Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

k.a.t.k.a.
27. aug 2009

grelu no a tesne pred porodom je 3 😉 u kazdeho inak dozrieva, myslim si ze tvoja dvojka nic neznamena 🙂

allinka aj lokalizácia placenty sa meni, kym je mimco malicke, takze nabuduce nemusi byt nizko 😉

k.a.t.k.a.
27. aug 2009

grelu a ty si bola na utz na Antolskej? ..

grelu
27. aug 2009

jj...na antolskej u Dr Drobneho

allinka79
27. aug 2009

katka, mimco je o10 dni vacsie... v 21tt+0 mi povedali na Antolskej 22tt+4 🙂 ale zatial je vsetko ok a ok sa aj ctim, tak snad bude vsetko v poriadku. 🙂

k.a.t.k.a.
27. aug 2009

jj to je taky starsi senilny dedko 😀 .. no ale keby bolo nieco zle urcite by povedal 😉

weronyca
27. aug 2009

andykca ja mam tak isto doveru.. a vidis.platim

grelu
27. aug 2009

hej...ale vraj je odbornik na uzv, tak som sa objednavala priamo k nemu .-)...inak objednala som sa pre istotu aj k Dr Dankovcikovi, ale to mam termin az 23.9. :-/

...inak chodim k Dr Dubcakovej, ale do Probiosu, nie na Antolsku 🙂

katka...ty mas na antolskej nejakeho lekara? 🙂

grelu
27. aug 2009

blbost....Holanovi :D...ja mam uz chaos v tych menach 🙂)

k.a.t.k.a.
27. aug 2009

allinka moje mimco je vzdy mensie 😅 aj pri malej som bola vzdy tak o 2tt pozadu 😅 .. oni vzdy ratuju termin podla 28dnoveho cyklu 14.den ovu, lenze ja mam cyklus 30 -35dni a ovulaciu netusim 😅

allinka79
27. aug 2009

ja som mala cyklus 28, ovulaciu netusim... neriesim. Hlavne zeje mala zdrava a cula... to je asi najdolezitejsie...
inac, ako vas citam o tych lekaroch ... nejakeho by som si chcelal zazmluvnit, ale nevime... ktory je dobry?

k.a.t.k.a.
27. aug 2009

grelu nie ja mam klasicku obvodacku v petrzalke, ale prvé som tam rodila tak si pamätam co to 😀 ja som tam chodila k dr. Rozembergovi toho som si aj zazmluvnila a planujem aj teraz 😉

allinka79
27. aug 2009

katki ja sa tak hlupo pytam, ale fakt nemam predstavu ako to chodi... to len tak mu zaklopem na dvere, zeby som ho chcela ako porodnika, alebo ako to funguje?

k.a.t.k.a.
27. aug 2009

tvoj dr. ta posle v nejakom 34tt uz do nemocnice kde presne ako pises zaklopes na hocijake dvere 😉 a tam budes chodit do poradne az kym neporodis a ci si ho vyberies ako porodnika je uz len na tebe 😉

andykca
27. aug 2009

weronyca este je mozne ze on nema zmluvu s doverou 😕 ma tak napadlo...

allinka79
27. aug 2009

katka dakujem... uz sa len spravne rozhodnut... 🙂 vzdy som chcela chlapa gynekologa a aj ho mam, ale rozmyslam,ci zena porodnicka nebude lepsi napad...ci to je jedno?

boncusik
27. aug 2009

ahojte holky, ako sa máte tehulky v tomt horku? 😝

ja sa potím ako prasa 😨

mna chytá panika ked si čítam debatu ohladne porodníka 😕 som prvorodička a už ma pmaly ale iste začína zožierať vnúrný strach z toho neznámeho zvané pôrod 😕

ja si tiež farbím vlasy aj gelujem nechty a je to v pohode 😀 jedine čo mi pedikárka povedala, že red porodm cisarskym prezom by som si nmala dať aby mohli pri zákroku na nechtovom ložku kontrolovat prekysličenie tela.

vitaj och, kde budeš rodiť? ak v ružinove tak možno sa stretneme ja mám tiež posunutý termín na koniec decembra 😀 😀

ked bude stretko v BA dajte vediet dobehla by som 😀

olienka12
27. aug 2009

grelu grading placenty je 2,je ulozena vpredu,nizsie,s minimal.zasahovanim do porodnych ciest oni maju od O do III odstupnovane kde ta placenta je a v akom je stave.... ja mam O a to je na zadnej stene

olienka12
27. aug 2009

Kocky nechy mozete mat az do 9 mesiaca potom dole... ci uz budete rodit normalne alebo cisarskym rezom, ani nalakovane nesmu byt, keby boli komplikacie lekari potrebuju vidiet to okyslicenie a modrat zacinaju prve nechty...

grelu
27. aug 2009

olienka...si si ista, ze je to len oznacenie polohy placenty?...lebo taketo nieco som nasla na jednej stranke...ale ked dam do googlu grading placenty, tak sa tam hovori o zrelosti placenty

...myslim, ze skocim za mojou lekarkou uz buduci tyzden :-/

olienka12
27. aug 2009

grelu urcite by som kazdu neistotu konzultovala, lepsie vediet ako sa trapit
grelu nie som si ista, je to stav/zrelost placenty a poloha ale pozor podla utz ako to lekar vidi,ked ti povedal,ze cez tuk nevidi moze to byt zkreslene ja mam pisane 0 a tiez mi povedal,ze poriadne nevidi...
inak je babo uplne v poriadku?

olienka12
27. aug 2009

jeej doslo mi mliecko z obchodu,uz chytam abstak hned si idem ohriat a omedovat 😉

eva3107
27. aug 2009

Ahojte tehulky dnes som tu vela nebola no aj zajtra to tak bude,pretoze v praci mam toho moc☹

olienka12
27. aug 2009

evi nepretazuj sa velmi drz sa 😉

grelu
27. aug 2009

no podla toho, co videl lekar vravel, ze vsetko vyzera ok...asi sa este potrebuje uistit kvoli tym zlym podmienkam, tak ma objednal este o 2 tyzdne, ked bude male trochu vacsie

ale podla papierov je vsetko ok a male ma vsetko tak ako ma mat 🙂

olienka12
27. aug 2009

grelu tak vidis mimi je ok keby bolo daco zle povie ti, nemohol by to nechat len tak.. zbytocne sa stresujes 😉

weronyca
27. aug 2009

Kocky, nebojte vsetko bude Ok. Viem ze sa bojite a mate strach,som na tom rovnako.ale povedala som si ze zakl.info mi lekar dava, ked niecoo neviem opytam sa ale mozno by sme nemali vsetko az prilis do hlbky studovat, lebo sa stresujeme a velakrat zbytocne

zazalienka
27. aug 2009

baby ahojte.. mam jednu otazocku.. kolko ste doteraz pribrali v tehu?

weronyca
27. aug 2009

ahoj no ja som sa pred chvilou vazila...od zaciatku teehu som pribrala 6kg..a to vsetko za posledne dni..dako som sa rozsupla..

zazalienka
27. aug 2009

ja som zufala.. vela som pribrala, na poradni ma sestricka zvozi jak sirotu.. asi prejdem na zeleninkovu stravu.. ja mam na sebe viac ako 6 kg, proste sa to na mna lepi.. za normalnych okolnosti som mala 67 kg.. ale s tym ze som sa vzdy hybala a nieco robila.. teraz len lenosim a pojedam..

olienka12
27. aug 2009

zazalienka mam 84kg pribrala som 9kg tak nestresuj na mna sa lepi ako na mucholapku 🙂 a to mam pocit,ze jem menej ako pred tehu a sladke vobec...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre