Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dadulka2000
21. máj 2009

sarlottka, a to je co? take nepoznam.... 😉 robila si to pri malom?

kalimerko
21. máj 2009

Ahojky těhulky,

jak pak se máte??? Já jsem si poležela 2 dny v nemocnici, začala jsem trošku špinit, ale prý je všechno v pořádku, papám prášečky...odpočívám, skoro nic nedělám.... Jenom Jolanka nemůže pochopit, že nějak to chovando ted od mamky nebude. Na kontrolu jdeme 3.6.

Prdečku:... já jsem při prvním těhotenství hrozně moc chtěla holčičku, jsem si ani nepřipouštěla, že by to mohlo být něco jiného....a mám Jolanku....ted..je mě to úplně jedno...at je to co je to...nevím proč, ale tentokrát se cítím na kluka.....tak uvidíme...dívala jsem se do té činské tabulky a tam mě vyšla holčička...tak uvidíme

lenocka5443
21. máj 2009

ahojte holky, tak mne ten vytok presiel.....kalimerko, ako si zacala spinit? aky si mala vytok? co ti na to dali?

dadulka2000
21. máj 2009

kalimerka,...ahoj
posli mi link na tu cinsku tabulku prosim. ked som si to davala pri Elke tak mi vyslo dievcatko,...a stalo sa 😅 som zvedava co bude v prognoze teraz
som rada ze sa citis lepsie. aj ja som spinila pri elke pred rokmi,....a nevedeli pricinu, ale vraj ak sa to ma ukoncit tak aj keby som na mihalniciach stala, tak to neudrzi sa (nazor dr v anglicku). ozaj kde sa ty nachadzas? 🙂

lenocka5443
21. máj 2009

dadulka ja ju mam v albume, tak si ju odtiahl stiahni ako obrazok... 😉

naty
21. máj 2009

Mně vyšel podle tabulky kluk, ale podle prstýnkové metody 😀 budu mít dohromady 3 holky... 😀
Ono s tím cvičením, někde sem četla nebo mi někdo říkal, prostě dělat to, co na co si zvyklá, ale samozřejmě nepřehánět to...pokud si samozřejmě zdravá, pokud je to rizikovka, je to o nečem jiným, ale stejně bych to nechala až po tom 3. měsíci... 🙂

dadulka2000
21. máj 2009

lenocka, vdaka,...uz som kukla,....vysla mam dalsia baba 😀
Naty, uvidime co bude,....hlavne nech su babatka zdrave, to je to najdolezitejsie.

lenocka5443
21. máj 2009

naty zavisi co ti povedal lekar, lebo mne povedala ziadny sport, aspon prve tri mesiace....je to riziko...treba byt v klude...tak radsej netreba riskovat....ja to tiez mam tak v plane..

lenocka5443
21. máj 2009

holky, chystate sa na dovolenku.....? 🙂

dadulka2000
21. máj 2009

no uz asi nie,...prave som sa vratila po troch tyzdnoch zo slovenska (spat do UK) a v marci som bola v Australli, Singapore, Hong Kong na 3 tyzdne,....uz pomaly ani volno z prace nebudem mat 🙂 mozno az po lete niekde.... ak ma pustia 😀

lenocka5443
21. máj 2009

no my s manzelom mame objednane tento rok Bulharsko..ale vsetko zavisi ako sa budem citit, ci nebudu nejake komplikacie...

kalimerko
21. máj 2009

lenocka: měla jsem takový lehce růžovo hnědý výtok...ale prý je všechno v pořádku, dali mě Utrogestan a filicine, tak snad bude vše o.k. a měla jsem to jen jednou...ale raději jsem šla..to jsem chtěla jít k doktorovi až v 8 týdnu, že není kam spěchat☹

dadulka2000
21. máj 2009

bulharsko je fajn,.... hlavne sa moc potom neopekaj s bruskom,.... aspon mne to dr. povedal ked sme sli pred rokmi do tuniska,.... bude to v pohode, uvidis 😉

kalimerko
21. máj 2009

dadulka: taky jsem to slyšela, že když se to má udržet, tak se to udrží...když nemá, tak kdyby všichni doktoři dělali to nejlepší, tak stejně tomu nezabraní.....já jsem ted v řecku, těhotenství chci ztrávit tady, ale rodit v česku, v Brnečku🙂))

kalimerko
21. máj 2009

Naty: vidím, že jsi z Brna nebo od Brna, kdepak se chystáš rodit?? Já jsem Jolanku rodila v Boskovicích, ale ted přemýšlím o Brně o Bohunicích, všichni si to tam moc chválí

kalimerko
21. máj 2009

ještě k té činské tabulce...když si vezmu Jolanku...tak kdybych to počítala podle poslední MS podle data...to byl leden tam mě vychazel kluk🙂) když bych to vzala podle oplodnění to bylo v únoru, tak mě vycházela holčička🙂) tak nevím čemu mám věřit
☹ 😉 😀

dadulka2000
21. máj 2009

😀 podla mna podla toho oplodnenia,... 😎

naty
21. máj 2009

kalimerko: bere se to podle oplodnění, ne? 😀 Jinak sem přímo z Brna...přemýšlela sem právě spíš o Obilňáku, páč je tam dětská jipka, nebo o milosrdných...ty Bohunice...to je fakultní nemocnice, že jo? Nevím no, já sem taková stydlivka...že by tam na mě museli koukat medici, to bych asi nedala... 😒 ...ale ještě sem to nijak extra nepromýšlela...

Jinak na dovču jedem na Slovensko...sme si říkali, že bysme si jednou udělali takovou aktivní dovču - kola, in-liny, túry apod., předtím sme byli vždycky u moře, taky tam sou koně, tak sem se těšila a...asi z toho nic nebude... ☹ ...bych se bála, že z něj spadnu, a moc si to asi neužila...ale neva, tak aspoň ty túry... 😵

lenocka5443
21. máj 2009

naty, na konoch sa odpourca jazdit pred pôrodom, tak si to potom naplanuj testne pred 🙂

naty
21. máj 2009

to leda...jen nevím, jak bych se na něj dostávala...by mi museli přistavit žebřík nebo mě vysadit jeřábem... 😀

lenocka5443
21. máj 2009

no to je tiez pravda 😖 ..

sarlotta
21. máj 2009

dadulka...orient-orientální břišní tance.... při malém sem to nedělala...až mezi těhu a je to krásné-žádné tvrdé skákání-jen ladné pohyby a kolíbání mimíska v bříšku a přitom si hezky formuješ postavu🙂...doporučuje se i jako pomůcka pro otěhotnění. ale taky raději až od 4měs. 😉

kalimerko
21. máj 2009

Naty: já bydlím v takové malinkaté prdelce kousek od Černé hory. Taky si to musím promyslet kam, ale prý na obilnáku se Ti může stát, že tě tam nepřijmou a stejně pojedeš do Bohunic nebo k Milošům.Uvidíme:-)) do ledna času dost...Prý v Bohunicích ted mají 6 nedělí rekonstruovaný, prý je to tam moc hezký.

naty
21. máj 2009

No,to pak budem muset omrknout... 😵 ...a s tím, že tě nevezmou, to se může stát asi všude...ale, co se týče trasy a tak, tak nejblíž to mám do těch Bohunic... 🙂

mona27
21. máj 2009

ahojky,mela bych mit termin nekdy v polovine ledna 2010.je mi 21,jsem trictvrte roku vdana a snazime se o miminko rok a pul!Pred dvema tydny jsem se dozvedela ze jsem konecne tehotna!Jen aby bylo vse v poradku!!!

lenocka5443
21. máj 2009

ahoj mona....neboj sa nic....vsetko dobre dopadne..uvidis......spolocne to vsetky do toho januara dotiahneme....... 🙂

zuzzuli
21. máj 2009

ahojte🙂, rada by som sa pridala k teme, rovnako cakame s drahym nase prve babenko v januari 🙂 sme najviac neskutocne stastny, aj ked momentalne lezim doma a nic nemozem robit, lebo som zacala spinit ☹ , ale my verime, ze bude vsetko v poriadku 😉

dadulka2000
21. máj 2009

zuzka, monka,....vitajte, vsetko bude fajn,.... 🙂 zuzi - mame skoro rovnaky termin 😉

naty
21. máj 2009

zuzzi: držím palečky, ať to brzo přejde, a můžeš se z těhulkování zas jen radovat!! 😵

mona: už si byla u dokiho? 🙂

roxy_1
21. máj 2009

kocenky ktere jsete nejste v tabulce tak mi prosim pisnete IP vek,mesto pokud jej nemate v infu,a jmena pro deti,neni to povinne pokud jeste nejake nemate 😉 at vas tam muzu pridat,zase vas tu pribylo a uz se v tom trochu ztracim 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre