• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
mne sa strasne paci biely nabytok do detskej izby... da sa to pekne dokombinovat...
4. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki tehulky, tak potom niekedy nabuduce, pripadne ked sa presunieme skor do KE 21.9., tak by som dobehla a rada vas videla aj s bruskami....dajte mi vediet cas, o kolkej asi :wink: .
Este otazka k nakupom..kde si kupujete v KE oblecenie, konkretne zhanam nohavice jesen/zima, ale vsade maju ako pre stare babky, hrozne siroke nohavice, co ja nepotrebujem. Staci vacsie len na objem bruska.
4. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minix, však to je super úloha....dievčenským mien je toľkoooo krásnych....
Teším sa na utorok a ako budem dokiho lámať ja. :sunglasses:
4. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel tak o ten sa teda pobiju viacerinasi... mne by sa dokonca ten nabytok hodil k postielke . ja totiz nakoniec budem mat bielu...este co som ja mala ked som bola babatko. je podobna tej co je na obrazku len bez tej hnedej casti navrchu :slight_smile:
4. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaasnych? No daj nejake, ja som zatial nic nenasla take, co by ma oslovilo, ze toto chcem....teda ak aj chcem, tak sa nevieme dohodnut s buducim manzelom...:slight_smile:)))
4. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam za tipy na nakupy...uz mam aj svojich favoritov jupii :slight_smile: moze sa ist minat, uz mam deficit, kedze muz mi zakazal este nakupovat veci pre male. A ja, kedze som poriadna zena, musim predsa niekde minat tazko zarobene peniaze, no nie? Tak drzte palce :slight_smile:
4. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix mne sa presne takto presunul termin porodu z 25.1. na 17.1. :grinning: :grinning: :grinning: hehe....mileeeeee
4. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz sa bavite o posunutych terminoch... ako sa nastupuje na matersku? podla ktoreho terminu? podla pohybov? alebo podla toho,ktory termin vychadza skor?
4. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mimochodom, minix gratulujem k dievcatku
4. sep 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix gratuluji uz jsem ti upravila i termin .... :slight_smile: tech jmen je vazne spousta hezkych...no snad si dobre vyberete a pochlub se nam jak bude vybrano :wink:

zitra si udelame opet vylet do Ikei a tam uz si koupim podlozku na prebalovaci pult,komodu do pokojicku,a spoustu dalsich veci :grinning: uz se tesim
4. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky v bazaru mám oblečení pro holčičku některé jsem si pořídila,jiné dostala,ale budeme mít chlapečka tak jukněte,při rychlém jednání sleva:slight_smile: :slight_smile:
4. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros - hlasila si doktorovi aj dátum kedy si prvýkrát cítila pohyby? Podľa mňa sa to už podľa toho nevypočítava.ja mám termín 18.1. a nástup na MD mám 7.12. Myslím si, že sa to počíta len podľa 1.termínu.nemáš to ešte zapísané v materskej knižke?mne to tam sestrička zapísala. :wink:
4. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka - skús v Optime:
http://www.maderna.sk/vsetko-pre-tehotne/tehotenska-moda/nohavice-elegantne/

mne sa dnes nechce nič, len spať. asi si dám Caro.
4. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tabulku s briskama uz jsem musela rozdelit na dve uz to nebylo vubec citelne,ted je to citelnejsi a obzvlast ta druha,kde je min holek ale neva jeste se treba zase nekdo prida :slight_smile:

jinak dnesnim dnem jsem 22+3tt coz znamena ze zacinam 6. mesic.. :grinning:
4. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy:Já jsem 22+4tt :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stylly tak jsem zvedava kdy se ti nasi kluci rozhodnou jit na svet jestli porodime stejne :slight_smile:
4. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minix :
my máme vybranú Bibianu alebo Izabelu.
Ale páči sa mi veľa dievčenských mien: napr.
Viktória, Olívia, Mia, Lilien, Ráchel, Margarétka, Adélka, Eliška, Klárka, Ester, Henrieta, Ingrid, Juliana,Lea, Lujza, Nataška, Terezka
Z tých frekveńtovaných a dnes už tuctových: Nina, Sofia, Laura, Liliana, Kristína/Christiana, Alexandra/Saška, Ema, Ela, Lara, Júlia
4. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yoya, mam dva terminy, podla PM 6.1., podla pohybov 28.12. ale nastup na MD este nemam v knizke zapisany
4. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky ja sa tesim ako tu budeme postupne pridavat zazitky z porodu a ako to pojde postupne kto prvy, druhy atd :slight_smile: :dizzy_face:
4. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, tak presne na toto sa ja neteším :confused: ....na bábätká a fotky áno :wink: , ale zážitky z pôrodu sú des a čím menej o nich budem vedieť, tým budem viac v pohode na ten môj deň D... :sweat_smile: :zipper_mouth:
4. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa sa doktor ani nepýtal na deň, kedy som prvýkrát cítila pohyby.iba pri kontrole sme sa o tom rozprávali, ale nedal mi druhý termín.Keď som čakala prvého syna, tak vtedy som mala dva termíny - podľa pohybov a podľa PM. tak neviem, podľa mňa sa berie ten skorší termín, aspoň myslím. :sweat_smile:
4. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix gratulujem a tisko zavidim :slight_smile:)) ale v dobrom Dorotka je napriklad krasne meno
4. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj mňa by asi zážitky z pôrodu iba stresovali. Bebel, ale ty už si to aspoň zažila a vieš čo môžeš zhruba očakávať.
4. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak uz som spat z poradne :wink:
sestricka mi zmerala tlak ..stale nizky :angry: ......moc tiez v poriadku.... doky mi kontroloval len krcok, ten je ok .....na mykosku mi dal masticku a vaginalne tabletky, tak snad pomoze :sweat_smile: ..... uz sa mi vcera drahy stazoval, ze "to" aj zabudne robit :grinning: :grinning: :grinning:

minix blahozelam k dievcatku :sweat_smile: ....len pre inspiraciu, segry maju dievcatka menom Linda, Sabinka a Sara :sweat_smile:

pekny den vsetkym :grinning:
4. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aneska, práveže už len hmlisto viem, do čoho sa neodvratne rútim :sunglasses: ,
keďže existuje v našej mysli obranný mechanizmus v podobe Zákonu spomienkového optimizmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile: janka,oli tak nakoniec toho 21.9 môžem dôjsť aj ja len dajte normálny čas prosím myslite nato že som z Lučenca a cesta mi potrvá nejaké slabé 2 hodinky sa tešíííííím :grinning:
4. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ives super tesim sa, ze dojdes aj ty :slight_smile:
4. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem oli aj ja sa na vás velmi teším,adros aj mne posunuli termín na 28.12 :wink:
4. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem oli aj ja sa na vás velmi teším,adros aj mne posunuli termín na 28.12 :wink: presne na moje meniny to by bol darček xi
4. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo to tam mám dvakrát?hmm čo už :unamused:
4. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok