Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

evca35
1. sep 2009

my sme plánovali toto leto prerábať celé jadro a kuchyňu, ale keď som zostala ležať povinne, tak sme to odložili na budúci rok.

inak, chodíte niektorá cvičiť - tehotenské cvičenia? alebo - v ktorom týždni by sa malo začať?

eva3107
1. sep 2009

Evca Olienka povedala ze najlepsie je zacat od 20tt

evca35
1. sep 2009

mám doma fit loptu, uvažovala som aj o nejakom DVD

ives77
1. sep 2009

ahoj tak akurát som dopozerala ordináciu konečne začala a chcela som si ist lahnút ale mám nervy s tej zajtrajšej Filipovej školy tak neviem zaspať,ale aj on dlho zaspával dokonca mi povedal,maminka ja mám v brušku také mrvenie a nedá sa mi búvať,chúda riadne bol nervozny hihi,,,aj mna bolia kríže ak chrbát,no zatial sa to dá vydržet ale kúpim si ten krém čo tu spomínate dúfam,že zaberie 😉

k.a.t.k.a.
1. sep 2009

ahojte 🙂

no mne ide malá zajtra 1x do skolky zase ☹ uz mam bobky z toho, ona uz sice spi, len ja asi nezapsim 😅

evca35
1. sep 2009

ide prvýkrát do školy? Moja tu ešte pobehuje z detskej, že nevie zaspať. Ani sa nečudujem, každý deň spala do 11 hod. Som zvedavá ráno.

roxy_1
1. sep 2009

kocky moje tak mela jsem tady dlouhou besedu tak az ted jdu hodit tabulky do albicka 🙂

ives77
1. sep 2009

ahoj katka však aj môj ide 1krát zato mám také nervy a neviem spať a aj on má strach som zvedavá ako im to pojde ☹

roxy_1
1. sep 2009

tak snad je to aspon trochu citelne 😅
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

petronelka77
1. sep 2009

Roxy, dakujeme za krasne tabulky 😉

dadulka2000
1. sep 2009

babenky caute,...

spat sa mi neda.
som v tazkej situacii, z domu mi pisali ze otec mal mozgovu porazku,.... vyzera to kadejako....
tak sa tu sama trapim v slzavom udoli ☹
v pondelok letim na SR

a co vy inak mate tu nove??

bebel
1. sep 2009

Ahojte, hlásim sa po 4 rekonvalescentných dňoch strávených na Donovaloch 🙂
Pohyby cítim každý deň...a keď sedím dlho v aute , tak ma kope o 106...evidentne sa mu to nepáči. 😅

Bruno ide tiež zajtra po 1. krát do škôlky 😎 tak dúfam, že všetko prebehne hladko 🙂
Hodila som aj nejaké foto do albumu 😉

weronikla
1. sep 2009

Ahojte, my vo velkom pripravujeme svadbu, takze casu nemam moc a pozerala som aj dlhodobu predpoved, ma byt tak okolo 16 stupnov, no paraaaada 🙂 Tak aspon nech neprsi.
Dadulka, to mi je luto, dufam, ze bude vsetko co najskor v pohodicke...
Baby gratulujem Vam k zistenych pohlaviam a vysledkom, ja stale cakam na 14.9., ale malinke kazdy den kope viac a viac, tak to mi staci na radost 😉 No a zajtra Vam drzim palce a zelam krasny prvy den v skolkach a skolach 😉

weronyca
1. sep 2009

ahojte kocule.. az teraz sa mi podarilo nazriet... ja pohyby uz 3 den nic ☹ som z toho nesvoja.. neviem ci to nieje kvoli tomu chrbtu.. pripadam si ako debil.. brusko male vobec mi nezavadzia a napriek tomu chodim ako kacica a taham nohu za sebou.. snad mi pomozu tie rehabilitacie

dadulka, mrzi ma co sa prihodilo ockovi. snad bude coskoro v poriadku a ze to nieje az tak vazne ako to znie.. drzim palce a myslim aj ja nanho..

gucz
2. sep 2009

Dobré ránko

dadulka dúfam že ocino sa z toho dostane

weronyca aj mne sa zdalo že 3 či 4 dni sa takmer nehýbalo, no a od včera poobedia kopká ako o život, neboj určite bude malinké v poriadku

ja bya som tak spala 😔 , Laurinka vstala už o šiestej, ledva som oči otvorila. A to som včera zaspala aj pri telke. Ja sa nejako neviem dospať....

janka1
2. sep 2009

zdravim vas zienky 🙂 🙂
a skusim aj dnes precitat , aby som bola v obraze , ale sa najde dobra dusa a zreferuje mi niekolkymi vetickami co je tu nove 😀 😀

adros
2. sep 2009

dobre ranko

dadulka, je mi luto ocina, ale nezabudni, treba mysliet pozitivne, kvoli otcovi aj kvoli babatku

andy, no, keby si sa chystala na to umyvanie okien ku gucz, tak to hod cez Bucany 😀 😀 😀 Ale nie, budem musiet povedat chlapovi, min. tyzden sme mali sluzbu vo vchode a aj tam umyval okna, lebo boli spinave, tak snad zvladne aj tie nase 😉

juj, vcera som zabudla poslat roxy udaje, tak hned to musim napravit. 😎

weronyca
2. sep 2009

ahojte kocky, no prave sme sa zobudili... hlava mi ide prasknut.. taku nadchu co mam.. 😠 snad sa to zlepsi..

bebel
2. sep 2009

Ahojte, mangel mi práve poslal....http://www.baby-web.sk/Clanky/a2538-Test-kociko...
a to tam sú značkové kočíky...., myslím, že tie poľské kočíky musia mať ftaláty ešte vyššie.

adros
2. sep 2009

katka, z toho e-bay si objednavas kusove veci, alebo take baliky veciciek po babatkach?

inac, vcera ma tak priserne vecer pichal v chrbte...ale nie krize, ale skor horna polovica chrbta 😒 myslite, ze to moz byt z nachladnutia? Ja mam totiz pc pri okne a ked tu tak vysedavam, tak obcas mi taha na chrbat...

marushka
2. sep 2009

ajojte brušká...
tak sa hlásim po včerajšej posteľovej chorej párty, som totálne zoslabnutá, ešte furt so mňa tečie, nos upchatý, včera som sa nahrievala lebo mi to pekne prerazilo do dutín 😝 😝 😝 som hotovson...

dadulka - drž sa, verím že ocinovi sa polepší a že to nakoniec nebude mať žiadne fatálne následky, veľa síl prejem celej rodinke!!!

janka - zlatko, ja by som ti aj urobila sumár, ale verím že niektorá z kočiek bude šikovnejšia, ja som teraz troska trošku, ale rada ťa tu opäť vidííím 😉 😉 😉

vynímajúc túto chorobu sme snáď ok, kopkáme veselo...

roxy - šikulka tabuľková 😉

tak - ja frčím do mestos, priniesli mi monitor dychu, tak ho idem zaplatiť a zapísať kubíka do centra voľného času na angličtinu, bude veselo...

papapapa zatiaľ a pekný dník všetkým 😎 😉 😎

k.a.t.k.a.
2. sep 2009

ahojte ☹ nastup do skolky bol s placom ☹ islo mi srdce roztrhat

adros objednavam kusove veci 😉 mne inak dost svokra posiela takze som predzasobena na niekolko rokov 😀 ona dokonca pracujem tam v sukr.skolke takze kopu veci aj odtial 😀

bebel no to som uz videla ten test 😝

marushka
2. sep 2009

jááááj, tek ešte rýchlo, bebel to sem nedávaj hentakétok linky, lebo ja už si asi váááááááááááááááážne nevyberiem!!! 😀 aj tak som mimo zase s tým kočíkom, no toto mi nepridáva 😉 ...my asi budem ležkať vnútri v prútenom košíčku, ... 😉 ale nie vážne, dobre vedieť...

katka, viem si predstaviť, babulka malinká čo musela prežiť a ty s ňou...zvykne si neboj!!!

my sme dne s išli prvýkrát do vyššej triedy, v pohode zatiaľ, uvidíme čo ďalej má nové učiteľky, tak som zvedavec...

drobec123
autor
2. sep 2009

ahojte, bebel dik za celu spravu, cez vikend sme boli v nemecku kde sme to cely cas riesili a citali. my mame vybranu teutoniu tak nas to celkom upokojilo, ale poviem vam - necita sa to lahko, najma ked ide o nevinne organizmy ktore maju cely zivot pred sebou ! ☹

marushka, kde si objednavala ten monitor dychu ? tiez to chceme ale neviem ako by som to vedela objednat napr. z Amazon z UK ked to nedistribuju na slovensko ale maju najlepsiu cenu ......

bebel
2. sep 2009

Katka,
u nás škôlka prebehla zatiaľ hladko..okamžite mi zdrhol do herne a chopil sa dinosaurov.....ani sa zammnou neobzrel. Len zo včerajšej jazdy domov , keď sme mali pustenú klímu....začal trochu priesvitne sopliť....dúfam, že soplík sa nehorší a neostaneme hneď doma chorí.Pred obedom tam idem telefonovať, či po neho mám prísť alebo tam ostane spať. 😎

roxy_1
2. sep 2009

Ahoj holky

dadulka to je mi moc lito co se stalo,snad to nebude mit zadne trvale nasledky vzdyt vime co mrtvicka prinasi... ☹ jak rikaji holky mysli pozitivne uz kvuli miminku a tatinkovi preji brzke uzdraveni a tobe co nejmene trapeni... 😉

Janka vitej ty jsi nam tu chybela dlouho...no me by se tak dozadu cist moc nechtelo,ale jsou tady asi vesmes dobre zpravy,holkam amnio testiky vysly v poradku jeste mam pocit markee ceka..a co se tyce tymu holcicek a chlapecku uvidis v tabulce kdo uz vi koho nosi pod srdickem 😀

za chvilku valim s manzelem na kontrolu,snad uz mu sadru sundaji a my uz muzeme letet na dovolenou.... 😕

nedockava4
2. sep 2009

dobre ranko, tehulky....wow, tak vy ste tu toho porozoberali...
evka...aj moja sestra ostala v Lisabone v pondelok a nemala sa ako vratit domov...nakoniec si kupila letenku z Lisabonu do Budapeste za 350 eur....ale dopadla este celkom dobre...lebo kolegyne, co s nou boli, si kupili letenky z Lisabonu na Malorku, odtial do Viedne a potom do BA ☹
Ale pochybujem, ze dostanu peniaze spät.
Ja som bola vcera s MM v Tatrach na Strbskom plese....wow, bolo uzasne....domov sme prisli o 20h maximalne unaveny....

nedockava4
2. sep 2009

juj, unaveniii....zacala skola a ja robim take chyby 🙂

dadulka2000
2. sep 2009

ahojte babulky, dakujem moc za podporu,... cenim si to 😉
na jednej strane sa moc tesim domou a na druhej sa tej navstevy strasne bojim
dnes som v praci, tak aspon si zamestnam mysel na chvilku

inak som mala minuly tyzden 20tt scan, vsetko vyzera byt OK, len placenta sa jej zdala nizko tak ma objednali este aj na 34tt scan,...na kontrolu. 🙂

janka1
2. sep 2009

tak ked som to mrkla , tak je to zatial 8:9 😉 🙂 prevaha dievcat 😀 😀
drzim palceky, tym ktore mate dnes kontrolu 🙂

roxy dakujem a zelam vam prijemnu dovcu aspon taku aku sme mali my 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre