Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
3. sep 2009

caute babulky....nooo neuverite bola som v obchode a co tam nevidim...veternik a cerstvy 🙂 uz je vo mne xi

adros, gucz a tusm este dorotka (+zatajene blizotrnavcanky) jasneee ze dame v TRNAVE STRETKO buduci mesiac niektory pondelok+kuk porodnicu...(ja prvy pondelok nemozem ale potom mozem kedykolvek)...

adros dufam ze to s tvojou 2hodkovou vychadzkou setko stihneme hehe

to bude isto akurat pocasie xi...a musim si aj kupit tehurifle lebo nemam nic (ak viete o nejakom nie drahom tehuobchode v Trnave sem s nim)...mam len 3/4 gate...

babulky gratulacia k pohlaviam 😉

olienka12
3. sep 2009

hmm dnes od rana ma mimi kope zvlastne vacsinou ma svoje chvilky vecer. inak sranda je, ze kope ako dive az mi brucho nadskakuje a ked dojde tatik a prilozi ruku prestane, nechapem jaky respekt 🙂)

andykca
3. sep 2009

ci ten den otvorenych dveri je prvy pondelok v mesiaci ze????? - no tak potom to co som mala na plane kaslem...pojdem s vami...takze odvolavam ze prvy pondelok nemozem)

olienka12
3. sep 2009

odvolavam co jsem odvolal a slibuji co jsem slibil 🙂)))) andy sorry nedalo mi 🙂)))

eva3107
3. sep 2009

Oli... 😀 ..No mne este brusko pri pohyboch nenaskakuje, ale citim ich coraz viac ..a od vcera intenzivnejsie.Dostala som taky stuchanec az som sa zlakla...co to! 😅 ..Je to neuveritelne ...ako keby som v bruchu mala maleho votrelca 😀 😀 😀 ..Az svokra sa zo mna vcera smiala ako to prezivam 😅

olienka12
3. sep 2009

ja to tiez tak prezivam vcera vecer mi take bombule stavali...a dosiel otecko a dieta nic... najlepsie ze hodinu tak vystrajalo a potom stop akoby utal... nechapacka
inak ja bezne dostanem ranu do mocaka sa idem rovno pocurat z toho 🙂)

dadulka2000
3. sep 2009

aj to moje babatko kope o sto sest 🙂
na sone predvadzalo akrobaticke kusky - nohy za hlavu a podobne, sme na na tom nasmiali. inak teta na sone sa hned ako prvu vetu spytala ci chceme vediet pohlavie a ked som jej povedala ze nie,...ani tam dole nezasla,....takze stale len tipujem (v praci uz zacali stavkovat, ze co to bude 😀 )

alikaa
3. sep 2009

Weronyca ja som z Karlovky, ale na takyto kurz neplanujem ist. Pred par rokmi som robila au-pairku, mala som nastarosti 3-rocneho chlapca a 3-mesacneho. Myslim, ze tam som sa toho naucila az az. Ale som si zaplatila kruz gravid jogy v tom centre Sanca tanca. Tusim ty si spominala, ze rozmyslas, ze by si tam chodila, nie? Buducu stredu to zacina.

olienka12
3. sep 2009

dadulka u mna kamosky a kamosi tiez stavkuju v hre su flase sampana 🙂))

andykca
3. sep 2009

oliiii srnadicky? 😀 😀 😀 dobre dobe... 😉

jeziiiis moji svokrovci su uchvatny...tak kupili nam mixer co sme si novy kupili aj my minuly tyzden...jaaaj nevedia sa opytat?hrozne 😀 😀

andykca
3. sep 2009

....ja som sa sice stavila osobne ale ja som uz to sampano uz aj vyhrala.... 😉 som zvedava ci ho aj dostanem xi

adros
3. sep 2009

oli, to robi aj nas krpec, ze kope ake dive a ked MM prilozi ruku, tak nic. 😀 Vacsinou sa ozyva vecer, ale vcera boxovalo aj cez den

andy, ak kukam dobre do kalendara, tak prvy pondelok v oktobri pada na 5.10., tak predbezne sme dohodnute na tento den 😀 len zistim to objednavanie a spytam sa doktorky, ci tam mozem ist, aj ked v tom case nemam vychadzku, verim, ze to bude v pohode. A potom mozme ist na tu kavicku 😀 Co sa tyka tehu-oblecka, tak gucz mi odporucila obchod pri parnych kupeloch, vies kde to je?

plivit
3. sep 2009

ahojte a pekný deň prajem
Tak dnes som absolvovala UTZ a zatial je všetko O.K a vyzerá to na chlapca s ?lebo doki vydel gulky ale pipika
nie lebo tam bola pupočná šnúra 😀 😀 😀 ,ale ja si aj tak myslím,že to bude chlapec

andykca
3. sep 2009

adros no vobec netusim kde su parne kupele 😀 no a ved zisti ako to je s tou porodnicou 😉...potom vyber nejaku nefajciar kaviarnicku a dame kapucinko teda ja isto...

baby no nas maly tiez kopal ked nebol tatino doma..ale od vikendu kope aj ked tatinko doma je...a vcera ked som si chcela zdriemnut poobede tak mi daval takeee slehy hehe a bolo po spanku xi

olienka12
3. sep 2009

tak to balim a idem sa ja veru napapat lebo mi v brusku okrem priameho prenosu v boxe aj skrvrkat zacalo.

andykca
3. sep 2009

jejda a ja idem varit aby som neumrela od hladu...papa baby ja mozno pridem..dnes mam az 2 navstevy..acho jo

nedockava4
3. sep 2009

ahojte, tehulky....
tak som doma z poradne....musim ist na cievne, lebo mi opucha lava noha, ale len po kosticky...
hm, ked tak citam, ako citite svoje babätka, tak zacinam byt smutna, ze ja to necitim.... ☹
uz aj ja by som chcela...
inak....3D a morfologicky je to iste?

yoya
3. sep 2009

Ahojte tehulky 😉
Ako tu čítam, tak nemám sama také bojovné večerné bábo.Keď príde večer a ľahnem na pokoji ku telke, tak ono vtedy začne, nehovoriac v noci.Som zvedavá ako to bude potom keď sa narodí, či bude tiež nočný vtáčik 😅 .
Tehulky zvyšujem skore chlapcom, aj ja budem mať chlapčeka, už mi to potvrdili dvaja doktori. 😉
Dobrú chuť prajem k obedu.

luci21
3. sep 2009

Ahojte baby, tak ja vám sem hodím ešte jednu otázočku, tie čo už máte bábo, je lepší nosič alebo baby šatka? Dakujem moc.

dorotkaa
3. sep 2009

adros, andykca.. byvam sice v trnave, ale neplanujem ist rodit do trnavy, nemam dobre referencie na tu nemocnicu, tak ja asi pojdem na kramare... nepaci sa mi ani, ze tam nemozu chodit za tebou navstevy, resp. za babatkom.. na kavicku sa k vam ale mozem niekedy pridat, ale asi az tak neskor - november, december, ked uz nebudem chodit do prace, lebo teraz by som to aj tak nestihala, kedze pracujem v ba... cez tyzden niektore dni dokonca prespavame aj v ba, lebo tu mame este byt...
velmi to v trnave este nepoznam , lebo som tam pristahovalec, manzel je odtial, ale vcera mi kamoska spominala tiez nejaky obchod pri parnych kupeloch, tak to bude asi ten isty co spominala adros...

gucz
3. sep 2009

ahojček
áno trnavčanky tam pri parných je dobrý obchod a potom je dobrý obchod s tehu vecami aj oproti lídlu pri kruhovom objazde. Ten lídl myslím, čo je blízko Linčianskej. Predávajú tam mamystick veci. Tam som si kúpila dvoje nohavice a blúzku ešte pri malej a je to stále dobré, tak to budem nosiť aj teraz, teda už aj nosím.

luci ja si budem kupovať šatku asi na liliputi, teda napíšem si o ňu Ježiškovi 🙂 , nosič sa používa až tak od 3-4 tého mesiaca. Do Manducy sa dá kúpiť aj vložka pre novorodenca, ale pre mňa je manduca moc drahý špás. Tak budeme šatkovať. Teda aspoň by som chcela. Pri malej som o tom ani netušila, nemali sme internet. Akurát o babyvaku som vtedy počula, aj mi ho sesternica ponúkala, ale ona s ním nemala dobrú skúsenosť.

gucz
3. sep 2009

a stretko s návštevou pôrodnice môže byť, ja som tam už síce bola, ale nevadí, na kafíčko či koláčik sa budem aj ja tešiť. Alebo na zmrzlinu v Mekáči... No však uvidíme. Len sa musíme dohodnúť dopredu, aby som si vedela vybaviť varovku pre malú.

allinka79
3. sep 2009

yoya.. pridavam sa aj ja... a cim dalej, tym je mala akcnejsia... mam pocit, ze tam neviem-co robi... niekedy je to az neprijemne. Ale som rada, ze sa hybe a je cula 🙂 A ked ju pohladkam, tak sa trochu ukludni... obcas 🙂

allinka79
3. sep 2009

inac ahojte, som tu uz dlho nebola... nieco nove? Stretko sa chysta, ci uz je nebodaj dohodnute?

marushka
3. sep 2009

ajojte, brušká 😉

gratulujem k zisteným pohlaviam....len neviem či je to 10:10, lebo ja tam ešte nemám napísanú tú moju babulku....roxy, dopíšeš mi to prosím ? 😉

nestíham vás čítať vôbec....tak len zbežne: ja sa nechystám na predpôrodnú prípravum neabsolvovala som ju pri Jakubovi a nebudem ani teraz....si hovorím, že som to zvládla, tak snáď to zvládnem bez toho zase...ale kočky prvorodičky, samozrejme nedemotivujem, len pekne choďte 😉 😉 😉

pás mám, ale nie od anity, je to iná značka, myslím že mne na konci tehu padne vhod!!!uvidíme...

andy mňam veterník???? ma nedráždi, bysom si dala niečo.... 😅

luci - ja neviem, tiež prijmem radu čo je asi lepšie, ja mám len chicco nosič, ktorý som ale pri kubkovi použila tak raz....a teraz dostanem taký nosič infantino od segry po synovcovi, ale tiež by som asi chcela skúsiť šatku, príde mi to ako pohodlné nosenie....tak neviem 😒 😒 😒

idem povysávať, takýto mrdník tu už dlho nebol.... 😝

marushka
3. sep 2009

jáj a som zabudla ešte :
lopez, ďakujem aj tebe, že si na mňa myslela...som sa prehupla do levelu, že zž to nie je také strašné, ale zato fičím furt s alergickou nádchou, a ten infekt mi asi po chorobe teraz schádza na dolné dých cesty, som zvedavá, ako sa to vyvrbí, už cítim ťažký hrudník.... 😝

bebel, gucz nech sú vaši drobci rýchlo fitko!!! 😉 😉 😉

andykca
3. sep 2009

jeeeeeeeeeeeejda na markize davaju porod hehe

marushka jasne veternik 🙂 tak ked som ho zbadala tak som ho musela mat xi

dorotka noo ja tiez neviem ci by som tam sla rodit tiez som nepocula vela dobreho teda teraz je to skor 50:50 takze uvidime...ale kuken sa pojdem...
no a 8.9. sa idem kuk na Galandsku porodnicu no som zvedava hehe...kamoska uz ma pomaly termin idem tam s nou tak si ju tam mozno aj nechaju...fuha to bude adrenalin hehe...

no baby este si zistim kde su tie parne a pojdem tam isto kuken...a oproti lidlu viem kde je ten obchod takze zajdeme aj tam 😉

gucz - adros zisti instrukcie kedy tam mozeme prist a potom to presne dohodneme...inac McDonald´s jeee dobry napadik....len trooolinka daleko od porodnice nie? ale sak mozeme sa aj prejst

mamoo
3. sep 2009

ahojte tehulky, uz tyzden si citam vasu temu a chystam sa zaradit, len sa mi zda ze akosi ste uz moc rozkecane a nemam sa kam zapojit. Ale dnes som sa na 100% dozvedela, co to bude... 🙂 tak ma mozete zaradit do statistiky (neviem ktora ju robi? 😒 ) podla cinskej tabulky aj podla krvi by to malo byt dievca, ale nie je. doteraz som tomu verila, ale uz neverim 😝 som taka nadrz, ze hned poobede utekam do tesca kukat vecicky 😀

boncusik
3. sep 2009

ahojte holky, gratulujem k zistenm pohlaviam 😀 už sa nám skóre vyrovnáva 😀

ja by som na to stretko v Blave tiež prišla ale nemožem štvtok iba ked tak piatok 😉

allinka79
3. sep 2009

mamoo... podla krvi? To je ako? tie 7-rocne cykly mas na mysli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre