Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

baileysa
30. aug 2009

monako, tak to tu budeme spolu posledne dni januara odpocitavat a vacsina spolubojovnikov uz bude na svete 😅 🙂

monako3
30. aug 2009

Aha máme to podobné 😀 ..no snad nám to taky rychle uteče🙂...chtěla jsem se zeptat, je možné, že už začinám cítít menší pohyby? jakoby do mě pořád štouchalo 😀 😀

baileysa
30. aug 2009

je to kludne mozne, niektore baby citia pohyby skor, ine neskor 😉

monako3
30. aug 2009

je to zatím takové zvláštní, no uvidíme🙂.... za týden půjdu na UTZ po 2 měsících, tak už se těším až to malé bubušatko zase uvidím a konečně vezmu i přítele 🙂... A jak se jinak citíš? 😉

baileysa
30. aug 2009

ja sa citim v pohode, nebyvalo mi zle, len som nesmela ostat hladna, to bola vzdy vazna situacia 😀 a teraz skor mavam take slabosti na odpadnutie a strasne nevladzem s dychom, ked idem s kocikom a nieco rozpravam, tak sa hned zadychcim 😒 ale inak uplna pohodicka 😵 a ty?

monako3
30. aug 2009

no já ještě do nedávna zvracela šileně všechno 😒 ...Ale ted už všechno jím a už mi nic nedělá problém ani vaření, které mi smrdělo 😖 ...ted spíš jsem hrozně unavená a mám změny nálad a občas mě pobolívá břicho, jinak už taky pohodička...Konečně 😀

lili20
31. aug 2009

Dobré ránko prajem -aj novým tehuľkám.
Mici -gratulácia k dievčatku.Aj ja som opeknela takže uvidíme či tá príroda je už naozaj pomýlená.
Už ma začínajú super bolieť kríže.A o dlhšom sedení ani nehovorím.Bolí-bolí.

lopezka
31. aug 2009

dobre ranko tehulky 😀
ja som dnes vstavala uz o 6.hodke .....moja draha segra ma vyslala do Lidl 😀 .....maju tam detske vecicky .....kupila som jej pre malu Saru take ponozky protismykove ....aj klasicke aj take tie teplejsie .....a ja som mojej bambulke kupila deku 😅 ....... je to sice iba taka obyc. ale zide sa 😀

moja krpata este stale nekope, ale pocula som, ze dievcatka byvaju lenivejsie a zacinaju kopat neskor 😀 😅

postielka pre moju bambulku bude vyrobena na slovensku vlastnym dedkom 😀 😅 tak ja postielku neriesim 😉 a vraj mi urobi aj prebalovaci pult na mieru 😀 😅

vitam nove tehule 😀

drobec123
autor
31. aug 2009

dobre ranko,
tak lopezka to som rada ze nie som jedina ktore teda neciti "kopance". nejake to mrvenie raz za cas ano, ale ziadna slava. ale pokial viem ze je vsetko v poriadku tak to ani neriesim.
ach tie nase baby lenive ! 😀

lara75
31. aug 2009

ahojte, gratulujem k dobrým správam z uzv. 🙂
kopance cítim od 18. týždňa, začalo sa to tesne po amniocentéze, asi sa to malej nepáčilo 😀

gucz
31. aug 2009

dobré ránko
ani ja nejak necítim kopance, už som cítila mrvenie, ale ani to v poslednom čase nieje nejak často. Asi je drobec otočený smerom do vnútra, alebo čo.

minitrouble
31. aug 2009

lopezka, drobec - mozno budete mat aj celkovo pokojnejsie babatka 😉 ...nasa romi zacala kopat cca v 21om tyzdni ale potom to uz boli riadne kopance a dodnes je taka hyperaktivnejsia 😉 🙂 ...tak mozno vase baby budu z tych dobrych pokojnych babatiek 🙂
lopezka - tak to som inak potom zvedava aj na fotky - to bude podla mna normalne ze umelecke dielo taka vlastna vyroba - tie zvyknu byvat neskutocne krasne (tu postielku a prebalovaci myslim 🙂 )

wanduska
31. aug 2009

ahojte babule, tiez ma nikto nikam nekope. sranda je, ze minuly tyzden ma tak koplo do pupku, ze dovi dopo a odvtedy ticho velike... tak uz pomaly aj z toho mam nervy... sem tam sa mi nieco prevali, ako taka ryba, len uz neviem, ci ja haluzim, alebo ci fakt babinko sa hmyri... a pre istotu som vcera v zapale roboty zabudla, ze som tehu, po nieco som sa natahovala z nemoznej pozicie po sediacky a tak som si natiahla brucho, ze az mi prislo na zvracanie.. drobec, ides zajtra cvicit??

drobec123
autor
31. aug 2009

wandi, zajtra asi nepojdem. ked bude pekne pocko tak chceme ist niekam vonku na cely den. aj ked mi to celkom chyba ale kedze je statny sviatok a cely vikend sme sa venovali jednym a druhym rodicom tak zajtra si chceme spravit taky volny nas den. horsie je ze ani v piatok nebudem moct ist - organizujeme firemny den a vecer a myslim ze sa mi nepodari z toho kolotoca najst si hodinu a ist cvicit.
inak s tym zlym pohybom, ja som sa takto fasa "prijemne" natiahla dnes rano v posteli, tiez ma tak pichlo ze az slzicka vybehla ....

nedockava4
31. aug 2009

dobre ranko, tehulky...
Lopezka...vidim, ze si mala podobne rano ako ja...tiez som absolvovala Lidl 🙂 a tiez este necitim pohyby...zeby sme cakali dievcatko?...vo stvrtok idem na poradnu, tak som zvedava, ako sme vyrastli.... 🙂

evca35
31. aug 2009

ahojte,
lara, bola si na amnio? koľko máš rokov? Musela si ísť? Ja práve idem do poradne, dozviem sa výsledky testov a budem sa pýtať na morfologický usg. Uvidím čo mi povie na amnio. Nerada by som šla. Ale keď budem musieť ....
ja mám pohyby už týždeň, tak sa teším.

olienka12
31. aug 2009

marushka ano ano je to ta postielka,ktoru mame vybranu vratili sme sa po velkej uvahe k nej 🙂))

micicici
31. aug 2009

Babulky ahojte, chcem sa Vam vsetkym podakovat za blahozelania k nasmu malemu dievcatku 🙂

Ako sa dnes mate? Ja uz ratam dni v praci, uz len dva tyzdne a caka ma oddych doma... Tesim sa neskutocne 🙂

olienka12
31. aug 2009

micicici aj ja sa pridavam a dodala si mi nadej lebo mne kazdy typuje chlapca,kedze som tiez neospatnela 🙂)

micicici
31. aug 2009

Olienka a ty este nevies? Kedy mas poradnu? No ti poviem, ze to bolo pre nas riadne prekvapko 🙂 Som bola tak nejak uz nastavena na chlapceka, aj v obchode s detskymi vecami som sla automaticky k modrym veciam a nejake som uz predtym aj kupila, takze sa musim teraz preorientovat. Ale hlavne ze sme zdrave, joj sa tesim z toho velmi, ako asi kazda z nas vsak?

marushka
31. aug 2009

ajojte brušká 😉

olienka, tak super s tou postieľkou, isto budeš spokojná 😉

mini - t tým quinny - riešimriešim....príde mi taký vhodný na pobehovanie autom a po nákupných centrách...ale v závej vonku v šporťýku s tou mini trieškou...neviemneviem 😉 idem dnes do ivanky, pozriem si ho life a rozhodnem sa 😉

inak kočky, ja som už dobre chorá 😝 😝 😝 alergia je nič s tou nádchou, ktorá ju teraz pekne doplnila, hrdlo si necítim, oči ako angorák ☹ ☹ ☹ som úplne mimo!!!! beriem homeo a včera som si dala aj paralen, ráno bola moja telesná teplota že : 35.8...

jajajajajaj

ketkous
31. aug 2009

Micici,prosim Ťa koľko Ťa vyšiel ten 3D ultrazvuk?O koľko je to drahšie,keď nemám lístok od dokiho,diky 🙂

monako3
31. aug 2009

Ahoj těhulky 🙂 ,

tak já ani nevím jestli to jsou pohyby je to takové zvláštní, spíš takové jemné štouchance 😝 ...No pokud to bude chlapec tak to vyhraje přítel😀...pořát se totiž dohadujeme, on říka kluk a já holka 😀

sisipetka
31. aug 2009

Ahojky kocky,
dnes sa hlasim z domu, bola som si vybavit lekara na rizikovej poradni a teraz sa tvarim, ze mam home office a odpovedam na pracovne emaily 😀
kocky gratulujem k novym vysledkom a samozrejme mici k dievcatku 😉 Mam pocit, ze kocky si o chvilu nebudu mat z coho vyberat, kedze je ich vacsie zastupenie 😵
...a samozrejme vitam i nove tehulky a s terminmi sa netreba trapit - ja lietam medzi decembrom a januarom a ostavam pri januarovkach 😎

olienka12
31. aug 2009

mici ja az po 24tt mam poradnu... a naposledy cez moj tuk lekar nevidel :( nuz co uz nechava nas cakat gulocka mala

roxy_1
31. aug 2009

Ahoj holky
micici gratuluji k holcicce uz ji mas v tabulce....

holky zitra by jsme si mohly zmerit briska co vy na to .... 😀 pekne zacneme skolni rok merenim 😀 😀

olienka12
31. aug 2009

marushka skus ssi kupit mucoplant sprej do hrdla, mne zabral hned... bioparox nezaberal... do nosa som tiez mucoplant mala s morskou vodou...

adros
31. aug 2009

ahojte babenky

k tej postielke... V Ikei je lacnejsia iba ta postielka za tych 30 EUR, je pekna, ale mne sa absolutne nehodi do bytu. Ja mam spalnu ladenu do ceresne a podobne aj obyvacku. Tak preto som hladala nieco ine. A myslim, ze tych 80 EUR je vcelku prijatelna cena,nakolko som nasla aj postielky za hoooodne vyssie ceny. A navyse sa mi velmi paci. A ked s nou ma aj marushka dobre skusenosti, tak nemam co vahat. 🙂

Dnes som si nejak dobre pospala, takmer do desiatej a potom som sa herecka vybrala do obchodu a az tom som zistila, ze v penazenke nic nemam 😀 lebo prasule ostali doma 😠 😠 😠 Tak som kupila iba zemiaky za 21 centov 😀 😀 😀 No co, na granadyr staci, kedze fliacky som mala doma. Tri dni sme jedli tu fazulovicu a potom dva dni kuracie masko s kapustou,takze som mala takeeeee nafucane brucho, ze dobre padne granadyr 😀 😀 a navyse to je lacne jedlo 😉

roxy,suhlas,zajtra by sme sa mohli pomerat, som zvedava, ci nebudem na poprednych prieckach 😀

gucz, tak super, ze ste si uzili svadbu. A kde byva sestra? Lebo aj u nas sa v sobotu z vedlajsej bytovky vydavala jedna babenka

sisipetka
31. aug 2009

Adros k tvojej postielke, mne sa paci...tiez mam ceresnu...a pekne zapadla do spalne 😉
...a inac dobre si dopadla s nakupom 😀...no, ale aspon si urobis lahke jedlo a nebude ti vecer tazko...mnam a kyslu uhorku by som si k tomu dala 😵
Ja teraz varim francuzske a namocila som fazulu, vecer este dokoncim polievocku a hadam na 2-3 dni nam to 2 ks doma staci 😖
Marushka mne na bolave hrdlo pomohli tabletky na cmulanie - homeogene - dala som si ich asi 6 ks (1 ks po kazdej hodine) a za den bolo fuc.....
Roxy suhlas s meranim....a velkosti ti mame posielat do IP?

adros
31. aug 2009

sisi, francuzske.....mnaaaaaaaaam 😀 😀 😀 u nas nikdy nevydrzia viac ako pol dna 😀 😀 😀
ozaj, co Bella? ako si daleko? ci padla za obet cez vikend?

a k tym kopancom, nase dieta je riadne aktivne 🙂 a ja mam z toho radost. Hlavne sa mu nepaci, ked lezim na boku, tak mu potom poviem "ano zlaticko, maminka si lahne na chrbatik, nech ti je dobre" 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre