Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
7. sep 2009

Ano Nedockava 21.9. o 11-tej KE stanica! 😀 😀 😀 tasiiiimmmm..

olienka12
7. sep 2009

inak dnes mi volali zo socialky som sa fajne zlakla, ze kontrola mi stoji pod blokom 🙂))) ale len pani volala, ze nama moj marodny listok z prace, ale dosiel okolo obeda 🙂)

nedockava4
7. sep 2009

oli....fuuu....tak to je dost dobre...

eva3107
7. sep 2009

dobre Olienka...ved mam tvoje cislo tak ti brnkneme..ze co a ako...

A co sa tyka stvrtka tak ja som si to uz vybavila...tak verim , ze sa to podari aj tebe...to by ma mrzelo ☹

weronyca
7. sep 2009

ahojte kocky, co tak citam riesite tu kilecka ja som od zaciatku tehotenstva pribrala 4kg.Mna viac trapi , to ze pocuvam ako kazdy v tehotenstve pekne vyzeral ( ked cakal chalana), ze sa zlepsila plet, vlasy... ja som po celom tele aj na tvari vyhadzana, vyzeram ako pubertacka s akne. na tvari sa mi to uz zlepsilo ale ruky, dekolt... a pritom som vzdy mala plet ako porcelanova babika.. A o vlasoch ani nehovorim, cele tehotenstvo si ich nefarbim..ale zredli mi o dobrych 50percent a mam ich take splihnute.

No hroza... vy chlapcekove, nemate niektore rovnaky problem? ☹

andykca
7. sep 2009

weronyca nooo ja nemam taky problem...jedine co sa mi vyskytlo je ze mam suche miesta na tvari ale som si kupila nieco v lekarni a je to uz fajn...ale tiez som pribrala len 3kg

oli no to bolo ochlp hehe

bebel
7. sep 2009

Ahojte,
my sme dnes zase obehali lekárov.
Bruno bol na kontrole má do konca týždňa dobrať ATB, tak som s ním doma na OČR.
A ja som ochorela ešte viac ako on. Tak mi dnes nabrali CRP a zajtra mám ísť s výsledkami k môjmu dokimu,či a aké lieky mi predpíšu.
V robote som sa zastavila s papiermi....vybavila som to najnutnejšie a potom ma kolgyne vyhnali, lebo som začala brutálne kašlať.
Zajtra mám poradňu a morfologický usg.
Všetci netrpezlivo čakáme, či sa dozvieme pohlavie 🙂

eva3107
7. sep 2009

No Weronyca moja svagrina , ktorej sa teraz narodilo dievcatko..., kazdy jej hovoril , ze to bude chlapec...nechceli do predu vediet pohlavie a mala krasnu plet a brucho do spicata..proste opeknela...vsetko to co pri chalanovi a nakoniec dievcatko...tak vidis...!
Inak moja sestra tiez bola skareda a vyrazkata a cakala chlapceka!Takze u kazdej zeny je to ine! 😉

eva3107
7. sep 2009

Bebel tak ti drzim na zajtra palce adufam ,ze sa coskoro vyliecis! 😉

bebel
7. sep 2009

Wero, keď som čakala Bruna, všetci mi skladali komplimenty.
Mala som výrazne lepšiu pleť, vlasy, nechty...
Teraz to také ideálne nie je..najmä na začiatku som mala dosť háklivú a mastnú pleť.
Tak uvidíme...

adros
7. sep 2009

no ja mam plet lepsiu ako pred tehu, vsetci mi vravia, ze som opeknela a cakame babu 😀

eva3107
7. sep 2009

Ved pisem , ze u kazdej zeny je to ine! 🙂 ...Malokedy sa potvrdi to co ludia narozpravaju!...
Clovek uz nevie comu ma vlastne verit 🙂

roxy_1
7. sep 2009

bebel tak drzim pesti at se zitra dozvite kdo to bude... 🙂

co se tyka tech testu na cukrovku tak jdu uz tuto stredu to budu 23+1 takze 24tt 🙂 tak Adros to jdem asi spravne...musim si vzit nejaky casopis protoze to bude na dlouho ale pak ma stretko s novou kamoskou tehulkou ktera si me tady dnes nasla tak uz se tesim az pokecame 😵

adros s tou pleti je to asi u kazdeho jinak moje mama rikala ze kdyz me cekala se segrou tak se ji plet zlepsila....

no a co se tyka toho pribrani,byla dnes u me znama ma 6 tydeniho chlapecka,nabirala pomalu stejne jako ja mam asi 5-6kg nahore a rikala ze az posledni 2 mesice pribrala do 19kg 😕 prej ji doktor rikal ze je to sama voda protoze to bylo 3,5 kg za tyden a hned po porodu mela 13kg dole takze asi je to fakt no a ted uz je na puvodni vaze,kez to pujde taky tak rychle i me ne nahoru ale dolu 😀 😀 😀

wanduska
7. sep 2009

ahojte tehulky, 🙂 hej, aj ja som citala, ze tych 11-13 kil ide s porodom dole.. tusim som sem skopcila aj taku tabulku..
je to pravda, ze pri tych cukor-testoch sa trikrat za sebou berie krv zo zily??? kamoske to teraz tak robili, bola som dost zhrozena - ja ze to beru z prstu ako cukrovkarovi..
zajtra ideme na morfo uzv.. manzel je zeleny zo strachu a mne to tiez nie je celkom jedno po mojich zdravotnych problemoch..

nedockava4
7. sep 2009

wanduska...neboj...manzel ide s tebou?

olienka12
7. sep 2009

Evi si este v praci? Ja sa na nu akurat pozeram cakam na bus na zastavke 😉

olienka12
7. sep 2009

Wanduska hlavu hore vsetko bude dobre

boncusik
7. sep 2009

ahojte holky,

weronika ja čakám tiež chlapčeka a mám podobný problém ako ty - plet vyhádzaná samý pupák 😠 vlasy ako ocikaná slama 😠 takže o opeknievanie en možem snívať 😒

inak čo sa týka priberania - pribrala som 7kg a cítom sa hrozne monštrózne, na stehná sa nemožem ani kuknut mám mindráky, komplexy, zdá sa mi že mi začínana na nich celulitída no proste des ☹

neviem ako to pojde dalej stále dufam, že niektoré holky na nete písali že v poslednch mesaciach sa už toko nepriberá ale mnohé písali že ešte viac sa priberá no pomoooooooc budem ako balooooooon 😖

olienka12
7. sep 2009

Inak ja mam plet ok len sa mi teraz na krku a spodku tvare urobili vyrazky a vlasy nepadaju akurat sa mastia dost kazdy vravi ze som opeknela tak som zvedava kam sa zaradim

lili213
7. sep 2009

weronyca tiež mám taký problém 😠
plet mám otrasnú ☹ a s vlasmi to nie je až také hrozné.

wanduska
7. sep 2009

no, jasne, on chudak so mnou chodi aj na poradnu.. a na uzv obvzlast rad - to si hovorime, ze ideme pozriet babatko 😉 tak dufam, ze bude zajtra vsetko ok.. uz iba jedenkrat spat!! inac - baby - ja som si dnes v robote tak natiahla nervy, ze uz som 2 hodiny po meetingu a este stale to vo mne vrie... normalne ma prvykrat napadlo sa na to vsetko vykaslat a do porodu robit iba par hodin

ives77
7. sep 2009

hojte babenky 🙂 gartulujem k pohlaviam,dúfam,že už čoskoro budeme vediet všetky čo nosíme v bruškách.

roxy_1
7. sep 2009

wanduska snad vsechno dopadne dobre,je hezke jakou mas v manzelovi oporu 🙂 a s tou praci je to na tobe ale za vsechny nervy na svete jde tu hlavne o miminko a jestli mas pocit ze je pro tebe prace stresujici dej si oddych a pracuj mene,jak pises... 😉

bebel
7. sep 2009

Boncusik, prave naopak len teraz sa začína naozaj priberať 😎
Organizmus bude zadržiavať viac vody aj tuku ako obvykle. 😅

ives77
7. sep 2009

evka čo tak stretko mekáč? stanica ani nevieme kde je a dojdeme autom tak moja polovička povedala že vie,kde je mekáč,čo povieš ?

bebel
7. sep 2009

Wanda...aj mňa vytáčajú, tak som teraz spokojne doma do konca týždňa, a dúfam, že konečne pochopia, že už môžem ostať doma na pn-ke kedykoľvek a pritom nikto nepreberá moju agendu.....a všetko stále čaká na mojom stole.... 😠

boncusik
7. sep 2009

bebel s tým priberaním si ma nepotešila ☹

eva3107
7. sep 2009

A makac je co...?Alebo kde to je?

Oli ano som v praci...ale bola som v tescu...kde na zastavke si stala?

wanduska
7. sep 2009

hej, bebel, asi mas pravdu, zrejme im treba ukazat odkial-pokial. ja tiez tak viem,ze ozajstny maraton kil zacne v 5tom 6tom mesiaci. bebel ma skusenosti z prveho tehotenstva: fakt sa to tak rozbehne? ja som citaa, ze telo si robi zasoby, a kde inde ako na stehnach-zadku-pase 😎

eva3107
7. sep 2009

a keby som vasm napisala o mojej pracii...fuuu...Noojedine co ma tu pravdupovediac drzi je hlavne mzda, ale stale su tu nervy a stresi...uz som povedala dost a vsetko beriem s nadhladom...Vlstne pravdu povediac mam to na haku! Ked mam byt sprosta 😠 ..Ide mi to tu niekedy naozaj na nervy, ale teraz sa uz smejem!
Pretoze mi to za to nestoji 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre