• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
tak rusim moje nohy...
3. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rusisi???? preco oli?
3. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolia ma hrozne stojim od 5 pri peci...
3. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peci? A co pecies?
3. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sporaku varim lekvar a popritom palacinky robim...
3. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a aky? slivkovy?
3. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj slivkovy skusam :slight_smile:
3. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tak na stretko jeden prines ja si objednavam :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ono to bude takna 2 sklicka len z 2kg a pri cisteni som polkg pojdedla :slight_smile:)))
3. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si sikulkaaaaaa :grinning: tak nabuduce :wink:
3. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusam teraz a buduci rok naostro aj zavaracky :slight_smile:)
3. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba , treba ja momentalne nerobim lekvar jedine som robila marhulovy , lebo je naj na kolace :slight_smile:
3. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila cernicovy dzem a teraz skusam ten slivkovy resp.uz je hotovy 7dcl sklicko :slight_smile:)) ale mnaaam je
3. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim slivkovy mi vzdy pripomina detstvo :slight_smile:
varievali sme ho s dedom vo velkych hrncoch a bol vzdy fantastickyyy a ta vona :slight_smile:
3. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj mam v chladnicke kocku slivkoveho lekvara,ktory si opatrujem a ked na mna pride clivota,tak si z neho odrezem, ten lekvar ma 16 rokov a varila ho moja prababka on sa zvaril az do tvrdej hmoty,ktora sa nekazi :slight_smile:)) da sa rozvarit alebo sa jest len tak ako cokolada :slight_smile:)
3. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno idem hajat bru noc
3. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuu
3. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Babulky chcem sa vás opýtať, mávate aj kontrolu zo spodu, teda či vás prezerá, mňa pozeral naposledy v 11 tt, ked som mala mykozu, odvtedy nič, len ultrazvuky.
3. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka mna pri kazdej poradni :wink: cize cca kazde 3 tyzdne
3. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky,
tak ja opat nemozem spat :angry:

zdenka, mna pozera kazdu poradnu...cize v tomto obdobi kazdy mesiac ....ale kedze mam tiez stale problemy s mykozou :confounded: ... tak vo mne moc nestura :grinning: ....skonstatuje, ze mykoza ako vysita :angry: .... nahmata krcok ci je ok a dovi dopo :sunglasses:

dnes mam opat poradnu ......tak dufam, ze mi urobi aj utz a vytlaci fotku ....uz by sa aj patrilo kua, sak jedinu mam z 8tt :confounded: :angry: :unamused:

janka, pekne brusko mas :sweat_smile:

baby, minule ste spominali holenie tam dolu :grinning: ..... tak ja to zatim zvladam, ale naposledy som uz trosku nevidela, tak som zavolala draheho a on bez problemov vypomohol :grinning: :sweat_smile: ...... uz som ho pripravila na to, ze pred porodom mi pomoze .....neviem si predstavit, ze by ma v nemocke holil nejaky mlady asistent :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 04:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel & gucz .....dufam, ze sa vasi krpcekovia cim skor vyliecia :wink: :sweat_smile:

drobec, ty by si mi mohla poslat svoju fotku, aby som ta v stredu nejak neprehliadla, ked si "drobec" :grinning: :grinning:
inak ja pohyby tiez este veskere zadne, len bublinkovanie .....ale tiez nestresujem ......zatim :angry: .....ved to asi tak ma byt, pokial je vsetko ok .....myslim, ze ta moja bambulka to potom urcite dobehne :grinning:
4. sep 2009 o 04:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny den baby, idem si este skusit zalahnut, ci zaspim :angry:

drzte palce na poradnu :wink: ak sa mi podari utrhnut sa od prace, pridem sa pochvalit :sweat_smile:
4. sep 2009 o 05:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: tu sa este spiiiiiiiiiiiiiiiii :fearful:

vstavajte dnes je PIATOOOK :grinning: :grinning: u nas prsi , ale je supeeer konecne iny vzduch
:dizzy_face:

zdenka mna dr. pozera na kazdej oficialnej kontrole zo spodu aj UTZ a na neoficialnej len UTZ :wink:

lopezka dakujem :wink: :slight_smile: bola som rano na endokrinologii a dr. povedala, ze som vela pribrala :confused: tak mi zvysila davku EUTHYROXU :unamused: som zvedava ci pomoze

davam druhe ranajky , prida sa niekto :wink:

inac zienky mne sa uz 3 x snivalo pocas tehu s mojim bratom, ze zomrel :frowning2: :confounded: :rolling_eyes: to co ma akoze znamenat :angry:
4. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja mam dnes na obed poradnu a morfologicky ultrazvuk, tak drzte palce. Snad uz aj my budeme vediet koho cakame :slight_smile:
4. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alinka79: vypocet pohlavia podla krvi znamena, ze za predpokladu ze sa krv meni cloveku kazdych 7 rokov, tak si vyratas aka stara bola v case pocatia krv tvoja a aka stara manzelova. napr. ja mam 25r, krv sa mi menila v 7,14,21, a teraz bola 4 roky a 5 mesiacov stara. a manzel mal vtedy 32 a jemu sa minela teda v 7,14,21,28 a teda je stara tiez styri roky ale + asi 10mesiacov. novisa mladsia krv vyhrava :wink: no ale ako vravim nevyslo to :unamused:
4. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee ranko :slight_smile:

zdenka tak mna tiez pozera kazdu poradnu odspodu...hmataaaa ci to tam dole drzi ako ma :slight_smile:

janka ja som mala len prve ale ak sa odhodlam dotlacim aj druhe hehe :wink:
to co sa ti sniva ze niekto umrie tak bude dlho zit :slight_smile:

jaaaj veru piatok zajtra sa mi dotlaci do domu cca 20 ludi na oslavu jaaaaaaj netesim...skoda ze prsi inac by som ich vypudila von na zahradu :grinning:
4. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andyckca , ale ja som uz od 5.00 hore :confounded: dnes asi zalahnem po praci , ale treba mi aj varit, tak uvidime :unamused:

nechapem preco sa mi niecotake sniva a vzdy iba s bratom :fearful:
ale nieco na tom bude, lebo mi minule svagrina vravela, ze sa jej snivalo tirz s bratom /mijim MM/ze spadol zo strechy :confounded: :fearful:
tak som zvedava ked ju budemem zhadzovat co sa stane
4. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tehulky...ja som dnes spinkala do 8h, aj ked od 2h do 5h som spat nemohla.... :frowning2:
vonku je super, vsak Janka?...take prijemne ochladenie
Janka, k tym snom....napis mi ho do IP podrobnejsie....mozno ti ho pomozem vysvetlit...moja mamina sa v tom troska vyzna...
4. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pisat :wink: nedockava
4. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo jani ty si ranne vtaca :slight_smile: ja som sice bola hore o 5 rano ale len jednym okom ked moj isiel do prace hehe

nedockava to si neeeemala ani napisat :slight_smile: si budem pamatat bo niekedy mam aj ja takeee blbe sny...no vacsinou mi postaci aj snar no a niekedy maju aj pravdu ccc
4. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok