• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
hops,...pozeram ze vas je tu uz pekna kopka,.... :grinning:
20. máj 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka, no veru, nazbieralo sa nas tu kopec
20. máj 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete ci mozem v tehu jest huby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. máj 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este viac sa prida casom :slight_smile:
a co ty adros, ako sa citis? ja uplne normalne,....jedine by som spala ako kojenec,....najest a spat
20. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoniab - preco by si nemohla jest huby, urcite ano, ale aby neboli jedovate ! :slight_smile:
20. máj 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec pitam sa pisete tu o kave a tak tak aby som vedela :wink:
20. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plivit a adros: blahoželám k tehu knižkám :slight_smile:
adros: akého máš gyndoša?
20. máj 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: taku chybu som urobila pytam s i :astonished: :astonished:
20. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....no dakujem za Vase odpovede...neviem...uvidím ako sa budem citít..ale ten vytok je taky slabo hnedkasty alebo zlaty :slight_smile: ...sex som nemala, lebo som poucena s predchadzajúceho tehotenstva, ktore nedopadlo najlepsie a chut na sex ani nemam....ani pomysliet, tym ze ma bolia prsia, tak mi to vadi......mozno skocim zajtra k doktorke uvidim rano....
20. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze nas tu stale pribuda :slight_smile:

inak, ked si chcete pozriet tu tabulku, nemusite sa predsa hned prihlasovat :wink: staci, ked si zadate http://www.modrykonik.sk/photos/lednacci2010

ja som sa dnes chvalila, ako mi je super a poobede zase zacal zaludok strajkovat :confounded:
20. máj 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som len spala...musim sa ucit...ale ako chytim knihy do ruk, a lahnem si k tomu, hned mi sklzne hlava a spim... :confounded: ...ja prespim asi cele tehotenstvo...
20. máj 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka,...napodobne sa aj ja citim :slight_smile: mala som 3 tyzdne dovolenku a cez obed si par krat schrupla,...a vecer uz v posteli o 21.00. neviem co bude od zajtra ked som spat v praci, snad nezalomim na pc. :sunglasses:
20. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roxy pýtala si sa či som bola, už u doktora. No ešte nie, lebo pracujem v zahraničí, a momentálne som na Slovensku a naspäť idem až koncom mája, tak si musím ešte chvíľu počkať, snáď bude všetko ok. Podľa poslednej MS som v 6 týždni.
K tomu výtoku, ja mám tiež taký nejaký výtok, tak len dúfam, že to bude ok. Leni daj vedieť, čo ti nato povedala doktorka.
20. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:
21. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrá ráno!!
Koukám, že si ranní ptáče!! :slight_smile:
21. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranečko :sweat_smile: a pekný den prajem - dufam ze bude pekny aspon teraz to tak vyzerá
21. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko těhulky:slight_smile:)
21. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pietra krásná tabulka...tolik ledňáčků:slight_smile:))))))
21. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré dopoledne holky,
tak se balíme s malou na plavčo a rovnou pojedeme pak do Benešova s mojí mamkou na mamograf,tak jí tam koupím sandálky. Takže celý dnešní teplý den máme rozlítaný :frowning2: ,ale snad aspoň přivezu ty sandálky.
Tak se tu mějte moc hezky.
21. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojo děvčátka. ráda se k vám připojím. Ještě nemám těhu potvrzené od Dr., ale věřím, že bude všechno v pořádku. Na gyndu du až 18.6. tak pak vám určitě napíšu, jak to dopadlo :wink: Jinak všem moooc graguluju k početí mimíska
21. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenaspa vitaj medzi nami :grinning: a gratulujem a drzim palce
21. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naty já vstávám kolem 7 hod, dýl v posteli nevydržím :slight_smile:
21. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plivit - děkuju.Hlavně, aby se mi to prtě v břichu udrželo. Přeci jenom máme už Danečka a tomu nějak nemůžu vysvětlit, že se najdenou nemůže po mamince válet a hopsat po mě a tak :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky...moc držíme palečky aby jste těhotenství proběhly bez problémů a mimísky měly brzy u sebe:wink:

prdecku...ahojíííík, tak velká gratulace :dizzy_face: pro tentokrát už se vše podaří dotáhnout do konec, jen na sebe dávejte teď veeelkej pozor a v lednu se těšíme na přírůstek:dizzy_face:
21. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky,... ako sa vam dari?
mam taku dilemu,....cvicit, ci necvicit?? teda take obycajne prechadzanie, plavanie,...to isto hej, ale co s aerobikom? v prvom tehotenstve som na zaciatku krvacala, tak som vsetko vysadila a stopla. ale co teraz? zatial je mi fajn, ale neviem ci to riskovat,.... mate s tym nejake skusenosti? :slight_smile:
21. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prý aerobik a podobný sporty - jakoby skákací :grinning:, by se moc neměly...ale nevím to jistě...ale určo procházky a plavání, nebo cvičení na míči a tak, namůže ničemu uškodit... :wink:
21. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka první 3měsíce nedělej nic....a odpočívej častěji i během dne....někde tu sílu tělíčko brát musí....vývoj plodu je teď šíleně rychlý,stačí když si uvědomíš,že se mu zakládají všechny orgány.

I cvičení a plavání speciálně pro těhule v předporodních kurzech je až od 4měsíce.
Takže procházky,relaxační plavání, kafíčkování s kamoškama a sezení na písku s dcerkou a vyhřívání se na sluníčku:slight_smile:))))
21. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty, dakujem,...take som aj ja pocula,....viem ze nasa cvicitelka precvicovala high impact aerobik este v 8 mesiaci,....skackala tam o dusu a bola v pohode,....ale asi je to individualne. ked mna tie pomale cvicenie nebavia :wink: , ale zase lepsie aspon nieco ako nic,...vsakze? :sunglasses:
21. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarlottka, mas pravdu,...ale je moc jednoduche si zvyknut na nic nerobenie,....ved take zatial prevadzkujem,...ide mi to skvelo :grinning:
21. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka co zkusit orient pro těhulky ? tam by ses vyřádila :slight_smile:))
21. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok