliklinike, kde mi robili aj amnio 😠 .....ale nerobil mi to moj gyndos, lebo ten ma teraz dovcu ......ale jeden z docentov, ktory bol aj pri amnio 🙂

no a potom ten druhy docent na genetike mi povedal, ze henten co mi robil ten ultrazvuk ....ze z duse nenavidi, ked si tehulky pytaju fotky 😖 😠 .....vraj tomu hovori "putove fotografie" 😖 😠 ......proste chlapi nas nechapu 😠 😒 😖

micicici
26. aug 2009

Lopezka, tak to je riadne trapny ten docent, vidno ze v zivote nepochopi, co sa v nas tehotnych deje, ze tym ze sme spojene s drobcom, ze v nas byva a rastie cely ten cas, tak samozrejme ze sa stresujeme ci je ok a chceme ho vidiet, keby to tak slo aj kazdy den... Ja si stale na utz pytam fotku, ci sa im to paci alebo nie, sak si za to platim tak nech si myslia co chcu ...

antoniab
26. aug 2009

lopezka blahozelam k vysledkom
mne vcera sestricka vsetko pekne ukazala len pohlavie nie 😠
inak ten kocik fajn alebo to znaci ze eeene 😒 😅

micici pekne brusino 😉
ja sa tesim vzdy ked podrastie len sa mi zda ze to ide pomali 😝

grelu
26. aug 2009

hej...pre nich je to len jedna z mnohych...nechapu, ze pre zenu je to babo jedinecne

antoniab
26. aug 2009

micici mi budeme nakoniec v tej porodnici spolu 😀 ides aj na predporodnu ?

lopezka
26. aug 2009

no presne .....sedlaci...nevedia to pochopit 😠 😖 .....este sa rozculoval, ze ved aj keby nemalo ruku alebo nohu, aj tak s tym nic neurobim 😖 ...debo! ......som mu povedala, ze to je predsa na matke, co ona s tou informaciou urobi 😒 .....a on ze, ale ziaden lekar by vam nepodpisal prerusenie tehotenstva .....pretoze aj ked bez ruky ci nohy, je to zdrave dieta 😖 😒 ☹

no proste bola som z neho sklamana 😖 ........ale hlavne, ze sme ok 😅 😀 ....a teraz sa uz tesim na 3D ...9.9.09 😅 ....tam snad budu pristupnejsi mojim tuzbam 😀 😅 vidiet bambulku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre