• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
dobru nocku babulky :sweat_smile: a zajtra si v ramci moznosti oddychnite :grinning:
31. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte tehule.. :wink:
Ako inak znovu v praci...aj vcera som tu bola , lenze len som vas mohla zbezne precitat ku koncu prace, pretoze teraz mame vela robotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

markee neboj urcite to bude dobre , preto ti nevolaju.! :wink:

Evca no neviem co keby sme sa stretli 14.9? Ked budem mat ist ja na morfo a urobili by sme taky tah , ze by si sla aj ty? Za mnou? :slight_smile: Mozno by sa to neako podarilo.Len by bolo dobre keby si mala aj vymenny listok.

takze merame bruska... :slight_smile: Aby som vedela ake miery mam poslat roxy.

Inak baby krize ma nehorazne bolia v noci ani spat poriadne nemozem, a ani sa zohnut ci ohnut, aj prudsi pohyb ma hned zaboli! :frowning2: ...Neviete co by mi mohlo pomoct? To to moje malinke mi tam sarapati...o 106! :wink:

A este jedna otazocka mate niektotra z vas fliaciky po tvari? Ale nie vyrazky, ale take cervene bodecky sem tam fliacik...HMMM?? :confused:
1. sep 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček maminky ako ste sa vyspinkali?
ja som šla už o deviatej do hajan, tak super. Akurát ma trápila večer kyselina, až ma bolelo medzi lopatkami.

markee dúfam že dnes Ti už zavolajú a všetko bude ako má byť :slight_smile:
1. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko holky :grinning:

vyspinkané? ja som do ružovo, no bodaj by nie ked som išla o 2130 hod.

takže moje miery obvod 93cm a +6kg :grinning: :grinning: :grinning:
no MISS so mna nebude :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky,
ja vas na rychlo pozdravim a prajem krasny slnieckovy volny den.
MY ideme grilovat trosicka, tak sa pekne napapame :wink:
1. sep 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Dobru chut Sisi :wink: ...Miery nemame posielat na IP Roxy?
1. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evca35 reagujem na tvoju otázku neskoro, na amnio som išla kvôli zlým afp výsledkom, plus rodinná záťaž z mužovej strany (Down), plus vek : 34, ale na šťastie je všetko ok. :wink:
1. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lara tak to ti gratulujem aj ja :slight_smile:
1. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko....

evi no ty si riadna vcielka :slight_smile: nenatahujes sa v praci nahodou s niecim?lebo aj z toho ta mozu krize boliet :frowning2: mozno ten pas na brusko by si mohla vyskusat....a co sa tyka flakov no neviem ci myslime to iste ale ja napr mam strasne suche obocie furt musim kremovat xi :slight_smile: a potom este taky fliacik sa mi urobil na tvari ale len jeden taky cerveny a suchy ale myslim ze to mam zo suchsej pleti hehe...

Peti no fajny plan mate na dnes :wink: jaaaaa idem umyvat okna - kazdy den 2 lebo nejak nevlaaadzem hehe
1. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy fajn plán, ak sa budeš nudiť, tak môžeš prísť umyť okná aj k nám, zišlo by sa :grinning: , ja mám dnes na pláne vydrhúť wcko a kúpelku , na komplet aj steny (kachličky), doteraz som drhla kuchyňu, a už sa mi ani moc nechce, ale musím. A potom možno aj zem pozmývam, to je robota, čo z duše neznášam umývať zem. Práčka frčí na 100%, tak mám o zábavu postarané.

ja neviem kde sa tá špina berie stále :confused: :confused: :rolling_eyes:
1. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andykca no keby bolo na mńe tak tu vobec nie som ...myslim v praci...tak neviem :angry: ..
Nie take flaky ako myslis..nemam ich suche...ja mam skor zmiesanu plet , ale nemam problem z akne...len taraz mam take fliaciky po sebe..,vyzeram hrozne :unamused: ...
1. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi a u kožnej si nebola? čo by Ti na to povedala?
1. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne sa pleť vôbec nezmenila, nemám ju ani lepšiu, ani horšiu, akurát ruky mávam riadne suché, až ma svrbia a bolia večer. Ale zsa stále umývam riady a tak, tak je to možno aj preto.
1. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucz...no a co by mi kozna na to povedala? ku koznej nejdem a ani na to nemam cas..nie je to take hrozne ze nemozem vyjst na ulicu , len ma zaujimalo ci to niektora z vas ma tiez.. :unamused:

No mna najviac svrbi brucho a preto ho niekedy musim natierat aj dva krat cez den :wink:
1. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz zeby som pokracovala az k vam?hehe...nooo neviem xi....ale aj ja mam teraz take vacsie upratovacie obdobie takze sa cinim..ja som vcera tiez drhla kuchynu hehe :slight_smile: dnes mam obyvku...zajtra kupelku aaa potom spalen :slight_smile:

hmmm inac evi neviem kde som to citala ale nieco podobne predpoveda nieco s pecenou co je v tehu normalne....asi by som sa opytala Dr.... a nahodou ta to nesvrbi???kamoska bola vyhadzana velmi a ju to aj svrbelo a nakoniec mala zvysene nieco ohladom pecene...

gucz a adros nepoznate niekoho v Trnave na socialke???potrebujem sa normalne poradit s mojou materskou sa neviem v tom vysomarit a s tou zenskou co sa radim sa nevieme nejako zhodnut...:frowning2:
1. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy ..nie nesvrbi ma to nie je to nic hrozne.. :wink: ...
No mna upratovanie caka v sobotu! :frowning2:
1. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
tak dnes prvního září,utíká to co?
Zítra jde Johanka prvně do školky a jsem na ní zvědavá jak to zvládne. Ona může do třetích narozenin chodit jen na 5dní v měsíci,takže to nějak rozložíme,aby každý týden šla jednou. Budu jí tam dávat jen na dopoledne. Od 28.října může chodit každý den,ale i tak jí tam budeme dávat 2x až 3x týdně. Prostě jí chci mít i doma a i chci,aby si vyhrála s dětma. Je tak malinká :sweat_smile:
1. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, som doma 2 dni z dovolenky a uz som stihla 4krat kvoli robote zosaliet a nespat dokopy nikolko..aj vam zacne byt na figu v okamihu, ked mate robit?? :slight_smile:
1. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy ja na sociálke nepoznám nikoho, tak asi neporadím. :unamused:
1. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wanduska...ani ti nepisem ako mi zo vsetkeho hrabe,... :wink:
1. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,jen v rychlosti
piste sve miry tt uz si prectu i nicku :slight_smile:
za chvilku valim na ko tak tu nebudu a jak bude dnes cas tak to upravim a hodim do albicka :slight_smile: jakekoliv zmeny mi klidne hlaste pres IP nerada bych to v diskuzi prehlidla....
1. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi no esteeeeeze nic hrozne :wink:
gucz no neva nejak si budem musiet poradit lebo tieto uradnicke zeny nevedia (nie vsetky) normalne poradit a viacmenej ked im dam otazku radi sa tam cely kancel ci ano alebo nie....som zuuufala jak hovado :frowning2:

markee jeeeej krasne prvy krat do skolky :slight_smile: xi aj moja neterka ide prvy krat zajtra som zvedava ako to zvladne xi :wink:

nooo wanduska mne je vzdy zle ked sa viac hybem a idem nieco porobit ale musim sa premoct hehe...
1. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :grinning:

bozinku pozeram, ake ste dnes pracovite :angry: ..... mne sa nic nechce :unamused: ....ja som si praveze dnes chcela urobit taky free day :grinning: .... od zajtra v praci budem aj nocovat, mame uzavierku .... takze dnes si oddychnem, od zajtra makam jak zerava :grinning: a upratovat budeme v sobotu :wink: bordelik bohuzial neutecie :angry: ..... ale som leniva, co? :grinning:

krize bolievaju aj mna a hlavne vecer ..... v noci ked sa obraciam, este stale vzdycham jak starena :sweat_smile: ..... moja segra mi cez vikend hovorila, ze ona mala presne to iste .....jej manzel sa budil a pytal sa, ze preboha co jej je :grinning: a tiez nemohla obcas spavat a cumela do stropu :confounded: tak to mame asi v rodine :angry: :confounded:
1. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak neviem ci to bude v rodine..., ale vcera mi bolo az do placu...proste ani pohnut som sa nemohla!
1. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roxy, tak ja mam obvod 95 cm a +0 kg. Je tu niektora z vas, co este vobec nepribrala? Ja niekedy aj nasilu do seba tlacim, ale stale ani gram navyse. V piatok idem na kontrolu a zaroven morfologicky ultrazvuk, tak som zvedava co mi povie dr.
1. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nechcem vas totok :slight_smile: ale mieru bruska treba posielat priamo roxy internou postou :slight_smile: ak to tak ste urobili a nepisete len do fora niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic som nepovedala :wink:
1. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alikaa ja som pribrala kilo, potom som ho schudla a potom pribrala pol kila. Teraz neviem koľko mám +, važim sa u doktorky. Ale zasa ja som mala štartovaciu váhu ako sloník :slight_smile:

lopezka ja osobne som pracovitá neni ani náhodou, hlavne teraz, stále by som len driemala, nič sa mi nechce... Ale keď ono sa to spraviť samé nechce :frowning2: :grinning: . Inak k tomu wc a kúpelke som sa ešte nedokopala, vyvešala som prádlo, uvarila obed a teraz papám. Keď si trošku odfúknem po obede, tak sa do toho pustím.
1. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak i ja som sa poriadne napraskala uz som bola taka hladna :sweat_smile: ...
No a teraz spat do prace :frowning2:
1. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babenky :slight_smile: božev evka vôbec ti nezávidím ty si vkuse v práci,ozaj s tých flakou si nič nerob ono ti to potom zmyzne aj ja som ich mala pri Filipkovy ozaj ten ide zajtra prvý krát do školy a ja mám s toho viac nervy ako on som zvedavá ako mu pojde.Ja som už poslala roxy ip mám 6 cm naviac ak to takto pojde dalej budem ako slonie mláda ha ha... :grinning:
1. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ives... :grinning: ...no ja mam naviac iba4 cm..,ale za to sa uz teraz citim negramotne..neboj tvojmu Filipkovi sa urcite bude v skole darit! :wink:
Ano stale v praci uz mi to lezie ozaj na city!!Ale od 18.9 uz v praci cez dva tyzdne ani nepachnem :grinning:
1. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok